Imobiliare Timisoara Soarelui Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Soarelui Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Soarelui
3
20

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Soarelui

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Soarelui,are o suprafata utila de 28mp și se află la etajul 3,într-un cartier bine organizat, cu acces rapid spre magazine, parcuri și liniile care duc spre Giroc. Zona este apreciată pentru dispoziția sa ordonată și pentru ritmul calm al străzilor. Este complet ...

28 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Soarelui
6

apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Soarelui

Inchiriere apartament cu 2 camere. Apartamentul are o suprafata utila de 46mp, la etajul 1 al blocului. Se inchiriaza mobilat si utilat ca in poze. Alte detalii la numarul de telefon.

46 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere Soarelui!
10
9

Vand 3 camere Soarelui!

Vand 3 camere decomandate, mobilat si utilat, etajul 3, termopane, renovat integral 65 mp utili, liber 118000 euro , soarelui langa judetean-casa austria, tel. 0773336700

1815 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Soarelui- Prima închiriere| Aer conditionat|
7

Zona Soarelui- Prima închiriere| Aer conditionat|

Iulius Imobiliare recomanda spre închiriere garsonieră cochetă, situată în zona Soarelui, ideală pentru o persoană sau un cuplu. Locuința este la prima închiriere după renovare completă, fiind amenajată modern și primitor. Garsoniera dispune de: cameră luminoasă și spațioasă bucătărie utilată baie ...

18 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament 2 camere in zona Soarelui
7
51

De vanzare apartament 2 camere in zona Soarelui

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Cartier Soarelui. Strada Martir Vasile Balmus. An de constructie 1990. Etaj intermediar, etajul 1. Suprafata utila 45mp. Complet mobilat si utilat cu cele necesare. Zona linisita aproape de mijloace de transport in comun (statie de autobuz M22, M23, M24, 24, ...

1689 EUR/m2 | 45 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Soarelui
3
3

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Soarelui

Oferim un apartament cu 1 camera in zona Soarelui spre inchiriere,la etajul 2,avand o suprafata de 38 mp,pe strada Versului,este utilat si mobilat complet,foarte aproape de Spitalul Pius Brinzeus,spitalul de amternitate,facultate,universitate,etc.,este petfriendly.

38 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona  Soarelui
4
1

Apartament 2 camere zona Soarelui

De inchiriat 2 camere semidecomandat complet mobilat si utilat :masina de spalat rufe , frigider , aragaz , geamuri termopan , gresie ,faianta , parchet laminat. Situat in zona Soarelui , statie de autobuz la 300 m. Suprafata 55 mp , etaj 2.

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apt zona Liviu Rebreanu Soarelui
5
6

Apt zona Liviu Rebreanu Soarelui

Spre inchiriere apartament cu 3 camere zona Liviu Rebreanu Soarelui Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucataria, -2 dormitoare, -2 bai -balcon -loc de parcare Pentru alte ...

70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
5

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui

Apartament de 2 camere in zona Soarelui,56 mp,etaj 2 4,compartimentare semidecomandata,bloc construit in anul 1989,apartamentul este amplasat la aproximativ 5 minute de mijloacele de transport in comun,aproape de Spitalul Judetean,Complexul Studentesc si statiile liniilor 15 si 16. Sunati pentru viz ...

1571 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Soarelui
4
16

De inchiriat apartament 1 camera in zona Soarelui

Îți prezentăm un apartament cu 1 cameră, situat în cartierul Soarelui, una dintre cele mai liniștite și bine cotate zone rezidențiale din Timișoara. Ideal pentru o persoană singură, un cuplu. Are o suprafata utila de 35 mp , fiind situat la un etaj intermediar. Dotări și finisaje: Cameră spațioasă și ...

35 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De inchiriat  apartament cu 2 camere in zona Soarelui
4
184

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Soarelui

Ofer apartament cu 2 camere in zona Soarelui, la etajul 1 cu o suprafata de 54 mp, care dispune de toate utilitatiile si centrala proprie, se accepta si animale de companie mici !

