Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Soarelui Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Soarelui
3
2

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Soarelui

Va oferim spre inchiere un apartament in zona Soarelui de inchiriat. Zona linistita, aproape de Sud Plaza, Scoala Generala 30. Apartamentul are o suprafata utila de 40mp si este la etajul 2. Decomandat. Se inchiriaza incepand cu data de 1. Sunati pentru vizionari.

40 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere - bucatarie mobilata - zona Soarelui - Sud Plaza
12
1

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Soarelui, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la parterul unui bloc cu 4 etaje si dispune de o suprafata utila de 44 m². Compartimentarea este open space, oferind ...

2261 EUR/m2 | 44 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu o camera decomandat Soarelui
4
9

apartament cu o camera decomandat Soarelui

Vand apartament cu o camera decomandat,35mp, etajul 2 5 cu boxa la subsolul blocului de 10 mp,(trecuta in cf) apartamentul beneficiaza de multiple imbunatatiri cum ar fi:usi la comanda, geamuri termopane , gresie, faianta, parchet totul nou. Merita vazut ! Pretul este negociabil in limita bunului si ...

1457 EUR/m2 | 35 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, bloc nou, zona Soarelui, Timisoara
6
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, luminos, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 1, intr-un bloc nou cu lift si are o suprafata de 61 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Living open space cu bucataria - ...

2462 EUR/m2 | 69 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

inchiriere o garsoniera in zona Soarelui
6
1

inchiriere o garsoniera in zona Soarelui

Ofer spre inchiriere o garsoniera in zona Soarelui situata la etaju 3, cu o suprafata de 17 mp, dispune de toate utilitatile, mobilata si utilata complet cu bucatarie open space !

17 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartmanent 1 camera in zona Soarelui
3
28

De inchiriat apartmanent 1 camera in zona Soarelui

Garsoniera de inchiriat in zona Soarelui!! Garsoniera are o suprafata utila de 20mp, la etajul 1, complet mobilata si utilata. Se accepta si animale de companie. Aproape de magazine, mijloace de transport in comun. Alte informatii la numarul de telefon.

20 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

 apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Soarelui
5
27

apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Soarelui

Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 2 camere avand o suprafata utila de 60mp la un etaj INTERMEDIAR, etajul 1. Se situeaza chiar in zona Soarelui si se inchiriaza complet mobilat si utilat. Zona linistita, cu parculet aproape, mijloace de transport in comun si magazazine chiar in apropiere. ...

60 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

apartament 2 camere decomandat - zona Soarelui
4

apartament 2 camere decomandat - zona Soarelui

Oferim spre inchiriere apartament 2 camere decomandat , zona Soarelui , langa spitalul Judetean complet mobilat si utilat , etaj 2 , suprafata 58 mp.

58 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere in zona Soarelui
5
45

de vanzare apartament cu doua camere in zona Soarelui

Se ofera spre vanzare apartament decomandat cu doua camere, foarte spatios, luminos, balcon, complet mobilat si utilat modern. Imobilul are o suprafata de 52 mp, dispune de centrala proprie, la etajul 3. Este aproape de mijloace de transport, parcuri, facultati. Zona buna si ca investitie. Alte informatii, ...

1462 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De inchiriat cu 2 camere in zona Sud Plaza
6
6

De inchiriat cu 2 camere in zona Sud Plaza

Dam spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Sud Plaza, aproape de marketuri si mijloace de tranport in comun. Apartamentul are o suprafata utila de 39mp la etajul 3 al blocului. Se accepta si animale de companie pentru doritori. Alte informatii la numarul de telefon afisat!!

39 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui
8
1

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, bloc izolat, centrala proprie, su 56 mp, usi schimbate, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, zona Soarelui. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1607 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai 2 balc centrala proprie zona Soarelui
5
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, etaj 3. Blocul este izolat, centrala proprie, zona Soarelui. Pret: 123500 euro, neg Tel: 0736170308

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere Soarelui!
10
8

Vand 3 camere Soarelui!

