Imobiliare Timisoara Torontalului Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Torontalului Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Calea Torontalului, apartament 3 camere, decomandat, chirie 450 euro negociabil
13
1

Proprietar, ofer spre închiriere apartament 3 camere in Calea Torontalului, decomandat, suprafață 70 mp, etajul 4 din 5, bloc izolat termic in exterior, 4 apartamente pe nivel. Este compus din hol acces, sufragerie, bucătărie open space cu ieșire in balcon, 2 dormitoare, baie cu cadă. Este amenajat cu ...

70 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Torontalului
3

De inchiriat apartament cu o camera in zona Torontalului

Se ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Torontalului, la etajul 2, suprafata de 33mp, se inchiriaza complet utilat si mobilat. In apropiere sa, se afla diverse centre comerciale, statii de tramvai, farmacii, scoli, gradinite. Pentru mai detalii contactati numarul afisat!

33 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap. 2D-parter-2 camere-Future Residence-Zona Torontal-Direct de la dezvoltator
19
1

Apartament 2 camere | 52 mp utili | Terasă 8 mp | Descriere: Îți prezentăm un apartament cu 2 camere, situat la parter în corpul C3 din cadrul complexului privat Future Residence Torontal – un proiect modern, aproape finalizat. Cu o suprafață utilă de 52 mp și o terasă generoasă de 8 mp, acest apartament ...

2150 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 22A- 2 camere-Future Residence-Zona Torontal-Direct de la Dezvoltator
15
1

Apartament 22A 2 camere | 52 mp utili | Terasă 8 mp | Mutare imediată Descriere: Îți prezentăm un apartament cu 2 camere, situat la etajul 4 în corpul C1 din cadrul complexului privat Future Residence Torontal – un proiect modern, aproape finalizat. Cu o suprafață utilă de 52 mp și o terasă generoasă ...

2191 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere- Torontalului
9
1

Apartament 2 camere- Torontalului

De închiriat apartament cu 2 camere, situat în zona Calea Torontalului, la doar câteva minute de Iulius Mall Timișoara. Apartamentul este semidecomandat și compartimentat practic, fiind compus din: bucătărie închisă, living spațios, dormitor, baie. Locuința este ideală pentru un cuplu sau o persoană ...

55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere - 2 bai - bloc nou - Timisoara Nord - 115.000 euro
10
2

Apartamentul are 3 camere, 2 bai , cu suprafata utila de 66mp + 2 terase 11 mp si 5 mp, fiind situat la ultimul etaj intr-un bloc nou din Timisoara, in zona de Nord a orasului. Apartamentul dispune de toate utilitatile, centrala proprie pe gaz,clima ,se preda la cheie. In pretul de vanzare al apartamentului ...

1742 EUR/m2 | 66 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Mehala P-ta
32
3

Mehala P-ta

Vă oferim spre vânzare proprietate teren +imobil, suprafața casa 340 mp, teren 4500 mp, Front stradal 29 ml ,camere, birou, 2 camere de serviciu, 2 băi, 2 balcoane, salon, Terasă, subsol, cameră tehnică, pivniță, in curte piscină.Zona Mehala.

256 EUR/m2 | 4,500 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  - 2 bai - terasa 8.62 mp -  Timisoara Nord - 125.000 euro
20
1

Apartament 2 camere - 2 bai - terasa 8.62 mp - Timisoara Nord - 125.000 euro

Apartamentul are 2 camere, 2 bai, cu suprafata utila de 59 mp +terasa 8.62 mp, intr-un bloc nou din Timisoara, in zona de Nord a orasului. Apartamentul dispune de toate utilitatile, centrala proprie pe gaz,clima ,si este finalizat. In pretul de vanzare al apartamentului sunt incluse si 2 locuri de parcare. Pret ...

2119 EUR/m2 | 59 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere - etaj 1 - Timisoara Nord - 127.000 euro
7
2

Apartamentul are 3 camere, 2 bai , cu suprafata utila de 75 mp, fiind situat la etajul 1 intr-un bloc nou din Timisoara, in zona de Nord a orasului. Apartamentul dispune de toate utilitatile, centrala proprie pe gaz,clima ,se preda la cheie. In pretul de vanzare al apartamentului este inclus si un loc ...

1693 EUR/m2 | 75 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere - bloc nou - 2 terase - 115.000 euro
5
3

Apartament 3 camere - bloc nou - 2 terase - 115.000 euro

1742 EUR/m2 | 66 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Aparatament 3 camere - SAD - 78 MP - bloc nou - Timisoara Nord - 120.000 euro
10
4

Apartamentul are 3 camere, 2 bai , cu suprafata utila de 78 mp + gradina de 50 mp, fiind situat la parter intr-un bloc nou din Timisoara, in zona de Nord a orasului. Apartamentul dispune de toate utilitatile, centrala proprie pe gaz,clima ,se preda la cheie. In pretul de vanzare al apartamentului este ...

1538 EUR/m2 | 78 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere - 75 mp - bloc nou - Timisoara Nord - 127.000 euro
6

Apartamentul are 3 camere, 2 bai , cu suprafata utila de 75 mp + terasa 6 mp, fiind situat la etajul 1 intr-un bloc nou din Timisoara, in zona de Nord a orasului. Apartamentul dispune de toate utilitatile, centrala proprie pe gaz,clima ,se preda la cheie. In pretul de vanzare al apartamentului este inclus ...

1693 EUR/m2 | 75 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament de vanzare 3 camere, zona Torontalului
14

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, aflat la etajul 6 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 16 Etaje. Anul constructiei 2025, structura este din beton ...

2191 EUR/m2 | 73 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Torontalului
3
208

De inchiriat apartament 1 camera in zona Torontalului

Inchiriez apartament o camera in zona Torontalului la etajul 2 , suprafata utila 36 mp. Este compus din living de 20 mp , 1 baie , 1 bucatarie , loc de parcare etc. Bucataria este utilata cu frigider , plita inductie , cuptor electric.

36 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Torontalului cu centrala proprie
4
140

Apartamentul este situat la etajul 1 din 4. Este compus din living bucatarie, hol, dormitor, baie si balcon . Este complet mobilat si utilat: -plita electrica -cuptor electric -combina frigorifica -masina de spalat rufe -loc de parcare. Va rog fara animale de companie! Suprafata utila este de 48 mp ...

48 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament o camera in Calea Torontalului cu centrala proprie