Imobiliare Timisoara Ultracentral Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Ultracentral Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Ultracentral -  apartament 2 camere  50 mp, etaj 1
8

Ultracentral - apartament 2 camere 50 mp, etaj 1

Prin Silvis Imobiliare puteți achiziționa un apartament modern, cu suprafața de 50 mp, situat în zona Ultracentrală din Timișoara, într-un imobil prevăzut cu lift, la etajul 1. Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat, fiind pregătit pentru mutare sau continuarea exploatării investiționale. Proprietatea ...

2500 EUR/m2 | 50 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Com 0% Apartament cu o camera, parcare in curte | Piata Victoriei
5

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu o cameră situat la etajul 3 într-un bloc din beton, în Piața Victoriei. Acesta este poziționat chiar în centrul Timișoarei, având la îndemână orice facilitate și serviciu. Clădirea din care face parte nu este monument istoric, dispune de ...

2737 EUR/m2 | 38 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
De vânzare casa, 4 camere, zona Ultracentral, Timișoara
5
10

De vânzare casa, 4 camere, zona Ultracentral, Timișoara

Apostu Estate va propune spre vanzare o casa, moderna, situata in zona Ultracentral, ideala atat pentru locuinta, sediu firma, cat si pentru investitie (birouri, regim hotelier, cabinet, etc.), fiind gandita in acest moment ca doua apartamente compuse din un dormitor plus living cu chicineta, plus baie ...

2500 EUR/m2 | 60 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere | Ultracentral | Piața Operei
5

Apartament cu 2 camere | Ultracentral | Piața Operei

District Real Estate va propune spre închiriere un apartament spațios și luminos, situat la etajul 7/7 al unui bloc dotat cu lift chiar în centrul orașului, în Piața Operei. Apartamentul este ideal pentru cei care caută confort urban și acces facil la toate facilitățile orașului - restaurante, cafenele, ...

55 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 cam centrala proprie bloc caramida GARAJ IN CURTE IN PROPRIETATE Piata Operei
8
9

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 din 7, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Apartamentul se vinde si fara garaj la pretul de 140000 euro. Pret: ...

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

4 cam decomandat 2 bai loc parcare in curte Ultracentral-Tribunal
12
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 189000 euro, neg Tel: 0736170308

2054 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam CENTRALA PROPRIE Boxa etaj intermediar zona Ultracentrala-Piata Victoriei
6
6

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 7, lift modernizat, centrală pe gaz, aer condiționat, geamuri termopan, mobilat, cu frigider, mașină de spălat rufe, suprafață 49mp, compus din 2 holuri, 2 camere, bucătărie, baie, balcon, cu boxă în subsol, zona UltracentralaPiata ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere| Zona ultracentrala|Centrul Istoric Timisoara
14

Voog Development va propune un Apartament de 3 camere, situat în zona pietonală din centrul istoric al Timișoara, compartimentat inteligent în două unități independente, ideale pentru investiție în regim hotelier sau locuire mixtă. Proprietatea are o suprafață totală de 88 mp și este împărțită astfel: Apartament ...

3102 EUR/m2 | 88 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

2 camere, lângă parcul Central– ideal pentru amenajare după gustul tău
11
12

Descoperă potențialul acestui apartament de 2 camere situat la etajul 7 al unui imobil solid, într-o zonă liniștită, cu acces direct către parc Central – perfect pentru plimbări și relaxare în aer liber. Locuința are o compartimentare practică și luminoasă, oferind un spațiu generos ce poate fi reamenajat ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

apartament cu o camera de inchiriat in zona Ultracentrala
3
7

apartament cu o camera de inchiriat in zona Ultracentrala

Închiriez apartament 1 camera, situat în zona ultracentrală, ideal pentru cei care doresc să fie mereu aproape de viața vibrantă a orașului, cu acces rapid la restaurante, cafenele, magazine, instituții culturale și transport public.

30 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Ultracentral
5
2

Apartament 2 camere Ultracentral

In zona Ultracentrala se vinde apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandatla etajul 7 cu lift confort 1 semidecomandat suprfata utila 49 mp incalzire cu centrala pe gaz aer conditionat geamuri termopan mobilat cu frigider masina de spalat rufe este compus din : 2 holuri 2 camere bucatarie ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Ultracentral etaj 1 cu centrala
12
1

Apartament 1 camera Ultracentral etaj 1 cu centrala

Va propunem spre vanzareun apartament cu 1 camera situat in zona Ultracentrala intr-o cladire istorica la etajul 1 din 3 nivele cladirea este in curs de renovare are un dormitor spatios un salon bucatarie de luat masa baie suprafata utila 45 mp incalzirea cu centrala proprie se vinde mobilat si utilat ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera centrala proprie Cladire Istorica Marasti Unirii
8
2

