Imobiliare Timisoara Torontalului Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Torontalului Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 cam dec etaj intermediar Torontalului  Iulius Mall
8
1

2 cam dec etaj intermediar Torontalului Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 1 camera zona Torontalului
3
248

De inchiriat apartament cu 1 camera zona Torontalului

Inchiriez apartament o camera 37 mp , etaj 2 intr un bloc nou mobilat si utilat , zona Torontalului , str Augustin Coman

37 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament 1 camera Zona  Torontalului
3
5

Apartament 1 camera Zona Torontalului

Ofer spre inchiriere apartament lux 1 camera zona Torontal . Apartamentul este decomandat , 42 mp compus din bucatarie mare , dormitor si baie . Apartamentul a fost renovat recent cu materiale de cea mai buna calitate. Este situat la etajul 1. Pret usor negociabil

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Torontalului
6
3

Apartament cu o camera in zona Torontalului

Va prezentam un apartament cu o camera situat la etajul 3, o suprafata utila de 26 mp. Este mobilat si utilat.

1808 EUR/m2 | 26 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0% Apartament cu 2 camere, etajul 1,  zona Torontalului
6
1

COMISION 0% Apartament cu 2 camere, etajul 1, zona Torontalului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open-space, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, intr-unul dintre cele mai populare si cautate complexe rezidentiale din zona de Nord. Este aflat la etajul 1 intr-un ...

2227 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Spatiu birou 2 camere - Zona Torontalului
8
3

Spatiu birou 2 camere - Zona Torontalului

Spatiu birou cu 2 camere de vanzare in Timisoara zona Torontalului. FOXFORT propune de vanzare spatiu de birou cu 2 camere in bloc situat in Timisoara, zona Torontalului aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 3 Etaje, avand 2 camere 2 bai 2 zone de acces si gradina. Suprafata utila ...

1551 EUR/m2 | 78 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament nou în Timișoara  finisat la cheie– Investiție premium
11

Apartament nou în Timișoara finisat la cheie– Investiție premium

Vă propunem spre vânzare un apartament nou cu 2 camere, situat în XCity Towers, unul dintre cele mai ambițioase și moderne ansambluri rezidențiale din Timișoara – un proiect care setează un nou standard de locuire urbană în vestul României. Pentru informații suplimentare, disponibilitate și programare ...

2813 EUR/m2 | 45 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere finisat  la cheie  – 71 mp + parcare subterană
10

3 camere finisat la cheie – 71 mp + parcare subterană

Vă propunem spre vânzare un apartament nou cu 3 camere, excelent compartimentat, situat în XCity Towers, unul dintre cele mai apreciate și moderne ansambluri rezidențiale din Timișoara. Un proiect emblematic, gândit pentru un stil de viață urban premium și pentru investiții imobiliare sigure. Apartamentul ...

2393 EUR/m2 | 71 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament premium 3 camere în Timișoara cu  parcare subterană inclusă
9

Apartament premium 3 camere în Timișoara cu parcare subterană inclusă

Vă propunem spre vânzare un apartament nou cu 3 camere, spațios și eficient compartimentat, situat în XCity Towers, unul dintre cele mai moderne și bine poziționate ansambluri rezidențiale din Timișoara. Un proiect reper pentru locuirea urbană contemporană, cu accent pe confort, sustenabilitate și valoare ...

2358 EUR/m2 | 82 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Hale Industriale - Productie - Servicii - Comert - Torontalului
3

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare Hale Industriale situate in Calea Torontalului. Halele au destinatie Mica Productie - Servicii si Comert, au suprafete de la 480 la 600 mp si beneficiaza de birouri, grupuri sanitare, zona de depozitare si 2 accese auto. Maeteriale folosite pentru executie: beton ...

1180 EUR/m2 | 500 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
NOU !!! In Curs De Mobilare - 370 euro
5
2

NOU !!! In Curs De Mobilare - 370 euro

NEO Imobiliare Oferim spre inchirere apartament cu 1 camera tip studio situat in Calea Torontalului Apartamentul are o suprafata utila de aproximativ 38 mp se afla la parter sau la etajul 2 si se preda complet mobilat. Beneficiaza de : -centrala termica; -incalzire in pardoseala; -clima; -parcare privata. Disponibil ...

38 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Direct Dezvolator - Predare Imediata -  Lift - 98 600 Euro
14
1

Direct Dezvolator - Predare Imediata - Lift - 98 600 Euro

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartamente cu 2 camere situate in Calea Torontalului. Apartamentele au o suprafata utila de 52 mp + balcon, se afla la etajul 1/2 si se pot preda imediat. Beneficiaza de : -centrala termica individuala; -incalzire in pardoseala; -usi Porta Doors; -termoizolatie ...

1896 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Bloc 24 - 25 Apartamente - P+2E+ER
4

Teren Bloc 24 - 25 Apartamente - P+2E+ER

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare 1650 mp teren cu PUZ aprobat pentru bloc cu regim de inaltime P+2E+ER. Terenul se afla in Calea Torontalului si are acces la toate utilitatile. Mentionam ca zona este in continua dezvoltarte si in vecinatate sunt mai multe santiere. Pret: 330.000 euro. Contact: ...

