Imobiliare Timisoara Ultracentral Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Ultracentral Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere, 60 mp, etaj 1, Nord One Botanic
13

Apartament 2 camere, 60 mp, etaj 1, Nord One Botanic

**De închiriat apartament cu 2 camere decomandat, ULTRACENTRAL**, situat în ansamblul rezidențial premium Nord One Botanic, una dintre cele mai exclusiviste locații din Timișoara. Poziționat la **etajul 1 din 9**, acest apartament impresionează printr-o compartimentare eficientă și o suprafață utilă ...

60 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament superb cu 3 camere | Ultracentral
11

Apartament superb cu 3 camere | Ultracentral

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament superb cu 3 camere, situat ultracentral, în inima orașului Timișoara. Apartamentul beneficiază de acces facil către mijloace de transport în comun, Piața Libertății, Piața Unirii, Facultatea de Medicină, Facultatea de Litere, Facultatea de Arte, ...

3798 EUR/m2 | 52 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat Ultracentral totul nou CENTRALA PROPRIE
19

3 camere decomandat Ultracentral totul nou CENTRALA PROPRIE

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat vedere pe 3 parti in zona ultracentrala situat intr-un bloc la etajul 5 cu lift foarte spatios renovat complet modificat cu autorizatie de construire totul nou inclusiv instalatia sanitara si electrica noua. Incalzirea se realizeaza cu CENTRALA PROPRIE. ...

5000 EUR/m2 | 80 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Ultracentral in Timisoara
6
1

Apartament 2 camere Ultracentral in Timisoara

Apostu Estate propune spre vânzare un apartament semidecomandat cu 2 camere, având o suprafață utilă de 50 mp și un balcon deschis de 7 mp, situat la etajul 7/7 al unui imobil dotat cu lift, în zona Ultracentrală din Timișoara. Proprietatea beneficiază de centrală proprie pe gaz, geamuri termopan, baie, ...

2100 EUR/m2 | 50 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala
10

2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, curte interioana, su 45 mp, centrala proprie, clima, zona Ultracentrala. Pret: 140000 euro, neg Tel:

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie bloc caramida GARAJ IN CURTE IN PROPRIETATE Piata Operei
8
9

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 din 7, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Apartamentul se vinde si fara garaj la pretul de 140000 euro. Pret: ...

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Spatios Centru 104 mp
9
2

Spatios Centru 104 mp

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 3 camere situat ultracentral pe Bulevardul 16 decembrie. Apartamentul este structurat in 3 camere, baie, bucatarie, desfasurandu-se pe o suprafata de 104 mp conform schitei atasate. Apartamentul este amenajat modern. Este ideal ca investitie in vederea ...

2115 EUR/m2 | 104 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

4 cam decomandat 2 bai loc parcare in curte Ultracentral-Tribunal
12
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 189000 euro, neg Tel: 0736170308

2054 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament deosebit cu 3 camere | Piata Victoriei
11

Apartament deosebit cu 3 camere | Piata Victoriei

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament deosebit cu 3 camere situat într-o clădire istorică din Piața Victoriei, langa Opera Națională. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 105 mp fiind pretabil atât pentru birou ( activități cu trafic redus) cat și pentru rezidențial ...

3952 EUR/m2 | 105 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Ultracentral cu 1 camera | Piata Victoriei
6

Apartament Ultracentral cu 1 camera | Piata Victoriei

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament 1 camera, amplasat intr-o cladire istorica, situat la etajul 3, chiar in inima orasului – Piata Victoriei. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 33 mp si prezinta urmatoarea compartimentare: Hol de acces Dormitor Bucatarie Baie Balcon Confortul ...

2636 EUR/m2 | 33 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat | Piața Operei
7

Apartament cu 2 camere decomandat | Piața Operei

District Real Estate va propune spre închiriere un apartament spațios și luminos, situat la etajul 7 al unui bloc dotat cu lift chiar în centrul orașului, în Piața Operei. Apartamentul este ideal pentru cei care caută confort urban și acces facil la toate facilitățile orașului - restaurante, cafenele, ...

75 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera | Ultracentral | Piața Sf. Gheorge
8

Apartament cu 1 camera | Ultracentral | Piața Sf. Gheorge

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 1 camera situat la etajul 1 al unui bloc cu 3 etaje aflata în curs de renovare. Apartamentul prezinta acces facil catre mijloace de transport, Piata Libertatii, Piata Unirii, Facultatea de Medicina, Facultatea de Litere, Facultatea de Arte, ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Com 0% Apartament cu o camera, parcare in curte | Piata Victoriei
5

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu o cameră situat la etajul 3 într-un bloc din beton, în Piața Victoriei. Acesta este poziționat chiar în centrul Timișoarei, având la îndemână orice facilitate și serviciu. Clădirea din care face parte nu este monument istoric, dispune de ...

2737 EUR/m2 | 38 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam CENTRALA PROPRIE Boxa etaj intermediar zona Ultracentrala-Piata Victoriei
6
6

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 7, lift modernizat, centrală pe gaz, aer condiționat, geamuri termopan, mobilat, cu frigider, mașină de spălat rufe, suprafață 49mp, compus din 2 holuri, 2 camere, bucătărie, baie, balcon, cu boxă în subsol, zona UltracentralaPiata ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona ultracentrala
4
1

De inchiriat garsoniera in zona ultracentrala

Închiriere garsoniera,situata în zona ultracentrală,cu acces rapid la restaurante, cafenele, magazine, instituții culturale și transport public. Se afla la etajul 1,cu o suprafata de 25 mp,dotata cu toate cele necesare zilnic.

25 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam centrala proprie Parcul Botanic
6
17

3 cam centrala proprie Parcul Botanic

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 69 mp, 2 balcoane inchise, situat la etajul 7, bloc cu lit, bloc anvelopat, centrala proprie, aer conditionat, renovat, partial mobilat, boxă in subsolul blocului înscrisa în CF, zona Ultracentrala-Parcul Botanic-Iulius Mall. Pret: 149000 ...

2159 EUR/m2 | 69 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera centrala proprie Cladire Istorica Marasti Unirii
8
1

De vanzare, apartament cu 1 camera, intr-o cladire istorica din caramida, situat in zona Piata Marasti, la 3 min de piata Unirii. Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Compartimentare: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la inaltime) - Bucatarie - Baie - Spatiu tehnic - Loc ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie zona Ultracentrala
10

2 cam ETAJ 1 centrala proprie zona Ultracentrala

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar GARAJ IN PROPRIETATE Piata Operei
8
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Pret: 165000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 centrala proprie Piata Victoriei
12
2

2 cam etaj 1 centrala proprie Piata Victoriei

De inchiriat, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, centrala proprie, mobilat si utilat, zona Ultracentrala-Piata Victoriei. Pret: 430 euro,neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

50 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona ultracentrala
3

De inchiriat garsoniera in zona ultracentrala

Inchiriez garsoniera ultracentrala mobilata modern cu balcon inchis, avand o suprafata de 30 mp

30 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

4 cam dec loc parcare in curte vedere intre Tribunal si Punctele Cardinale
13
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4 4 ,cu izolatie, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 185000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2011 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona ultracentrala
3
3

De inchiriat apartament 1 camera in zona ultracentrala

Inchiriez apartament o camera compus din hol , baie , bucatarie si camera avand toate dotarile necesare .Este situat langa parcul Botanic ,cheltuieli mici , bloc izolat etc. Suprafata 33 mp , etaj 2.

33 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
10

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2