Imobiliare Timisoara Soarelui Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Soarelui Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Soarelui
4
24

De inchiriat apartament 1 camera in zona Soarelui

Se inchiriaza apartament cu o camera, chiar langa Spitalul Judetean si Mc Donalds, cateva minute de stadion, 35mp, etaj 2. Incalzirea se face prin centrala proprie

35 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
 De inchiriat garsoniera in zona Soarelui
3
284

De inchiriat garsoniera in zona Soarelui

Inchiriez garsoniera in Soarelui 28 mp, etaj 3. Garsoniera este complet mobilata si utilata, compusa din bucatarie cu aragaz, frigider si masina de spalat si baie cu vana, chiuveta, wc.

28 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apt zona Liviu Rebreanu Soarelui
5
6

Apt zona Liviu Rebreanu Soarelui

Spre inchiriere apartament cu 3 camere zona Liviu Rebreanu Soarelui Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucataria, -2 dormitoare, -2 bai -balcon -loc de parcare Pentru alte ...

70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
de inchiriat garsoniera in zona Soarelui
4
23

de inchiriat garsoniera in zona Soarelui

De inchiriat in zona Soarelui o GARSONIERA. Aproape de Parcul Lidia si de statii de mijloace de transport in comun (Tramvaie 4, 8, 9, Autobuze 24, E2, 16). Garsoniera se inchiriaza complet mobilata si utilata. Are o suprafata utila de 35mp si este la parter. Inchiriere imediata. Sunati la numarul de ...

35 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Soarelui
4
12

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Soarelui

Va prezentam un apartament cu 2 camere in zona Soarelui, strada Uranus nr. 23, etajul 2, avand o suprafata de 48 mp. Complet mobilat si utilat, vedere la parcul Lidia. Este foarte aprope de mijloacele de transport in comun

48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui
8
1

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, bloc izolat, centrala proprie, su 56 mp, usi schimbate, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, zona Soarelui. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1607 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai 2 balc centrala proprie zona Soarelui
5
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, etaj 3. Blocul este izolat, centrala proprie, zona Soarelui. Pret: 123500 euro, neg Tel: 0736170308

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Soarelui
4
1

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Soarelui

Dam spre inchiriere un apartament cu 2 camere zona Soarelui,etaj 2,suprafata de 50mp. Apartamentul se inchiriaza complet mobilat si utilat ca in poze. Disponibilitate imediata. Zona este una aproapiata mijloacelor de transport pentru o deplasare mai rapida in oras. Nu uitati sa sunati la numarul de telefon ...

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Soarelui decomandat
7

Apartament 2 camere Soarelui decomandat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Soarelui confort 1 decomandat etaj 4 din 4 cu acoperis de tigla cu o suprafata totala de 56 mp instalatie de aer conditionat posibilitate montare centrala termica. Pret informativ 85000. Detalii la telefon 0734879293. ID intern: 10817.

1290 EUR/m2 | 62 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Soarelui
4
73

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Soarelui

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Soarelui. Apartamentul este la etajul 1, decomandat, cu o suprafata utila 50mp. Apartamentul este complet mobilat si utilat, disponibil imediat. Dispune de altfel si de balcon. Se accepta si animale de companie. Pentru mai multe detalii sunati la numarul ...

50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Soarelui
3
22

De inchiriat apartament 1 camera in zona Soarelui

Oferim apartament cu 1 camera in zona Soarelui, situat la etajul 2, 30 mp. Apartamentul se afla intr-o stare buna, bine pozitionat fiind intr-o zona linistita cu multe facilitati si cu acces facil la mijloace de transport. Disponibil imediat.

30 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Soarelui
3
22

De inchiriat apartament 1 camera in zona Soarelui

De inchiriat apartament o camera URGENT!! Se cauta chirias pentru o apartament o camera in zona Soarelui. Este complet mobilata si utilata, dispunand de toate utilitatile necesare. Are o suprafata utila de 32mp, la etajul 2. Cine este interesat pentru o vizionare sunati la numarul de telefon.

