Imobiliare Timisoara Ultracentral Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Ultracentral Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament spectaculos cu 2 camere, ultracentral, în Paltim – etaj 6
21

Se oferă spre închiriere un apartament deosebit, cu 2 camere, situat ultracentral, în exclusivistul ansamblu Paltim, la etajul 6, cu o priveliște deschisă și o terasă generoasă, perfectă pentru momente de relaxare. Apartamentul impresionează printr-un design modern, elegant și rafinat, fiind finisat ...

60 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat Ultracentral totul nou CENTRALA PROPRIE
19

3 camere decomandat Ultracentral totul nou CENTRALA PROPRIE

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat vedere pe 3 parti in zona ultracentrala situat intr-un bloc la etajul 5 cu lift foarte spatios renovat complet modificat cu autorizatie de construire totul nou inclusiv instalatia sanitara si electrica noua. Incalzirea se realizeaza cu CENTRALA PROPRIE. ...

5000 EUR/m2 | 80 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament ultracentral in clădire reabilitată in Timisoara
7

Apartament ultracentral in clădire reabilitată in Timisoara

APOSTU ESTATE vă propune spre vânzare un apartament elegant cu 2 camere, situat ultracentral, în Piața Victoriei, într-o clădire istorică complet reabilitată, una dintre cele mai apreciate locații din oraș. Imobilul beneficiază de un regim de locuire exclusiv, cu doar 4 apartamente în clădire, locatari ...

2675 EUR/m2 | 80 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Ultracentral cu 1 camera | Piata Victoriei
6

Apartament Ultracentral cu 1 camera | Piata Victoriei

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament 1 camera, amplasat intr-o cladire istorica, situat la etajul 3, chiar in inima orasului – Piata Victoriei. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 33 mp si prezinta urmatoarea compartimentare: Hol de acces Dormitor Bucatarie Baie Balcon Confortul ...

2636 EUR/m2 | 33 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere - Ultracentral
10

Apartament 2 camere - Ultracentral

Apartament cu 2 camere, situat în zona centrală CD Loga din Timișoara, o locație premium, apreciată pentru accesul rapid către instituții de învățământ, parcuri și principalele puncte de interes ale orașului. Locuința are o suprafață utilă de 52 mp și este amplasată la etajul 3 din 3 al unui imobil ...

Ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Ultracentrala
6
8

De inchiriat apartament 2 camere in zona Ultracentrala

Oferim spre inchiriere apartament modern cu 2 camere in zona Ultracentrala, la etajul 3 su o suprafata de 53 mp2 format din living si dormitor. Apartamentul se afla in stare buna, este prevazut cu repartitoare de caldura si calorifere noi din aluminiu in living si dormitor.

53 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera centrala proprie Cladire Istorica Marasti Unirii
8
1

De vanzare, apartament cu 1 camera, intr-o cladire istorica din caramida, situat in zona Piata Marasti, la 3 min de piata Unirii. Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Compartimentare: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la inaltime) - Bucatarie - Baie - Spatiu tehnic - Loc ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie zona Ultracentrala
10

2 cam ETAJ 1 centrala proprie zona Ultracentrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, curte interioana, su 45 mp, centrala proprie, clima, zona Ultracentrala. Pret: 140000 euro, neg Tel:

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam centrala proprie Parcul Botanic
6
17

3 cam centrala proprie Parcul Botanic

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 69 mp, 2 balcoane inchise, situat la etajul 7, bloc cu lit, bloc anvelopat, centrala proprie, aer conditionat, renovat, partial mobilat, boxă in subsolul blocului înscrisa în CF, zona Ultracentrala-Parcul Botanic-Iulius Mall. Pret: 149000 ...

2159 EUR/m2 | 69 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat langa Bastion
4
42

Apartament cu 2 camere de inchiriat langa Bastion

Oferim spre inchiriere 2 camere amenajate LUX bucatarie open-space, 53 mp2, etaj 5 in zona ultracentrala langa bastion. Apartamentul este amenajat recent totul e LUX disponibil imediat.

53 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar GARAJ IN PROPRIETATE Piata Operei
8
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Pret: 165000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 centrala proprie Piata Victoriei
12
1

2 cam etaj 1 centrala proprie Piata Victoriei

De inchiriat, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, centrala proprie, mobilat si utilat, zona Ultracentrala-Piata Victoriei. Pret: 430 euro,neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

50 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala
10

2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie bloc caramida GARAJ IN CURTE IN PROPRIETATE Piata Operei
8
9

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 din 7, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Apartamentul se vinde si fara garaj la pretul de 140000 euro. Pret: ...

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 3 camere in zona Ultracentrala
7
190

De inchiriat apartament cu 3 camere in zona Ultracentrala

Oferim apartament cu 3 camere, situat intr-o zona ultracentrala, 68 m2, etaj 1. In apropriere se afla magazine, restaurante, parcuri, banci, farmaci, piata, sali de fitness, mijloace de transport,etc. Bucataria este utilata incluviv cuptor, spatii de depozitare, dressing.

68 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

4 cam decomandat 2 bai loc parcare in curte Ultracentral-Tribunal
12
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 189000 euro, neg Tel: 0736170308

2054 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam CENTRALA PROPRIE Boxa etaj intermediar zona Ultracentrala-Piata Victoriei
6
6

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 7, lift modernizat, centrală pe gaz, aer condiționat, geamuri termopan, mobilat, cu frigider, mașină de spălat rufe, suprafață 49mp, compus din 2 holuri, 2 camere, bucătărie, baie, balcon, cu boxă în subsol, zona UltracentralaPiata ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Piata 700
4
234

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Piata 700

Oferim spre inchiriere apartament cu o camera, situat in Piata 700, avand mai multe mijloace de transport in comun in imediata apropiere, bloc anvelopat, etaj 3.

35 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Ultracentrala
4
31

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Ultracentrala

Inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Ultracentrala situata la etajul 4, centrala proprie, cu o suprafata de 60 mp, dispune de toate utilitatile, mobilata si utilata complet cu bucatarie separata si balcon inchis!

55 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Ultracentral
5
113

De inchiriat apartament 1 camera in zona Ultracentral

Oferim spre inchiriere 1 camera zona ultracentral, etaj 4, 34 mp2, mobila facuta la comanda,calitate superioara,totul nou. - bucatarie spatioasa open space - hol mare - decomandat - confort l - vedere pe ambele parti - boxa proprie