Imobiliare Timisoara Take-ionescu Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Take-ionescu Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu
4
4

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu

Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 2 camere decoamndate, fiind situat la etajul 2, apartamentul se desfasoara pe o suprafata de 50 mp. In proximitatea apartamentul se afla statiile de transport in comun, magazine si piata Badea Cartan. Se afla la 5 minute de Isho! Pentru detalii suplimentare ...

50 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamnet 1 camera  , Zona Take Ionescu
2
13

Apartamnet 1 camera , Zona Take Ionescu

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu,langa ISHO,la etajul 1,suprafata de 27 mp, se vinde complet utilat si modern mobilat Zona este una linistita,fiind perefct pentru investitie datorita pozitiei sale bune. Apartamentul are masina de spalat,TV smart,clima,geam termopan ,frigider,microunde,canapea ...

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere in zona Take Ionescu
4
14

de vanzare apartament cu doua camere in zona Take Ionescu

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu, la 5 minute de mers pe jos de facultatea de Medicina, apartamentul se afla la etajul 3, avand o suprafata utila de 51 mp. Se accepta credit bancar

1569 EUR/m2 | 51 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere bloc unicat de caramida Take Ionescu langa Politie si Complex Dracula
20
2

Ocazie Unica !!! Se vinde un apartament cu 3 camere,pe Bulevardul Take Ionescu,langa Politia Judeteana,la etajul 1 in cadrul unui bloc unicat la nivel de Timisoara,din caramida,constrit in anul 1986 cu o suprafata de cca.70 mp utili si construita de cca.80mp.Blocul are ziduri foarte groase,de cca.40 ...

2333 EUR/m2 | 69 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere in zona Take Ionescu
4

Apartament 2 camere in zona Take Ionescu

Oferim spre inchiriere un apartament 2 camere in zona Take Ionescu , suprafata 50 mp. Apartamentul este compartimentat astfel:hol intrare , bucatarie , living , baie , dormitor. Imobilul se afla la parter inalt. Pentru mai multe informatii va asteptam cu drag la o vizionare !

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Zona  Take Ionescu
4
5

Apartament 2 camere Zona Take Ionescu

Se vinde apartament cu 2 camere in zona Bulevardului Take Ionescu, etaj 1, confort 2, suprafata utila, 59 mp, recent renovat si mobilat. Este dotat cu toate utilitatile necesare, inclusiv central aproprie si aer conditionat. Aproape de Facultatea de Medicina, Centru, Complexul Studentesc, magazine, parc. Nu ...

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Take Ionescu
3
6

De inchiriat apartament 1 camera in zona Take Ionescu

Inchiriez apartament o camera in zona Take Ionescu , etaj 3 , suprafata 27 mp . Apartamentul este bine intretinut , are gresie si faianta in baie si bucatarie , peretii sunt izolati . Este complet mobilat . Cheltuielile sunt foarte mici . Fara animale de companie !

27 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere in zona Take Ionescu
4
14

de vanzare apartament cu doua camere in zona Take Ionescu

1569 EUR/m2 | 51 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Garsoniera  pe Take Ionescu
8
7

Garsoniera pe Take Ionescu

Se oferă spre vânzare o garsonieră situată în zona Take Ionescu, una dintre cele mai bine cotate zone din Timișoara, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Locuința are o suprafață de aproximativ 15 mp, fiind compartimentată eficient pentru a oferi un spațiu practic și ușor de întreținut. ...

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament cu 2 camere pe Take Ionescu
4
2

Inchiriez apartament cu 2 camere pe Take Ionescu

Inchiriez apartament semidecomandat, 2 camere. Apartamentul este situat la etajul 2 , suprafata 56 mp. Este complet mobilat, masina de spalat, televizoare, centrala termina pe gaz.

56 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament doua camere zona Take Ionescu
4

Apartament doua camere zona Take Ionescu

Inchiriez apartament cu doua camere confort unu decomandat mobilat si utilat , liber , etaj 3 din 10 lift nou bloc izolat termic atat interior cat si exterior, cu o suprafata de 50 mp

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
inchiriere apartament cu 1 camera zona Take Ionescu
10
1

inchiriere apartament cu 1 camera zona Take Ionescu

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera zona Take Ionescu. Apartamentul este complet mobilat si utilat. Imobilul are o suprafata de 30 mp si este situat la etajul 1 . Dispune de centrala proprie.

