Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Soarelui Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Cu Centrala,300 E,Soarelui-In Spate la fostul Billa,Decomandat,Langa Spitalul Județean,Liber Acum
11
1

Am Acum De Inchiriat in Zona Soarelui,in spate la Fostul Billa, La 5 min pe jos de Spitaul Judetean,la Etajul 3,un apartament cu 2 camere Confort 1 Decomandat, Mobilat Nivel Mediu,Utilat, Conform pozelor atasate,De Văzut . Cerem si oferim seriozitate ! Pret chirie lunara 300 E + Garantie 300 E+Comision ...

54 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere  in zona Soarelui
4
11

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Soarelui

Se ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Soarelui,la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje,cu o suprafata de 52 mp,complet utilat si mobilat. Zona in care se afla apartamnetul este una linistita,avand in apropierea sa magazine,parcuri si mijloace de transport in comun. Se accepta si animale ...

52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai 2 Balcoane Centrala Proprie Zona Lidia Soarelui
10

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 clime de 12000 BTU, 2 bai, 2 balcoane inchise, su: 65 mp plus 6,5 mp balcoanele, etaj 2 din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, Pret: 135000 Euro negociabil Tel: 0726649775

2077 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Soarelui- Prima închiriere| Aer conditionat|
7

Zona Soarelui- Prima închiriere| Aer conditionat|

Iulius Imobiliare recomanda spre închiriere garsonieră cochetă, situată în zona Soarelui, ideală pentru o persoană sau un cuplu. Locuința este la prima închiriere după renovare completă, fiind amenajată modern și primitor. Garsoniera dispune de: cameră luminoasă și spațioasă bucătărie utilată baie ...

18 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat garsoniera in zona Soarelui
5
18

De inchiriat garsoniera in zona Soarelui

Închiriez garsonieră spațioasă și complet mobilată, situată în cartierul Soarelui pe str Sirius cu o suprafata de 30 mp , etaj 1 din 4. Acces rapid la transport public: autobuz, troleibuz Aproape de: supermarketuri (Profi, Lidl), farmacii, bănci, piață, școli, grădinițe Acces facil spre Complexul Studențesc, ...

30 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui
4
56

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera decomandat, de 33 mp, in Zona Soarelui. Apartamentul se afla la etajul 3 din 5, se intinde pe o suprafata utila de aproximativ 33 mp. Confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz prin calorifere. Puncte de interes: Parcul Lidia-Padurice, Spitalul ...

1697 EUR/m2 | 33 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Soarelui Sud Plaza
7

Apartament 2 camere full decomandat, suprafata utila 50mp, situat la parter înalt, al unui bloc cu 4 etaje. Compartimentare: -hol intrare -spatiu depozitare -camera de zi -bucatarie -dormitor -baie Zona Soarelui, langa Generala 30, Sud Plaza si Parcul Soarelui. Una din cele mai apreciate si bune zone ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere Soarelui
4
2

Apartament cu 2 camere Soarelui

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Soarelui. Apartamentul este la etajul 3, decomandat, cu o suprafata utila 50mp. Apartamentul este complet mobilat si utilat, disponibil imediat. Dispune de altfel si de balcon. Se accepta si animale de companie. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de ...

50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Soarelui
3
4

De vanzare apartament cu o camera zona Soarelui

Va oferim spre vanzare in zona Soarelui un apartament cu o camera. Aveti in apropiere mijloace de transport si complex comercial Sud Plazza. Apartamentul este la etajul 3 si are o suprafata utila de 37mp. Se vinde ca in poze. Sunati pentru a viziona.

1892 EUR/m2 | 37 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

apartament cu o camera de inchiriat in zona Soarelui
5
40

apartament cu o camera de inchiriat in zona Soarelui

Inchiriere apartament cu o camera , etaj 1 , complet mobilat si utilat . Imobilul are o suprafata de 30 mp. Transport in comun la 5 min distanta. Pentru mai multe detalii sunati la nr afisat in anunt !

