Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Sagului Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Sagului
6
47

De inchiriat apartament 2 camere in zona Sagului

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere -semidecomandat, etaj 6 din 10 cu lift -stare impecabila -zona Calea Sagului, colt cu Bd. Liviu Rebreanu -complet mobilat si ultilat, stil modern.

46 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Sagului
3
17

De inchiriat apartament cu o camera in zona Sagului

Apartament 1 camera confort 1, zona Sagului complet mobilat si utilat dispune de 28 mp2. Etaj 3 in bloc mixt izolat disponibil imediat. Apartamentul este aproape de mijloacele de transport in comun

28 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Sagului, Timisoara, bloc de apartamente
4
2

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare o garsoniera, situata in Timis, Timisoara, zona Sagului. Imobilul este amplasat la etajul 4/5, intr-un bloc cu doar 2 apartamente pe nivel, si are o suprafata de 17 mp. Compartimentare: • Camera • Chicineta • Baie Caracteristici: • Plita ...

2141 EUR/m2 | 17 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Sagului,Piata Doina,Etajul 1,Liber,280 E, De Văzut,45 mp !!!
11
2

AM ACUM DE ÎNCHIRIAT IN ZONA SAGULUI-PIATA DOINA,UN APARTAMENT CU 2 CAMERE CONFORT 2 NEDECOMANDAT TIP VAGON, LA ETAJUL 1, ESTE MOBILAT DECENT, UTILAT , ESTE CURAT ,CU ARAGAZ , FRIGIDER ,MASINA DE SPALAT AUTOMATA,DE VAZUT 100%.IMOBILUL ESTE VIZIBIL AZI SI OCUPABIL IMEDIAT.Cerem si oferim foarte multa ...

45 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
3 Cam-Sagului-5 Min Centru-74 MP--Mobilat-Centrala--112.000 Euro Neg !
20
4

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1514 EUR/m2 | 74 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Calea Sagului
3
37

De inchiriat apartament 1 camera in zona Calea Sagului

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Calea Sagului,suprafata utila de 28 mp, etajul 1, aproape de supermarketuri și transport public. Pet friendly ideal pentru o persoană cu animal de companie. Este mobilata si utilata complet!

28 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Sagului
3
37

De inchiriat garsoniera in zona Sagului

De inchiriat garsoniera zona Sagului, 27mp, etaj 3. Complet mobilata si utilata. Disponibila imediat, nu locuieste nimeni acolo. Se pot face vizionari oricand, doar sunati la numarul de telefon.

27 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
de inchiriat garsoniera in Calea Sagului
3
86

de inchiriat garsoniera in Calea Sagului

Se inchiriaza o garsoniera in zona Sagului pentru termen lung. Dispune de o suprafata utila de 30mp si este la etajul 2. Se percepe o luna de chirie plus o luna garantie. Are in apropiere mijloace de transport in comun (Tramvai 2,7 Autobuze 33, E1, E8, M37, M46, M38, M51), Shopping City, magazine, farmacii. ...

30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Sagului
3
11

De inchiriat apartament 1 camera in zona Sagului

Va oferim spre inchiriere un apartament cu o camera, complet mobilat si utilat, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata de 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport in comun, ...

30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Sagului
3
13

De inchiriat apartament 1 camera in zona Sagului

Oferim apartament 1 camera frumoas, luminos, calduros, situat in bloc de apartamente, la etajul 6 din 7. Blocul are lift. Apartamentul este in zona Sagului, langa Banca BT Transilvania. O suprafata de 32mp. Libera de la data de 1. In apropiere sunt magazine, farmacii, banci, mijloace de transport in ...

32 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament elegant la casă | 2 dormitoare + living open space | curte proprie
14
1

Vă propunem spre vânzare un apartament deosebit, situat într-o zonă liniștită de case, pe strada Zola Emile, la doar câteva minute de centrul orașului. Proprietatea se remarcă printr-o amenajare modernă, finisaje de calitate și un ambient primitor, fiind ideală pentru cei care își doresc confort și ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Sagului-Musicescu.Mobilat Utilat.
8

Sagului-Musicescu.Mobilat Utilat.

De inchiriat apartament de doua camere,nedecomandat,renovat ,situat la parter in zona Sagului-Doina. Apartamentul se inchiriaza mobilat utilat ( frigider,aragaz,masina de spalat,Tv),conditia mobilierului cat si a electrocasnicelor fiind buna. Finisajele apartamentului sunt:usa intrare metal,usi interioare ...

38 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera si loc de parcare in zona Sagului
9
1

Apartament cu o camera si loc de parcare in zona Sagului

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu o camera, situat in localitatea Timisoara, zona Sagului, aflat la etajul 5 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 5 Etaje. Anul constructiei 2013, structura porotherm, material zidarie ...

2275 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
FARA COMISION. Bloc Nou. Etaj 1. Timisoara-Sagului. Bucatarie Inchisa
11
46

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 106.000 Eur., negociabil. ...

2038 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Teren intravilan de vanzare 10.226 mp, Zona CET SUD
15

Teren intravilan pretabil constructii industriale de vanzare in Timisoara zona Calea Chisodei. FOXFORT propune oportunitate excelenta pentru investitie, teren intravilan ideal pentru constructii industriale, situat in Timisoara, zona SUD, avand o suprafata de 10.226 mp, numar fronturi 1 si deschiderea ...

10,226 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Lux 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Plus Boxa Zona Sagului Shopping City
10

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat LuX, centrala proprie, prin condensare cu termostat incalzire prin calorifere su: 65 mp, situat la parter din 4, plus o boxa la subsol, este in perfecta stare, se prezinta la fel ca in pozele de prezentare. Acesta a fost renovat in totalitate in anul ...

1769 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere + boxa, zona Sagului
10
2

Apartament cu 3 camere + boxa, zona Sagului

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Sagului, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1975, structura beton, material ...

1288 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Sagului-Piata Doina, etaj intermediar
12
2

Sagului-Piata Doina, etaj intermediar

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat in zona Sagului-Piata Doina, situat la etajul 2 intr-un imobil P+4. Apartamentul se afla intr-un imobil cu vecini linistiti si familisti care locuiesc acolo de multi ani, intr-o zona cu acces rapid la parcuri, mijloace de transport ...

1575 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Sagului, aproape de Piata Doina si Unicarm
13

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Sagului, pozitie excelenta, situat la etajul 4 intr-un imobil P+4, cu pod pentru depozitare si acoperis cu tigla. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION%. BLOC NOU in ORAS. Gradina proprie. Spatios
9
7

COMISION%. BLOC NOU in ORAS. Gradina proprie. Spatios

PROPRIETAR, vand apartament 1 camera, DECOMANDAT, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 41 mp + CURTE 34 mp, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. Un loc de parcare inscris in CF inclus in pret. Pret 86.000 ...

2098 EUR/m2 | 41 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.
12
20

Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 50 mp utili + GRADINA PROPRIE, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret ...

2100 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Propietar vand apartament 2 camere
1
4

Propietar vand apartament 2 camere

vand apartament in sagului pe strada iris, cu 2 camere ,balcon ,buc,hol, baie ,gaz ,termopane apartamentul se afla la etejul 2 cu o suprafata de 50 mp necesita o mica renovare pretul e de 78000 euro tel cat timp anutul e posta este valabil si nu am tip de mesaje va multumesc

1560 EUR/m2 | 50 m2