30 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Take Ionescu
4
4

Apartament 2 camere Take Ionescu

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament  2 camere - Zona Take Ionescu
4

Apartament 2 camere - Zona Take Ionescu

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu,la etajul 1,suparafata de 47 mp. Apartamentul este utilat si mobilat. Se ofra parcare inclusa . se inchiriaza pe termen lung.

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Take Ionescu
4
5

Apartament 2 camere zona Take Ionescu

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu,la etajul 2,suprafata de 53 mp,se vinde complet utilat si mobilat. Apartamentul detine bucatarie utilata cu aragaz,frigider nou,microunde,debara,aer conditionat,masina de spalat noua. Apartamentul este situat intr-o zona foarte buna,se ajunge ...

Take Ionescu, Timisoara, Timis

 Apartament 1 camera zona Take Ionescu
5
1

Apartament 1 camera zona Take Ionescu

Apartament 1 camera, 30 mp, et 1, mobila noua, aragaz, frigider, masina spalat, mobilat si utilat complet. Blocul din spatele satuii cu 1 picior de pe take ionescu, aproape de facultatea de medicina si farmacie ( 5 min). Apa calda si incalzire de la reteaua orasului, internet + cablu tv.

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Take Ionescu-Medicina | Etaj 2 | Decomandat | Disponibil imediat!!
5

Agenția imobiliară Gruici Estate vă propune, în exclusivitate, spre închiriere un apartament cu 1 cameră, situat pe Bulevardul Take Ionescu. Detalii: Etaj 2, bloc cu lift Complet mobilat și utilat Aer condiționat Încălzire de la rețeaua orașului Cuptor Balcon Decomandat Apartamentul este disponibil ...

35 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera zona Take Ionescu
4
5

De inchiriat apartament cu o camera zona Take Ionescu

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 1 camera, confortabil, situat pe strada Take Ionescu, la doi pasi de Punctele Cardinale si centrul orasului. Apartamentul se află la etajul 3 intr- un bloc cu 10 etaje. Dispune de lift. Suprafata utila este de 30 mp.

30 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

2 cam etaj 3 centrala proprie renovat zona Centrala
8

2 cam etaj 3 centrala proprie renovat zona Centrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 42, mp, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, renovat, boxa la subsol, zona Centrala Take Ionescu. Pret: 100000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2381 EUR/m2 | 42 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu
3

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu

Se ofera spre inchiriere garsoniera compusa din camera , bucatarie , baie si hol situata in zona Take Ionescu . Dispune de toate electrocasnicele necesare . In imediata vecinatate se gasesc statie de tramvai , market , farmacie . Suprafata 26 mp , etaj 1

26 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere,Balcon si boxa Take Ionescu - Medicina
9

Apartament 3 camere cu balcon in zona Take Ionescu-Punctele Cardinale-Medicina-Etaj 8 Suprafata utila de 68 mp Plus balcon de 8,57 mp. Compartimentare semidecomandatacare dispune de urmatoarele: 1 Living 2 Dormitoare 1 Bucatarie inchisa cu debara si camara pentru alimente. 1 Baie 2 Holuri 1 Balcon 1 ...

1897 EUR/m2 | 68 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament 2 camere de vanzare zona Take Ionescu
4
13

Apartament 2 camere de vanzare zona Take Ionescu

Take Ionescu, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Take Ionescu
6
5

De vanzare apartament cu o camera zona Take Ionescu

Vand apartament cu o camera situat laga Facultatea de Medicina, la 5 minute de mers. Are o suprafata de 30 mp, se afla la etajul 3. Apartamentul se vinde conform pozelor

Take Ionescu, Timisoara, Timis

 Apartament 1 camera - Zona  Take Ionescu
3

Apartament 1 camera - Zona Take Ionescu

Se ofera spre inchiriere apartament 1 camera situat la etajul 1 avand o suprafata de 33 mp. Apartamentul este mobilat, la interior usi elegante din lemn, baia ampla cu gresie si faianta, grup sanitar, chiuveta, dus. Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati !