Imobiliare Timisoara Sagului Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Sagului Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchririat apartament cu 2 camere in zona Sagului
4
5

De inchririat apartament cu 2 camere in zona Sagului

Va prezentam spre inchiriere un apartament Zona Sagului Str. Gavril Musicescu compus din 2 camere, situat la etajul 2 4, avand o suprafata utila de 49 mp, centrala proprie. Complet mobilat 280 Euro + garantie! Pentru mai multe detalii sau stabilirea unei vizionari va rog sa contactati numarul de ...

49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, 65mp, centrala proprie, zona Calea Sagului
8

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandat, in zona Calea Sagului. Cu o suprafata de 65 mp, imobilul este compartimentat astfel: - hol acces - living cu bucatarie open space si iesire pe balconul inchis - 2 dormitoare - baie Comfortul termic se realizeaza cu ajutorul ...

1015 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 Camere Decomandat Centrala Proprie Totul Nou Zona Sagului Shopping City
6
1

Apartament cu 4 camere, decomandat, 2 bai, centrala proprie, calorifere noi, instalatie electrica, refacut de la zero, totul nou, su: 78 mp, plus 2 balcoane, in total 90 mp, etaj 3 din 10 bloc cu lift nou, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Disponibil imediat Pret: 145000 Euro Negociabil Tel: ...

1611 EUR/m2 | 90 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera de vanzare, bloc 2024, zona Sagului, Timisoara
11

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu o camera, mobilat si utilat modern, localizat in judetul Timis, Timisoara, in zona Sagului. Apartamentul este situat la parter si are o suprafata de 37 mp utili. Confortul termic este realizat prin intermediul incalzirii prin pardoseala ...

2268 EUR/m2 | 37 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Bulevardului Liviu Rebreanu
5
22

Apartament 2 camere decomandat, suprafata utila 48 mp, etajul 3. Apartamentul este situat pe Bulevardul Liviu Rebreanu 147, Timisoara ( vis a vis de Spitalul Judetean). Este foarte aproape de mijloacele de transport in comun

48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Sagului
6
95

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Sagului

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere decomandat situat in zona Sagului. Apartamentul mobilat si utilat complet. Se cere si se ofera seriozitate, se inchiriaza pe minim un an. Are 50 mp si este situat la etajul 2. Detalii tel

50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de vanzare Sagului
12
2

Apartament cu o camera de vanzare Sagului

Oferim spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Sagului,la etajul 2,suprafata de 34 mp,se vinde utilat si mobilat. Este ideal ca investitie in vederea inchirierii ulterioare. Pentru detalii sau inormatii, va rog sa ne contactati la numarul de telefon!

1618 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
3

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Sagului 2 Camere Shopping City
18

Sagului 2 Camere Shopping City

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat,situat in zona Sagului, Noul Mall !!! Este disponibil la etajul 4 din 4, cu o suprafata de 38 mp. Pret : 68 500 Euro Negociabil ! Acoperis de tigla recent schimbat. Se vinde mobilat si utilat conform pozelor. Confortul termic ...

1803 EUR/m2 | 38 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament Sagului 2 camere  etaj 2
18
2

Apartament Sagului 2 camere etaj 2

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat,situat in zona Sagului, disponibil la etajul 2 din 4, cu o suprafata de aproximativ 40 mp. Pret 65 000 Euro Incalzirea se face de la Colterm dar exista posibilitatea montarii unei centrale. Imobilul este situat in apropiere de ...

1625 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Decomandat cu Centrala Noul Mall
9

Decomandat cu Centrala Noul Mall

YouPro.ro va ofera spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Sagului la etaj intermediar la etajul 4 al unui bloc de 5 etaje. Apartamentul dispune de centrala termica proprie, cheltuielile de intretinere fiind mici. Blocul este izolat amenajat utilat, mobilat, utilat. Pretul solicitat de proprietar ...

1714 EUR/m2 | 35 m2

sagului, Timisoara, Timis

Sagului Kaufland Etaj 2
19
1

Sagului Kaufland Etaj 2

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 2 camere etajul 2 situat in zona Sagului in proximitatea Kaufland. Apartamentul este structurat in hol, bucatarie, baie, prevazuta cu geam de aerisire, living, dormitor si balcon. Dispune de mobilier si electrocasnice. Pretul solicitat de proprietar este ...

1756 EUR/m2 | 41 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera cu Centrala si Curte
13

Apartament 1 Camera cu Centrala si Curte

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera baie, bucatarie, centrala proprie pe gaz, amenajat, totul nou, usa metalica, termopane, izolat termic exterior, liber, 20 mpla curte comuna cu inca doua familii in curte, zona Sagului, strada Rusu Sirianu. Pretul solicitat de proprietar este de ...

2200 EUR/m2 | 20 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Direct Proprietar Lux Renovat Spatios Etaj 2 Calea Sagului
12
1

Direct Proprietar Lux Renovat Spatios Etaj 2 Calea Sagului

Acceptam si sustinem in totalitate colaborarea cu agentii imobiliare. FARA COMISION!!! Direct proprietar vand apartament cu 1 camere, confort 1, situat in zona Sagului, disponibil la etajul 2 din 4. Sunt doar 4 apartamente pe fiecare nivel. Imobilul este situat in apropiere de statie de mijloace de transport, ...

2140 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament zona Sagului Piata Doina
13
9

Apartament zona Sagului Piata Doina

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Sagului in proximitatea Piata Doina. Apartamentul este curat si frumos in zona linistita. Pretul solicitat de proprietar este de doar 58.000 euro.

1657 EUR/m2 | 35 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera decomandat 34 mp aproape Noul Mall (Shopping City)
8
4

YouPro va ofera spre vanzare apartament cu 1 camera confort 1 decomandat, situat in zona Calea Sagului aproape de Turist, situat la parter inalt cu balcon din constructie,blocul este anvelopat, vedere in spate spre curtea unei case, apartamentul este model mai mare, apartametul se da cu tot ce este, ...

1765 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

Etaj 1 cu Centrala Bloc Izolat
9
9

Etaj 1 cu Centrala Bloc Izolat

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 2 camere situat la etajul 1 intr-un bloc izolat renovat inclusiv casa scarii. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata de 44 mp, fiind structurat in living, dormitor cu balcon, baie, prevazuta cu geam de aerisire, bucatarie. Dispune de centrala termica ...

1738 EUR/m2 | 42 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Sagului
5

Apartament cu 2 camere in zona Sagului

Inchirirez apartament cu 2 camere 40 mp, mobilat si utilat complet , la etajul 3 cu centrala proprie

40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera mobilata -zona Calea Sagului
3

Garsoniera mobilata -zona Calea Sagului

Inchiriez garsoniera mobilata 23 mp-zona Calea Sagului-camera -bucatarie -baie-hol-etj 2-4 apartamente pe nivel -caldura COLTERM.

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Zona Sagului
6

Apartament 1 camera Zona Sagului

Se inchiriaza apartament 1 camera mobilat si utilat, usa metalica, gresie, faianta, termopane, gaz, cheltuieli foarte mici, izolat, etajul 3 din 4, acoperis nou, zona Sagului, str Musicescu, zona Turist. Aproape de gradinita, scoala, Piata Doina. Zona linistita, bloc izolat suprafata de 32 mp2.