De vanzare, apartament cu 1 camera, intr-o cladire istorica din caramida, situat in zona Piata Marasti, la 3 min de piata Unirii. Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Compartimentare: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la inaltime) - Bucatarie - Baie - Spatiu tehnic - Loc ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie zona Ultracentrala
10

2 cam ETAJ 1 centrala proprie zona Ultracentrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, curte interioana, su 45 mp, centrala proprie, clima, zona Ultracentrala. Pret: 140000 euro, neg Tel:

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat Ultracentral totul nou CENTRALA PROPRIE
19

3 camere decomandat Ultracentral totul nou CENTRALA PROPRIE

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat vedere pe 3 parti in zona ultracentrala situat intr-un bloc la etajul 5 cu lift foarte spatios renovat complet modificat cu autorizatie de construire totul nou inclusiv instalatia sanitara si electrica noua. Incalzirea se realizeaza cu CENTRALA PROPRIE. ...

5000 EUR/m2 | 80 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere amenajat LUX zona centrala, boxa curte acces auto, 0 comision
20
6

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit amenajat si mobilat lux, mobila Mobexpert model Italia, apartament cu 3 camere compus din 2 dormitoare si bucatarie open space cu livingul situat in zona centrala a Timisoarei la 5 min de mers pe jos de Catedrala si foarte aproape de Facultatea de Mecanica ...

2290 EUR/m2 | 100 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Ultracentral
3
186

De inchiriat apartament 1 camera in zona Ultracentral

Inchiriez apartament o camera , zona buna , et 3 , 25 mp cu toate utilitatile , mobilat si utilat complet . Pentru mai multe informatii nu ezitati sa apelati!

25 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament  2  camere Ultracentral etaj 2
8

Apartament 2 camere Ultracentral etaj 2

In zona Ultracentrala intr-o cladire istorica deosebita se vinde un apartament cu 2 camere cu o suprafata utila de 80 mp la etajul 2 din 2 confort 1 decomandat, cu CENTRALA PROPRIE camerele sunt spatioase inalte si luminoase. Apartamentul este foarte bun ca investitie atat pentru locuit cat si pentru ...

2688 EUR/m2 | 80 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

De vanzare spatiu comercial, parter+demisol, strada pietonala, vitrina mare, 166 mp, zona Unirii
11
4

De vanzare spatiu comercial, strada pietonala, zona Unirii, vitrina mare la strada, in suprafata totala de 166 mp, parter 75 mp si demisol in suprafata de 90 mp, amenajat, inchiriat la 3 firme cu o chirie actuala de 1.650 Euro, cu posibilitatea de a inchiria toata suprafata cu o chirie totala estimata ...

2349 EUR/m2 | 166 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament pentru birouri in cladire istorica, parter inalt, zona ultracentrala
8

De inchiriat apartament pentru birouri in cladire istorica, parter inalt, zona ultracentrala, suprafata utila 107 mp, 4 incaperi, bucatarie, 2 bai si anexe, centrala proprie, curte interioara cu terasa, pret 1.000 Euro luna. Tel. 0744388832, Agentia Imobiliara Ralf Consulting. La vizionare se semneaza ...

107 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat 2 spatii la subsol, strada pietonala, zona Gh. Lazar-Unirii
9
18

De inchiriat 2 spatii la subsol, grup sanitar comun, strada pietonala zona Gh. Lazar -Unirii, o incapere este in suprafata de 7 mp si se inchiriaza la pretul de 150 Euro luna, a doua incapere este in suprafata de 8,40 mp si se inchiriaza la pretul de 150 Euro luna. Comisionul agentiei este de 70% din ...

8 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Ultracentrala
8
9

De inchiriat apartament 2 camere in zona Ultracentrala

Inchiriez un apartament cu 2 camere in zona Ultracentrala, in apropiere de facultatea de Medicina 1, apartamentul are o suprafata de 50 mp, se afla la etajul 2 si se inchiriaza conform pozelor. Se face contract la Anaf

50 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Ultracentrala
6
8

De inchiriat apartament 2 camere in zona Ultracentrala

Oferim spre inchiriere apartament modern cu 2 camere in zona Ultracentrala, la etajul 3 su o suprafata de 53 mp2 format din living si dormitor. Apartamentul se afla in stare buna, este prevazut cu repartitoare de caldura si calorifere noi din aluminiu in living si dormitor.

53 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar GARAJ IN PROPRIETATE Piata Operei
8
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Pret: 165000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2538 EUR/m2 | 65 m2