Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Soarelui Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat  2 Bai 2 Balcoane Garaj Sub Bloc Boxa Zona Girocului Soarelui
6
1

Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai 2 Balcoane Garaj Sub Bloc Boxa Zona Girocului Soarelui

Apartament cu 3 camere, decomandat confort 1, mobilat si utilat ,aer conditionat, cu posibilitate de centrala proprie, 2 băii ,1 bucătărie, 1, debara, 2 balcoane închise cu geamuri termopan ,su: 75 mp, garaj sub bloc cu ușă electrică , boxă, bloc anvelopat cu 2 apartamente pe etaj. Disponibil imediat, ...

1800 EUR/m2 | 75 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu doua camere, de vanzare, zona Soarelui, Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, confort 1, decomandat, in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la parter inalt intr-un bloc cu 4 etaje si are o suprafata de 50 mp utili. Compartimentare: - Hol - Bucatarie - Dormitor -Living - ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Soarelui
4
8

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Soarelui

Apartament cu 1 cameră de închiriat, 29 mp, etajul 2. Se află aproape de Facultatea de Automatică și Calculatoare, ideal pentru studenți care doresc acces rapid la cursuri și transport public. Zona oferă și magazine, farmacii și spații de relaxare. Pentru mai multe detalii, vă rugăm să ne contactați ...

29 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai 2 Balcoane Centrala Proprie Zona Lidia Soarelui
10

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 clime de 12000 BTU, 2 bai, 2 balcoane inchise, su: 65 mp plus 6,5 mp balcoanele, etaj 2 din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, Pret: 135000 Euro negociabil Tel: 0726649775

2077 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat apartament cu o camera in zona Soarelui
3
3

De inchiriat apartament cu o camera in zona Soarelui

Se inchiriaza un apartament cu o camera in zona Soarelui. Are mijloace de transport in zona, autobuze, tramvaie. Marketuri in zona la 10-15 min de mers pe jos. Apartamentul se inchiriaza complet mobilat si utilat cum se vede si in poze. Are o suprafata utila de 35mp si este la etajul 2. Nu ezitati sa ...

35 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Soarelui
4
1

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Soarelui

Oferim spre inchiriere un apartament decomandat pe str Sepiei, format din 2 camere , bucatarie , baie si hol. Apartamentul este aproape de magazine, scoli,statii de taxi si statia de autobuz. Suprafata de 51mp, etajul 1 are si centrala proprie. Va asteptam pentru vizionari!

51 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Soarelui
3
166

De inchiriat garsoniera in zona Soarelui

INCHIRIEZ GARSONIERA IN ZONA SOARELUI LA 10 min de mers pe jos de complexul studentesc 5 min de stadion Dotat cu aragaz frigider masina de spalat televizor, are o suprafata de 25mp, fiind situata la etajul 3

25 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Soarelui, o camera bloc izolat!
10

Zona Soarelui, o camera bloc izolat!

Apartament cu o camera in zona Soarelui; Este situat la etajul 4 din 5, intr-un bloc izolat termic; Detalii: - model semidecomandat - suprafata de 27 mp - un balcon inchis - baie cu vana - bucatarie inchisa Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC ...

2178 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Soarelui
4
12

De inchiriat apartament 2 camere in zona Soarelui

Va oferim un apartament cu 2 camere decomandate, situat la etajul 1, avand o suprafata utila de 50 mp. Se accepta animale de companie. Pretul este negociabil in functie de perioada

50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
4
9

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui

VANZARE APARTAMET SOARELUI. Numar de camere: 2. Proximitati: statii de autobuze la 5-7min de mers pe jos, scoli, magazine. Compartimentare: decomandat. Suprafata utila: 52mp. Etaj: 2 (parter+4 etaje). An constructie: 1990. Se accepta si credit. Va asteptam la o vizionare.

1692 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Soarelui
3
3

De inchiriat apartament cu o camera in zona Soarelui

Va oferim spre inchiriere un apartament in zona Soarelui, la etajul 3 din 4,cu o suprafata de 35 mp,utilat si mobilat,, foarte aprope de mijloacele de transport in comun. Este ideal pentru un student sau o studenta. Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati la nr de tel din anunt!

35 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere Soarelui decomandat etaj 2 doua bai centrala proprie
8

Vand apartament cu 3 camere, decomandat, etajul 2 incadrul unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla, in zona Soarelui,aproape de Carefour. Apartamentul este compus din 3 camere decomandate,o bucatarie,2 bai,una de service,iar baia mare cu aerisire naturala,un hol mare,1 balcon inchis cu tamplarie din PVC, ...

1838 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De inchiriat  apartament 2 camere in zona Soarelui
5
106

De inchiriat apartament 2 camere in zona Soarelui

Inchiriez apartament 2 camere in zona Soarelui. Apartamentul este semidecomandat , izolat complet pe interior , geamuri termopan , mobilat complet, masina de spalat, frigider. Suprafata utila este de 48 mp. Beneficii: Zona linistita Parcuri- padurice, parcul Soarelui Magazine- Market (in fata blocului), ...

48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere de inchiriat in zona Soarelui
5
7

Apartament cu doua camere de inchiriat in zona Soarelui

Inchiriez un apartament modern cu 2 camere, in zona Soarelui. In proximitate exista statie de transport in comun, numeroase parcuri, gradinite si magazine. Apartamentul are o suprafata de 47mp, fiind situat la etajul 2. Pentru mai multe detalii sunati la numarul afisat

47 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament de inchiriat cu 2 camere in zona Soarelui
4
16

Apartament de inchiriat cu 2 camere in zona Soarelui

Apartament cu 2 camere de inchiriat in Soarelui. Etaj 3, suprafata 52mp, mobilat si utilat. Sunati la numarul de telefon.

52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Soarelui
4
1

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Soarelui

Dam spre inchiriere un apartament cu 2 camere zona Soarelui,etaj 2,suprafata de 50mp. Apartamentul se inchiriaza complet mobilat si utilat ca in poze. Disponibilitate imediata. Zona este una aproapiata mijloacelor de transport pentru o deplasare mai rapida in oras. Nu uitati sa sunati la numarul de telefon ...

Soarelui, Timisoara, Timis

Parcul Padurice   Zona Soarelui   Apartament 3 Camere
11
1

Parcul Padurice Zona Soarelui Apartament 3 Camere

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, confort 1, situat in zona Soarelui, disponibil la etajul 3 din 4, cu o suprafata de 64,3 mp. Pret : 104 000 Euro.Negociabil ! De vanzare - Apartament cu 3 camere, situat chiar langa Parcul Padurice. Apartamentul se afla la ...

1600 EUR/m2 | 65 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat etaj 4 zona Soarelui
14
3

Apartament cu 2 camere decomandat etaj 4 zona Soarelui

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat in zona Soarelui. Pret : 78 000 euro Desi in acte este trecut ca apartament cu 2 camere,sufrageria a fost impartita in doua camere cu intrari separate. oferind astfel un plus de utilitate si confort pentru o familie sau pentru investitie. Cu ...

1500 EUR/m2 | 52 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Garsoniera Renovata Soarelui
7
38

Garsoniera Renovata Soarelui

YouPro.ro va propune spre vanzare garsoniera zona Soarelui situata pe strada Cerna la etajul 3, amenajata,utilata, mobilata, in suprafata de 22 mp, renovata in urma cu 1 an, garsoniera are si debara. Bloc linistit, cheltuieli de intretinere mici, se lasa cu tot cu mobila si electrocasnice.Pretul solicitat ...

1895 EUR/m2 | 22 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Totul NOU zona Soarelui
10

Totul NOU zona Soarelui

YouPro.ro va ofera spre inchiriere garsoniera cu totul NOU situata in zona Soarelui. Garsoniera dispune de mobilier bucatarie NOU, masina de spalata automata NOUA, plita cu inductie NOUA, mobilier dulap, birou, canapea extensibila, frigider, toate NOI.Cheltuielile de intretinere sunt extrem de mici atat ...

18 m2

soarelui, Timisoara, Timis

SOARELUI | Incalzire prin pardoseala | Renovat complet | Decomandat |
12

De vanzare apartament cu 3 camere in zona SOARELUI, la etajul 3, DECOMANDAT, renovat COMPLET, instalatie electrica si sanitara schimbata recent, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, model cu 3 balcoane, mobilat si utilat complet, boxa, pret 145.000 euro, negociabil. Tel 0750283339

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc Nou. Braytim-Timisoara. Etaj 1. Finalizat. Terasa mare.
12
1

Vand apartament cu doua camere, situat in bloc NOU, finalizat, izolat termic exterior, cu fatada ventilata, in zona Braytim-Timisoara, aproape de LIDL. ETAJ 1, DECOMANDAT, 53 mp utili + TERASA 9 mp. Centrala termica proprie VIESSEMANN, cu incalzire prin pardoseala, termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2443 EUR/m2 | 53 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Soarelui
4

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Soarelui

DE INCHIRIAT IN ZONA SOARELUI UN APARTAMENT DECOMANDAT. Dam spre inchiriere un apartament cu 2 camere complet mobilate si utilate. Suprafata utila 51mp si este la etajul 3. Aproape de parc si mijloace de transport in comun. Se primesc si animale de companie, muncitori, straini. Mai multe informatii ...

51 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Soarelui
3
58

De inchiriat garsoniera in zona Soarelui

Inchiriere garsoniera in zona Soarelui. Aproape de Spitalul Judetean, Complex Studentesc, Mc, magazine si mai ales transport in comun. Garsonierea era complet mobilata si utilata cu toate cele necesare. Avand o suprafata utila de 25mp si situata la etajul 3. Sunati la numarul de telefon.

25 m2