30 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie 2 bai zona Soarelui
19
2

3 cam decomandat centrala proprie 2 bai zona Soarelui

De inchiriat apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat, 2 bai, centrala proprie, situat la parter cu balcon, in zona Soarelui. Pret: 490 euro,negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 camere etaj 1 zona Soarelui
14
2

2 camere etaj 1 zona Soarelui

De vanzare apartament 2 camere confort 1 etaj 1 zona Soarelui, amenajat mobilat, utilat. Apartamentul se vinde asa cum e in poze. Apartamentul are geam la baie iar amenajarile sunt destul de recente. Pret 98000euro neg. Tel.0723155002

2085 EUR/m2 | 47 m2

soarelui, Timisoara, Timis

apartament cu 2 camere in zona Soarelui
3
4

apartament cu 2 camere in zona Soarelui

Ofer apartament cu 2 camere in zona Soarelui, la etajul 1 cu o suprafata de 50 mp, care dispune de toate utilitatiile si centrala proprie, se accepta si animale de companie mici !

50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Soarelui
4
221

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Soarelui

Inchiriez apartament zona Soarelui 50mp, etaj 2 cu centrala proprie si loc de parcare inclus, de preferabil o familie cu maxim 2 copii sau cuplu !

50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Parcul Padurice   Zona Soarelui   Apartament 3 Camere
11
1

Parcul Padurice Zona Soarelui Apartament 3 Camere

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, confort 1, situat in zona Soarelui, disponibil la etajul 3 din 4, cu o suprafata de 64,3 mp. Pret : 104 000 Euro.Negociabil ! De vanzare - Apartament cu 3 camere, situat chiar langa Parcul Padurice. Apartamentul se afla la ...

1600 EUR/m2 | 65 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat etaj 4 zona Soarelui
14
3

Apartament cu 2 camere decomandat etaj 4 zona Soarelui

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat in zona Soarelui. Pret : 78 000 euro Desi in acte este trecut ca apartament cu 2 camere,sufrageria a fost impartita in doua camere cu intrari separate. oferind astfel un plus de utilitate si confort pentru o familie sau pentru investitie. Cu ...

1500 EUR/m2 | 52 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Garsoniera Renovata Soarelui
7
37

Garsoniera Renovata Soarelui

YouPro.ro va propune spre vanzare garsoniera zona Soarelui situata pe strada Cerna la etajul 3, amenajata,utilata, mobilata, in suprafata de 22 mp, renovata in urma cu 1 an, garsoniera are si debara. Bloc linistit, cheltuieli de intretinere mici, se lasa cu tot cu mobila si electrocasnice.Pretul solicitat ...

1895 EUR/m2 | 22 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Totul NOU zona Soarelui
10

Totul NOU zona Soarelui

YouPro.ro va ofera spre inchiriere garsoniera cu totul NOU situata in zona Soarelui. Garsoniera dispune de mobilier bucatarie NOU, masina de spalata automata NOUA, plita cu inductie NOUA, mobilier dulap, birou, canapea extensibila, frigider, toate NOI.Cheltuielile de intretinere sunt extrem de mici atat ...

18 m2

soarelui, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu  3 Camere in zona Soarelui
5
29

De inchiriat apartament cu 3 Camere in zona Soarelui

Inchiriez apartament, cu 3 camere zona favorabila, mobilat si utilat complet 56 mp se afla la etajul 3.

56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere de inchiriat in zona Soarelui
5
38

Apartament cu doua camere de inchiriat in zona Soarelui

Se inchiriaza apartament cu doua camere in zona Soarelui , nou nout , la prima inchiriere!! Proprietatea este situată la câteva minute de stații de transport public, parc, magazine, restaurante, școală și grădiniță. Este oferit mobilat cu tot ce aveti nevoie! Dispune de o suprafata de 55 mp , situat ...