1,600 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, 2 băi - Bucovina
9
2

Apartament cu 3 camere, 2 băi - Bucovina

De închiriat apartament cu 3 camere, zona Bucovina, str Ctin Stere, parter. Apartamentul este compus din 2 dormitoare, 2 băi, bucătărie închisă, balcon închis, living. Mobilat și utilat complet, centrală proprie. Prețul este de 430 euro

70 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Torontal, Timisoara
12

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament modern, mobilat, cu 3 camere, 2 bai, situat la etajul 2/6, zona Calea Torontalului Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 80mp + 15 terasa si este compartimentat astfel: - hol de acces - living spatios cu buctarie si iesire pe terasa - 2 dormitoare ...

2375 EUR/m2 | 80 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere Torontalului/Iulius Town
19
1

Apartament cu 2 camere Torontalului/Iulius Town

Aprtament frumos cu 2 camere, situat intr-o zona semicentrala a orasului, la 10 minute de mers pe jos de Iulius Town, intr-o locatie foarte buna, in apropiere sunt magazine, piata, scoli, gradinite si mijloace de transport in comun. Compartimentare: hol acces, living cu balcon inchis , bucatarie, hol, ...

1686 EUR/m2 | 51 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Teren intravilan locuinte colective 1522mp | Torontalului
5

Teren intravilan locuinte colective 1522mp | Torontalului

District Real Estate va propune spre vanzare un teren intravilan de locuinte colective si functiuni complementare, in Timisoara, zona Torontalului. Suprafata: 1522mp Front stradal: 35ml Adancime: 42.6 ml Regim de inaltime: (S)+P+2E+Er(M) Utilitati: Gaz, Curent, Canalizare, Apa. Pe parcela se pot ...

1,522 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Teren intravilan locuinte colective 1465mp | Torontalului
5

Teren intravilan locuinte colective 1465mp | Torontalului

District Real Estate va propune spre vanzare un teren intravilan de locuinte colective si functiuni complementare, in Timisoara, zona Torontalului. Suprafata: 1465mp Front stradal: 35ml Adancime: 41 ml Regim de inaltime: (S)+P+2E+Er(M) Utilitati: Gaz, Curent, Canalizare, Apa. Pe parcela se pot construi ...

1,465 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament NOU cu 2 camere |  Torontalului
7
1

Apartament NOU cu 2 camere | Torontalului

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament nou cu 2 camere situat in Calea Torontalului. Acesta face parte dintr-un bloc nou, recent finalizat. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 52 mp+balcon 3mp Compartimentare: - Hol acces - Living cu bucatarie open-space - Dormitor ...

1923 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament nou 2 camere, 42 mp, etaj 2, Torontalului
8

Apartament nou 2 camere, 42 mp, etaj 2, Torontalului

Apartament premium de închiriat – Complex Ateneo Torontalului | Prima închiriere | Parcare inclusă Se oferă spre închiriere un apartament modern, elegant și luminos, situat în prestigiosul complex rezidențial Ateneo Torontalului, poziționat excelent în zona Torontalului, în imediata apropiere a magazinului ...

42 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere- Torontalului
9
1

Apartament 2 camere- Torontalului

De închiriat apartament cu 2 camere, situat în zona Calea Torontalului, la doar câteva minute de Iulius Mall Timișoara. Apartamentul este semidecomandat și compartimentat practic, fiind compus din: bucătărie închisă, living spațios, dormitor, baie. Locuința este ideală pentru un cuplu sau o persoană ...

55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere - 2 bai - bloc nou - Timisoara Nord - 115.000 euro
10
2

Apartamentul are 3 camere, 2 bai , cu suprafata utila de 66mp + 2 terase 11 mp si 5 mp, fiind situat la ultimul etaj intr-un bloc nou din Timisoara, in zona de Nord a orasului. Apartamentul dispune de toate utilitatile, centrala proprie pe gaz,clima ,se preda la cheie. In pretul de vanzare al apartamentului ...

1742 EUR/m2 | 66 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  - 2 bai - terasa 8.62 mp -  Timisoara Nord - 125.000 euro
20
1

Apartament 2 camere - 2 bai - terasa 8.62 mp - Timisoara Nord - 125.000 euro

Apartamentul are 2 camere, 2 bai, cu suprafata utila de 59 mp +terasa 8.62 mp, intr-un bloc nou din Timisoara, in zona de Nord a orasului. Apartamentul dispune de toate utilitatile, centrala proprie pe gaz,clima ,si este finalizat. In pretul de vanzare al apartamentului sunt incluse si 2 locuri de parcare. Pret ...

2119 EUR/m2 | 59 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere - etaj 1 - Timisoara Nord - 127.000 euro
7
2

Apartamentul are 3 camere, 2 bai , cu suprafata utila de 75 mp, fiind situat la etajul 1 intr-un bloc nou din Timisoara, in zona de Nord a orasului. Apartamentul dispune de toate utilitatile, centrala proprie pe gaz,clima ,se preda la cheie. In pretul de vanzare al apartamentului este inclus si un loc ...

1693 EUR/m2 | 75 m2