De inchiriat garsoniera in zona steaua
Inchiriez garsoniera, avand o suprafata de 20mp, la etajul 2 utilata si mobilata complet
20 m2
Steaua, Timisoara, Timis
azi 08:50
Anunțuri promovate – Vezi toate
20 m2
Steaua, Timisoara, Timis
azi 08:50
APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, mobilat si utilat, localizat in zona Steaua. Apartamentul se afla la etajul 2 si are suprafata utila de 100 mp. Compartimentare: - hol intrare cu debara - bucatarie cu camara - living cu balcon - hol cu dressing - dormitor 1 matrimonial ...
1619 EUR/m2 | 100 m2
Steaua, Timisoara, Timis
ieri 05:39
Proprietar, vând direct, fără comision, apartament cu 4 camere decomandat situat în zona Steaua din Timișoara, în apropierea Shopping City Timișoara (Iulius Mall) - 2 până la 5 minute pe jos. Apartamentul este situat într-un bloc construit în 1990, cu structură solidă din beton, având compartimentare ...
1350 EUR/m2 | 100 m2
Steaua, Timisoara, Timis
17 mai
Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Steaua. Apartamentul este situat la etajul 3 si are o suprafata de 60 mp. Compartimentare: - Hol mare - Bucatarie - Dormitor - Living - Baie cu cada - ...
1517 EUR/m2 | 60 m2
Steaua, Timisoara, Timis
ieri 05:42
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
De vanzare in zona Steaua, aproape de Shopping City, apartament cu 4 camere, decomandat, vedere pe doua parti, 2 bai, 2 balcoane inchise in PVC, aparat de aer conditionat, centrala termica proprie, mobilat si partial utilat, pret 135.000 Euro, negociabil. Tel: 0750283339
1517 EUR/m2 | 89 m2
Steaua, Timisoara, Timis
azi 11:48
YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in zona Steaua,cu vedere catre Noul Mall ( Shopping City ). Este disponibil la etajul 4 din 4, cu o suprafata de 65 mp. Bloc cu acoperis de tigla din constructie,an 1989,cu elemente de siguranta suplimentare. Magazie ...
1308 EUR/m2 | 65 m2
steaua, Timisoara, Timis
azi 11:46
FARA COMISION!!! YouPro.ro va propune spre vanzare teren intravilan de 1535 mp cu front stradal de 24 ml. Pretul solicitat de proprietar este de doar 100 euro per mp. FARA COMISION!!!
1,535 m2
steaua, Timisoara, Timis
azi 11:46
De vanzare apartament in zona Steaua, la parter, mobilat, decomandat, posibilitate montare centrala termica proprie, foarte spatios si disponibil imediat, pret 83.000 Euro. Tel: 0750283339
1537 EUR/m2 | 54 m2
Steaua, Timisoara, Timis
azi 11:40
Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament decomandat cu 4 camere situat in zona Steaua, in apropiere de Shopping City; - etaj 3/ 4 - model cu 2 bai, dintre care una cu cada; -SU: 91 mp + 2 balcoane inchise cu suprafata totala de 9 mp; Compartimentare excelenta: -Living generos cu ieșire pe ...
1484 EUR/m2 | 91 m2
steaua, Timisoara, Timis
azi 11:33
Favorit Estate vă propune spre vânzare o casă individuală cu 3 camere, situată în zona Steaua, într-o locație liniștită și cu acces facil către principalele puncte de interes ale orașului. Proprietatea are o suprafață utilă de 70 mp și este amplasată pe un teren cu o curte de aproximativ 170 mp. Compartimentarea ...
1743 EUR/m2 | 70 m2
Steaua, Timisoara, Timis
azi 11:30
Apartament 3 camere de vânzare Zona Steaua, Timișoara Gata de mutat sau ideal pentru investiție. Se vinde apartament cu 3 camere, decomandat, cu o suprafață utilă de 65 mp, la care se adaugă balcon de 4 mp și boxă de 15 mp, cu acces direct din apartament. Apartamentul este situat la parter, într-un ...