32 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Soarelui
3
1

De inchiriat apartament cu o camera in zona Soarelui

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera situat la etajul 3 cu o suprafata de 37 mp. Se afla in apropierea mijloacelor de transport in comun, scoli. Este ideal pentru locuit. Apartamentul se inchiriaza conform pozelor! Pentru detalii suplimentare va rog sa sunați la numarul din anunt!

37 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 cam Soarelui
5
1

Apartament 2 cam Soarelui

Dam spre vanzare apartament cu 2 camere, bucatarie, baie, centrala proprie, aer conditionat. Suprafata: 63mp. Etaj: 4. Proximitate: Spitalul Judetean, Complexul Studentesc, mijloce de transport, complex comercial. Se vinde complet mobilat si utilat, recent renovat. Alte detalii la numarul de telefon ...

1238 EUR/m2 | 63 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui
5
21

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui,suprafata de 46 mp,la etajul 4,se vinde complet utilat si mobilat . Se afla intr-o zona relativ linistita, in apropiere aflandu-se mijloace de transport in comun,magazien,farmacii,etc. Acesta dispune de centrala proprie si clima. Persoanele interesate ...

1565 EUR/m2 | 46 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Soarelui
4
15

De inchiriat apartament 1 camera in zona Soarelui

Se inchiriaza un apartament cu o camera in zona Soarelui. Are mijloace de transport in zona, autobuze, tramvaie. Marketuri in zona la 10-15 min de mers pe jos. Apartamentul se inchiriaza complet mobilat si utilat cum se vede si in poze. Are o suprafata utila de 32mp si este la etajul 2. Nu ezitati sa ...

32 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Soarelui
4
8

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Soarelui

Apartament cu 1 cameră de închiriat, 29 mp, etajul 2. Se află aproape de Facultatea de Automatică și Calculatoare, ideal pentru studenți care doresc acces rapid la cursuri și transport public. Zona oferă și magazine, farmacii și spații de relaxare. Pentru mai multe detalii, vă rugăm să ne contactați ...

29 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Soarelui
3
11

De inchiriat garsoniera in zona Soarelui

Garsoniera de inchiriat in zona Soarelui!! Garsoniera are o suprafata utila de 20mp, la etajul 1, complet mobilata si utilata. Se accepta si animale de companie. Aproape de magazine, mijloace de transport in comun. Alte informatii la numarul de telefon.

20 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Soarelui
3
55

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Soarelui

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Soarelui cu centrala proprie pe gaz, peste drum de cladirea Saguaro, complet renovata recent, pe strada Maresal Constantin Prezan, etajul 2, apartamentul are o suprafata utila de 30 mp, langa magazinul Profi, la 2 minute de mers pe jos pana la ...

30 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Soarelui
3
262

Garsoniera de inchiriat in zona Soarelui

Ofer spre inchiriere o garsoniera in zona Soarelui situata la parter cu o suprafata de 20mp, dispune de toate utilitatile, mobilata si utilata complet cu bucatarie open space !

20 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

apartament 2 camere decomandat - zona Soarelui
4

apartament 2 camere decomandat - zona Soarelui

Oferim spre inchiriere apartament 2 camere decomandat , zona Soarelui , langa spitalul Judetean complet mobilat si utilat , etaj 2 , suprafata 58 mp.

58 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie 2 bai zona Soarelui
19
2

3 cam decomandat centrala proprie 2 bai zona Soarelui

De inchiriat apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat, 2 bai, centrala proprie, situat la parter cu balcon, in zona Soarelui. Pret: 490 euro,negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!
11
2

Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!

Apartament cu 2 camere , semidecomandat , mobilat , utilat , etaj 1 , posibilitate centrala , exista contor de gaz , zona Soarelui , strada Sirius . Pret 97.000Euro negociabil .

2021 EUR/m2 | 48 m2