Imobiliare Timisoara Torontalului Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Torontalului Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Calea Torontalului, apartament 3 camere, decomandat, chirie 450 euro negociabil
13

Proprietar, ofer spre închiriere apartament 3 camere in Calea Torontalului, decomandat, suprafață 70 mp, etajul 4 din 5, bloc izolat termic in exterior, 4 apartamente pe nivel. Este compus din hol acces, sufragerie, bucătărie open space cu ieșire in balcon, 2 dormitoare, baie cu cadă. Este amenajat cu ...

70 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament premium 3 camere în Timișoara cu  parcare subterană inclusă
9

Apartament premium 3 camere în Timișoara cu parcare subterană inclusă

Vă propunem spre vânzare un apartament nou cu 3 camere, spațios și eficient compartimentat, situat în XCity Towers, unul dintre cele mai moderne și bine poziționate ansambluri rezidențiale din Timișoara. Un proiect reper pentru locuirea urbană contemporană, cu accent pe confort, sustenabilitate și valoare ...

2358 EUR/m2 | 82 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Direct Dezvoltator -Parcare Privata - Lift - Torontalului - TVA Inclus
9
2

NEO Imobiliare - Direct Dezvoltator Oferim spre vanzare apartamente moderne si bine compartimentate, cu 2 camere situate in Calea Torontalului. Apartamentele se afla la parter, etajul 1, etajul 2 si etajul retras, intr-o cladire care este prevazuta cu lift si au suprafata utila de 52 mp, 60.5 mp sau ...

1896 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Direct Dezvoltator - 3 Camere - 2 Bai - 67-69 mp
17
1

Direct Dezvoltator - 3 Camere - 2 Bai - 67-69 mp

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartamente cu 3 camere si 2 bai situate in Calea Torontalului. Apartamentele se afla la etajul 1 respectiv etajul 3 si au o suprafata utila intre 67 - 74 mp utili si terase de 8-15 mp. Mentionam ca apartamente au fost construite cu materiale de inalta calitate, finisate ...

1757 EUR/m2 | 74 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

!!! 2195 euro mp !!! VreauCasaNoua - Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehala
7

Doresti un apartament nou cu doua camere , spatios in care sa te poti muta imediat? Complexul Rezidential Eliza dezvoltat de VreauCasaNoua situat in partea de nord a orasului este solutia optima , la noi gasesti apartamente cu suprafete si compartimentari diverse. Suprafetele utile ale apartamentelor ...

2284 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

8

2209 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.
10
6

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.

De vanzare, 1 2 de duplex in zona Torontalului, 4 camere, pe parter, 3 dormitoare, 2 bai, camera tehnica, terasa, teren 285 mp, finisaje cu posibilitate de alegere, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, acces auto in curte, gard de beton si fier forjat, 170.000 Euro, negociabil. 0755793075

2000 EUR/m2 | 85 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

10

2276 EUR/m2 | 55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

9

Dorești un cămin nou, spațios, gata de mutat, care să-ți ofere confort premium și costuri reduse? Eliza Residence, dezvoltat de VreauCasaNoua în zona de nord a Timișoarei, îți oferă soluția ideală. Descoperă apartamente moderne de 2 camere, perfect compartimentate și cu dotări de lux. De Ce să alegi ...

2233 EUR/m2 | 58 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

!!! 2195 euro tva !!! VreauCasaNoua - Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehala
9

Cauți un apartament nou cu două camere, spațios și pregătit pentru mutare imediată? Complexul Rezidențial ELIZA, dezvoltat de VreauCasaNoua, situat în partea de nord a Timișoarei, este alegerea perfectă! Aici găsești apartamente luminoase, cu compartimentări moderne și suprafețe optimizate pentru confortul ...