1815 EUR/m2 | 65 m2
Steaua, Timisoara, Timis
azi 11:30
Inchiriez garsoniera la etajul 3 cu o suprafata de 20 mp, utilata si mobilata complet
20 m2
Steaua, Timisoara, Timis
azi 11:29
Se ofere spre inchiriere apartament 2 camere decomandat 50 mp, zona buna, in spatele restaurantului Nora, complet mobilat si utilat Nu se accepta animale de companie, incalzirea este realizata prin centrala termica, apartamentul se afla la etajul 1 al unui bloc de 4 etaje
50 m2
Steaua, Timisoara, Timis
azi 11:26
Inchiriez garsoniera zona Steaua , 20 mp , etaj 2. Are toate utilitatile . Se inchiriaza pe o perioada de minim 1 an . Detalii la telefon!
Steaua, Timisoara, Timis
azi 11:20
Steaua, Timisoara, Timis
azi 10:37
Vand garsoniera in zona Steaua în apropierea mijloacelor de transport în comun (autobuze și tramvaie), diverse centre comerciale inclusiv Mall , Dedeman. Garsoniera are o suprafață utilă de 21 mp și este situată la etajul 4 . Garsoniera este complet mobilată și utilată. Încălzirea este asigurată de rețeaua ...
Steaua, Timisoara, Timis
azi 10:36
De vanzare Apartament Steaua. -doua balcoane inchse si izolate -etaj 1 -suprafata 57mp -clima -complet renovat -bucatarie mobilata si utilata -living mobilat -hol mobilat -baie mobilata -incalzire Colterm -aproape de magazine, scolii, gradinite, transport in comun. Mai multe informatii sau detalii ...
1480 EUR/m2 | 50 m2
Steaua, Timisoara, Timis
azi 10:35
ID intern: V4916 Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Steaua, langa Shopping City. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Steaua, langa Shopping City aflat la mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime ...
1046 EUR/m2 | 65 m2
Steaua, Timisoara, Timis
azi 10:31
Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, teava de gaz fiind la aragaz, su: 57 mp, aer conditionat, baie cu cada, et.2 din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 95000 Euro Tel: 0726649775
1667 EUR/m2 | 57 m2
Steaua, Timisoara, Timis
azi 10:19
Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Steaua,la etajul 1,suprafata de 46 mp,se vinde utilat si mobilat complet. Apartamentul este situata in apropierea centrelor comerciale,magazine,scoli,gradinite,etc. Se ofera o parcare in pret si este usor negociabil ! Mai multe detalii telefonic !
Steaua, Timisoara, Timis
azi 10:13
Inchiriez un apartament modern, situat în zona Steaua, vis a vis de Shopping City Mall. Apartamentul are o suprafaţă utilă de 37 mp, etajul 4. Facilităţi: Acces rapid la transport în comun chiar in fata blocului Parcări disponibile în zonă Aproape de magazine, restaurante şi servicii diverse
37 m2
Steaua, Timisoara, Timis
azi 10:13
Se ofera spre cumparare o garsoniera in zona Steaua. Suprafata: 27mp. Etaj: 2. Puncte de interes: transport in comun, magazine, Shopping City, scolii. Compartimentare: semi-decomandat. Disponibilitate: imediata. Va asteptam la o vizionare! Sunati la numarul de telefon afisat!
1481 EUR/m2 | 27 m2
Steaua, Timisoara, Timis
azi 10:11
Spatiu birou cu 3 camere de inchiriat in Timisoara, zona Steaua. FOXFORT propune de inchiriat spatiu de birouri cu 3 camere in casa situat in Timisoara, zona Steaua, aflat intr-o casa cu regim de inaltime Parter, avand 3 camere, 2 bai, o curte de 35mp, 1 bucatarie. Suprafata utila este de 140 mp. Anul ...
140 m2
Steaua, Timisoara, Timis
azi 09:38
Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 1 camera, zona Steaua, situat la etajul 1, avand o suprafata de 30 mp, complet mobilat si utilat. Apartamentul este situat chiar langa Shopping City, avand mijloacele de transport chiar in fata blocului. Disponibil imediat