Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Torontalului Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
3 camere | Bloc nou | decomandat | loc parcare | zona excelenta |
12
2

Favorit Estate va propune spre vanzare apartament decomandat cu 3 camere intr-un bloc NOU, in zona Torontalului. -Etaj 1/3; -Apartamentul beneficiaza de loc de parcare inscris in CF. -Suprafata utila 65 mp + balcon mare de 12 mp; Dotari si finisaje: -CENTRALA PROPRIE, aer conditionat - Gresie, faianta, ...

1800 EUR/m2 | 65 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan 540 mp cu toate utilitatile, zona Metro 2
10
19

Teren intravilan 540 mp cu toate utilitatile, zona Metro 2

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Calea Torontalului. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, avand o suprafata de 540 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 18 ml la strada. Caracteristici teren: regim de inaltime permis P+1. ...

540 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere pe 2 Nivele, Bloc Nou   Torontalului
15
1

Apartament 3 Camere pe 2 Nivele, Bloc Nou Torontalului

De vânzare Apartament modern 3 camere, tip duplex, 88 mp, bloc nou (2010) Se oferă spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, dispus pe două niveluri , situat la parterul unui bloc cu 7 etaje, construit în 2010. Nivel 1 (Parter): - Hol de acces - Living cu bucătărie open-space - Baie - Logie ...

2216 EUR/m2 | 88 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, de vanzare, Zona Torontalului, Timisoara
12

Agentia Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere in Timisoara, judetul Timis, Zona Torontalului, una dintre cele mai dinamice si cautate zone rezidentiale ale orasului. Aceasta locatie se afla intr-o continua expansiune, beneficiind de dezvoltari rezidentiale noi, facilitati moderne ...

2423 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Mehala P-ta
32
3

Mehala P-ta

Vă oferim spre vânzare proprietate teren +imobil, suprafața casa 340 mp, teren 4500 mp, Front stradal 29 ml ,camere, birou, 2 camere de serviciu, 2 băi, 2 balcoane, salon, Terasă, subsol, cameră tehnică, pivniță, in curte piscină.Zona Mehala.

256 EUR/m2 | 4,500 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  - 2 bai - terasa 8.62 mp -  Timisoara Nord - 125.000 euro
20
1

Apartament 2 camere - 2 bai - terasa 8.62 mp - Timisoara Nord - 125.000 euro

Apartamentul are 2 camere, 2 bai, cu suprafata utila de 59 mp +terasa 8.62 mp, intr-un bloc nou din Timisoara, in zona de Nord a orasului. Apartamentul dispune de toate utilitatile, centrala proprie pe gaz,clima ,si este finalizat. In pretul de vanzare al apartamentului sunt incluse si 2 locuri de parcare. Pret ...

2119 EUR/m2 | 59 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere - etaj 1 - Timisoara Nord - 127.000 euro
7
2

Apartamentul are 3 camere, 2 bai , cu suprafata utila de 75 mp, fiind situat la etajul 1 intr-un bloc nou din Timisoara, in zona de Nord a orasului. Apartamentul dispune de toate utilitatile, centrala proprie pe gaz,clima ,se preda la cheie. In pretul de vanzare al apartamentului este inclus si un loc ...

1693 EUR/m2 | 75 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere - bloc nou - 2 terase - 115.000 euro
5
3

Apartament 3 camere - bloc nou - 2 terase - 115.000 euro

Apartamentul are 3 camere, 2 bai , cu suprafata utila de 66mp + 2 terase 11 mp si 5 mp, fiind situat la ultimul etaj intr-un bloc nou din Timisoara, in zona de Nord a orasului. Apartamentul dispune de toate utilitatile, centrala proprie pe gaz,clima ,se preda la cheie. In pretul de vanzare al apartamentului ...

1742 EUR/m2 | 66 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Aparatament 3 camere - SAD - 78 MP - bloc nou - Timisoara Nord - 120.000 euro
10
4

Apartamentul are 3 camere, 2 bai , cu suprafata utila de 78 mp + gradina de 50 mp, fiind situat la parter intr-un bloc nou din Timisoara, in zona de Nord a orasului. Apartamentul dispune de toate utilitatile, centrala proprie pe gaz,clima ,se preda la cheie. In pretul de vanzare al apartamentului este ...

1538 EUR/m2 | 78 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere - 75 mp - bloc nou - Timisoara Nord - 127.000 euro
6

Apartamentul are 3 camere, 2 bai , cu suprafata utila de 75 mp + terasa 6 mp, fiind situat la etajul 1 intr-un bloc nou din Timisoara, in zona de Nord a orasului. Apartamentul dispune de toate utilitatile, centrala proprie pe gaz,clima ,se preda la cheie. In pretul de vanzare al apartamentului este inclus ...

1693 EUR/m2 | 75 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament de vanzare 3 camere, zona Torontalului
14

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, aflat la etajul 6 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 16 Etaje. Anul constructiei 2025, structura este din beton ...

2191 EUR/m2 | 73 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Torontalului
3
208

De inchiriat apartament 1 camera in zona Torontalului

Inchiriez apartament o camera in zona Torontalului la etajul 2 , suprafata utila 36 mp. Este compus din living de 20 mp , 1 baie , 1 bucatarie , loc de parcare etc. Bucataria este utilata cu frigider , plita inductie , cuptor electric.

36 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Torontalului cu centrala proprie
4
140

Apartamentul este situat la etajul 1 din 4. Este compus din living bucatarie, hol, dormitor, baie si balcon . Este complet mobilat si utilat: -plita electrica -cuptor electric -combina frigorifica -masina de spalat rufe -loc de parcare. Va rog fara animale de companie! Suprafata utila este de 48 mp ...

48 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament o camera in Calea Torontalului cu centrala proprie