Imobiliare Timisoara Soarelui Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Soarelui Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Proprietar - Vand apartament 1 camera Soarelui
5
2

Proprietar - Vand apartament 1 camera Soarelui

Unic proprietar, vând apartament cu o cameră semidecomandat, 27 mp utili, etaj 4 din 5,în zona Soarelui, intr-un bloc izolat exterior cu mansarda. Compartimentare: - Hol intrare cu debara (care poate fi sparta sau păstrată pt. depozitare) - Baie mare cu vană, suficient de încăpătoare pt.masina de ...

2178 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, centrala, zona Soarelui, Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 2 bai, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la parter inalt si are o suprafata de 65 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie utilata - ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Soarelui
3
2

Apartament cu o camera in zona Soarelui

Dam spre inchiriere apartament cu 1 camere in zona Soarelui, 32 mp, la etajul 2, in zona linistita, centrala proprie si cu cheltuieli mici. Parcuri- padurice, parcul Soarelui Magazine- Market (in fata blocului), Lidl, Auchan, Profi, Penny Farmacie (in fata blocului) Spitalul judetean, Casa Austria (ambele ...

32 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere | Soarelui
10

Apartament cu 2 camere | Soarelui

District Real Estate va propune spre inchiriere un apartament modern cu 2 camere, situat in zona Soarelui, aproape de Lidl, sensul AEM, mijloace de transport în comun și numeroase puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 54mp + 1 balcon de 4mp. Compartimentarea apartamentul ...

54 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
5

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui

Apartament de 2 camere in zona Soarelui,56 mp,etaj 2 4,compartimentare semidecomandata,bloc construit in anul 1989,apartamentul este amplasat la aproximativ 5 minute de mijloacele de transport in comun,aproape de Spitalul Judetean,Complexul Studentesc si statiile liniilor 15 si 16. Sunati pentru viz ...

1571 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Soarelui
4
16

De inchiriat apartament 1 camera in zona Soarelui

Îți prezentăm un apartament cu 1 cameră, situat în cartierul Soarelui, una dintre cele mai liniștite și bine cotate zone rezidențiale din Timișoara. Ideal pentru o persoană singură, un cuplu. Are o suprafata utila de 35 mp , fiind situat la un etaj intermediar. Dotări și finisaje: Cameră spațioasă și ...

35 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De inchiriat  apartament cu 2 camere in zona Soarelui
4
184

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Soarelui

Ofer apartament cu 2 camere in zona Soarelui, la etajul 1 cu o suprafata de 54 mp, care dispune de toate utilitatiile si centrala proprie, se accepta si animale de companie mici !

54 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu o camera decomandat Soarelui
4
9

apartament cu o camera decomandat Soarelui

Vand apartament cu o camera decomandat,35mp, etajul 2 5 cu boxa la subsolul blocului de 10 mp,(trecuta in cf) apartamentul beneficiaza de multiple imbunatatiri cum ar fi:usi la comanda, geamuri termopane , gresie, faianta, parchet totul nou. Merita vazut ! Pretul este negociabil in limita bunului si ...

1457 EUR/m2 | 35 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament o camera Soarelui
3

Apartament o camera Soarelui

Inchiriez apartament o camera mobilat, nelocuit, decomandat la etaj 4. Mentionez fara animale de companie. Suprafata utila este de 32 mp

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat etaj 2 central proprie 2 bai zona Soarelui
6
1

3 cam decomandat etaj 2 central proprie 2 bai zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 68 mp, 2 bai, balcon, centrala proprie, aer conditionat, partial mobilat, situat la etajul 2, zona Soarelui. Pret: 125000 euro Tel: o736170308

1838 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

apartament cu o camera de inchiriat in zona Soarelui
5
40

apartament cu o camera de inchiriat in zona Soarelui

Inchiriere apartament cu o camera , etaj 1 , complet mobilat si utilat . Imobilul are o suprafata de 30 mp. Transport in comun la 5 min distanta. Pentru mai multe detalii sunati la nr afisat in anunt !

30 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Soarelui
3
19

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Soarelui

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Soarelui,la etajul 1,suparafata de 32 mp. In imediata apropiere se gasesc magazine alimentare,farmacii,statii de taxi si parcuri. Apartamentul este complet utilat si mobilat. Este disponibil imediat! Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la ...

32 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Soarelui
3
20

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Soarelui

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Soarelui,are o suprafata utila de 28mp și se află la etajul 3,într-un cartier bine organizat, cu acces rapid spre magazine, parcuri și liniile care duc spre Giroc. Zona este apreciată pentru dispoziția sa ordonată și pentru ritmul calm al străzilor. Este complet ...

28 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Soarelui
6
466

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Soarelui

Oferim apartament cu o camera de 35 mp in zona Soarelui in bloc reabilitat termic. Apartamentul este situat la etajul 2. Curat si ingrijit.

35 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament de inchiriat cu 2 camere in zona Soarelui
4
16

Apartament de inchiriat cu 2 camere in zona Soarelui

Apartament cu 2 camere de inchiriat in Soarelui. Etaj 3, suprafata 52mp, mobilat si utilat. Sunati la numarul de telefon.

52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona Soarelui
3
8

Apartament o camera zona Soarelui

Vand apartament o camera , bucatarie , hol si o baie . Blocul a fost construit in 2008 , se afla in zona Soarelui , costuri foarte mici la intretinere. In camera exista aer conditionat . Suprafata este de 35 mp , etaj 3.

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Soarelui
3
22

De inchiriat apartament cu o camera in zona Soarelui

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera decomandat, de 33 mp, in Zona Soarelui. Apartamentul se afla la etajul 3 din 5, se intinde pe o suprafata utila de aproximativ 33 mp. Confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz prin calorifere. Puncte de interes: Parcul Lidia-Padurice, Spitalul ...

33 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui
8
1

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, bloc izolat, centrala proprie, su 56 mp, usi schimbate, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, zona Soarelui. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1607 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai 2 balc centrala proprie zona Soarelui
5
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, etaj 3. Blocul este izolat, centrala proprie, zona Soarelui. Pret: 123500 euro, neg Tel: 0736170308

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Parcul Padurice   Zona Soarelui   Apartament 3 Camere
11
1

Parcul Padurice Zona Soarelui Apartament 3 Camere

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, confort 1, situat in zona Soarelui, disponibil la etajul 3 din 4, cu o suprafata de 64,3 mp. Pret : 104 000 Euro.Negociabil ! De vanzare - Apartament cu 3 camere, situat chiar langa Parcul Padurice. Apartamentul se afla la ...

1600 EUR/m2 | 65 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat etaj 4 zona Soarelui
14
3

Apartament cu 2 camere decomandat etaj 4 zona Soarelui

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat in zona Soarelui. Pret : 78 000 euro Desi in acte este trecut ca apartament cu 2 camere,sufrageria a fost impartita in doua camere cu intrari separate. oferind astfel un plus de utilitate si confort pentru o familie sau pentru investitie. Cu ...

1500 EUR/m2 | 52 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Garsoniera Renovata Soarelui
7
38

Garsoniera Renovata Soarelui

YouPro.ro va propune spre vanzare garsoniera zona Soarelui situata pe strada Cerna la etajul 3, amenajata,utilata, mobilata, in suprafata de 22 mp, renovata in urma cu 1 an, garsoniera are si debara. Bloc linistit, cheltuieli de intretinere mici, se lasa cu tot cu mobila si electrocasnice.Pretul solicitat ...

1895 EUR/m2 | 22 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Totul NOU zona Soarelui
10

Totul NOU zona Soarelui

YouPro.ro va ofera spre inchiriere garsoniera cu totul NOU situata in zona Soarelui. Garsoniera dispune de mobilier bucatarie NOU, masina de spalata automata NOUA, plita cu inductie NOUA, mobilier dulap, birou, canapea extensibila, frigider, toate NOI.Cheltuielile de intretinere sunt extrem de mici atat ...

18 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere | Soarelui
10

Apartament cu 2 camere | Soarelui

54 m2