54 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu o camera decomandat Soarelui
4
9

apartament cu o camera decomandat Soarelui

Vand apartament cu o camera decomandat,35mp, etajul 2 5 cu boxa la subsolul blocului de 10 mp,(trecuta in cf) apartamentul beneficiaza de multiple imbunatatiri cum ar fi:usi la comanda, geamuri termopane , gresie, faianta, parchet totul nou. Merita vazut ! Pretul este negociabil in limita bunului si ...

1457 EUR/m2 | 35 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament o camera Soarelui
3

Apartament o camera Soarelui

Inchiriez apartament o camera mobilat, nelocuit, decomandat la etaj 4. Mentionez fara animale de companie. Suprafata utila este de 32 mp

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat etaj 2 central proprie 2 bai zona Soarelui
6
1

3 cam decomandat etaj 2 central proprie 2 bai zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 68 mp, 2 bai, balcon, centrala proprie, aer conditionat, partial mobilat, situat la etajul 2, zona Soarelui. Pret: 125000 euro Tel: o736170308

1838 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

apartament cu o camera de inchiriat in zona Soarelui
5
40

apartament cu o camera de inchiriat in zona Soarelui

Inchiriere apartament cu o camera , etaj 1 , complet mobilat si utilat . Imobilul are o suprafata de 30 mp. Transport in comun la 5 min distanta. Pentru mai multe detalii sunati la nr afisat in anunt !

30 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Soarelui
3
19

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Soarelui

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Soarelui,la etajul 1,suparafata de 32 mp. In imediata apropiere se gasesc magazine alimentare,farmacii,statii de taxi si parcuri. Apartamentul este complet utilat si mobilat. Este disponibil imediat! Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la ...

32 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Soarelui
3
20

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Soarelui

28 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Soarelui
6
466

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Soarelui

Oferim apartament cu o camera de 35 mp in zona Soarelui in bloc reabilitat termic. Apartamentul este situat la etajul 2. Curat si ingrijit.

35 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament de inchiriat cu 2 camere in zona Soarelui
4
16

Apartament de inchiriat cu 2 camere in zona Soarelui

Apartament cu 2 camere de inchiriat in Soarelui. Etaj 3, suprafata 52mp, mobilat si utilat. Sunati la numarul de telefon.

52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona Soarelui
3
8

Apartament o camera zona Soarelui

Vand apartament o camera , bucatarie , hol si o baie . Blocul a fost construit in 2008 , se afla in zona Soarelui , costuri foarte mici la intretinere. In camera exista aer conditionat . Suprafata este de 35 mp , etaj 3.

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Soarelui
3
22

De inchiriat apartament cu o camera in zona Soarelui

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera decomandat, de 33 mp, in Zona Soarelui. Apartamentul se afla la etajul 3 din 5, se intinde pe o suprafata utila de aproximativ 33 mp. Confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz prin calorifere. Puncte de interes: Parcul Lidia-Padurice, Spitalul ...

33 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui
8
1

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, bloc izolat, centrala proprie, su 56 mp, usi schimbate, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, zona Soarelui. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1607 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai 2 balc centrala proprie zona Soarelui
5
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, etaj 3. Blocul este izolat, centrala proprie, zona Soarelui. Pret: 123500 euro, neg Tel: 0736170308

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Parcul Padurice   Zona Soarelui   Apartament 3 Camere
11
1

Parcul Padurice Zona Soarelui Apartament 3 Camere

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, confort 1, situat in zona Soarelui, disponibil la etajul 3 din 4, cu o suprafata de 64,3 mp. Pret : 104 000 Euro.Negociabil ! De vanzare - Apartament cu 3 camere, situat chiar langa Parcul Padurice. Apartamentul se afla la ...

1600 EUR/m2 | 65 m2