Vand 3 camere decomandate, mobilat si utilat, etajul 3, termopane, renovat integral 65 mp utili, liber 118000 euro , soarelui langa judetean-casa austria, tel. 0773336700

1815 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

1 camera zona Soarelui
5

1 camera zona Soarelui

De vanzare in zona Soarelui 1 camera cu o suprafata utila de 28 mp , situata la etajul 4/5 intr-un bloc anvelopat si mansardat este compusa din : hol de intrare 1 baie cu vană, camera , bucătărie închisă, balcon închis cu acces la uscătorie (fiecare etaj are uscătorie proprie), 4 ...

2100 EUR/m2 | 28 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Soarelui
3
50

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Soarelui

Dam spre inchiriere apartament cu 1 camere in zona Soarelui, 32 mp, la etajul 2, in zona linistita, centrala proprie si cu cheltuieli mici. Parcuri- padurice, parcul Soarelui Magazine- Market (in fata blocului), Lidl, Auchan, Profi, Penny Farmacie (in fata blocului) Spitalul judetean, Casa Austria (ambele ...

32 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Soarelui
5
18

De inchiriat garsoniera in zona Soarelui

Închiriez garsonieră spațioasă și complet mobilată, situată în cartierul Soarelui pe str Sirius cu o suprafata de 30 mp , etaj 1 din 4. Acces rapid la transport public: autobuz, troleibuz Aproape de: supermarketuri (Profi, Lidl), farmacii, bănci, piață, școli, grădinițe Acces facil spre Complexul Studențesc, ...

30 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui
4
56

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera decomandat, de 33 mp, in Zona Soarelui. Apartamentul se afla la etajul 3 din 5, se intinde pe o suprafata utila de aproximativ 33 mp. Confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz prin calorifere. Puncte de interes: Parcul Lidia-Padurice, Spitalul ...

1697 EUR/m2 | 33 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Soarelui Sud Plaza
7

Apartament 2 camere full decomandat, suprafata utila 50mp, situat la parter înalt, al unui bloc cu 4 etaje. Compartimentare: -hol intrare -spatiu depozitare -camera de zi -bucatarie -dormitor -baie Zona Soarelui, langa Generala 30, Sud Plaza si Parcul Soarelui. Una din cele mai apreciate si bune zone ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere Soarelui
4
2

Apartament cu 2 camere Soarelui

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Soarelui. Apartamentul este la etajul 3, decomandat, cu o suprafata utila 50mp. Apartamentul este complet mobilat si utilat, disponibil imediat. Dispune de altfel si de balcon. Se accepta si animale de companie. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de ...

50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Soarelui
3
4

De vanzare apartament cu o camera zona Soarelui

Va oferim spre vanzare in zona Soarelui un apartament cu o camera. Aveti in apropiere mijloace de transport si complex comercial Sud Plazza. Apartamentul este la etajul 3 si are o suprafata utila de 37mp. Se vinde ca in poze. Sunati pentru a viziona.

1892 EUR/m2 | 37 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

apartament cu o camera de inchiriat in zona Soarelui
5
40

apartament cu o camera de inchiriat in zona Soarelui

Inchiriere apartament cu o camera , etaj 1 , complet mobilat si utilat . Imobilul are o suprafata de 30 mp. Transport in comun la 5 min distanta. Pentru mai multe detalii sunati la nr afisat in anunt !

30 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie 2 bai zona Soarelui
19
2

3 cam decomandat centrala proprie 2 bai zona Soarelui

De inchiriat apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat, 2 bai, centrala proprie, situat la parter cu balcon, in zona Soarelui. Pret: 490 euro,negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 camere etaj 1 zona Soarelui
14
2

2 camere etaj 1 zona Soarelui

De vanzare apartament 2 camere confort 1 etaj 1 zona Soarelui, amenajat mobilat, utilat. Apartamentul se vinde asa cum e in poze. Apartamentul are geam la baie iar amenajarile sunt destul de recente. Pret 98000euro neg. Tel.0723155002

2085 EUR/m2 | 47 m2