Imobiliare Timisoara Ultracentral Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Ultracentral Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament spațios 4 camere,  Piata Victoriei
20

Apartament spațios 4 camere, Piata Victoriei

Vă propunem spre închiriere un apartament spațios cu 4 camere, situat ultracentral, în inima Timișoarei, într-un imobil elegant dotat cu lift, la etajul 2. Pretabil pentru destinatie rezidentiala sau birouri. Cu o suprafață generoasă de 150 mp, apartamentul impresionează prin compartimentarea eficientă ...

150 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Com 0% Apartament cu o camera, parcare in curte | Piata Victoriei
5

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu o cameră situat la etajul 3 într-un bloc din beton, în Piața Victoriei. Acesta este poziționat chiar în centrul Timișoarei, având la îndemână orice facilitate și serviciu. Clădirea din care face parte nu este monument istoric, dispune de ...

2737 EUR/m2 | 38 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral Piața Libertății 54 mp, Loc parcare
4
4

Ultracentral Piața Libertății 54 mp, Loc parcare

Apostu Estate propune în exclusivitate spre vânzare un apartament cu o cameră, bucătărie separată, baie și spațiu de depozitare, cu suprafață utilă de 54 mp, situat la parterul unui imobil istoric din zona Piața Libertății – strada Lucian Blaga. Proprietatea oferă posibilitatea realizării accesului ...

2333 EUR/m2 | 54 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern 2 camere, 60 mp, etaj 9, Nord One
10

Apartament modern 2 camere, 60 mp, etaj 9, Nord One

**De închiriat apartament cu 2 camere decomandat, ULTRACENTRAL**, situat în ansamblul rezidențial premium Nord One Botanic – o alegere ideală pentru cei care își doresc un stil de viață modern, în inima Timișoarei. Amplasat la **etajul 9**, apartamentul oferă o priveliște deschisă și o atmosferă luminoasă, ...

60 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat apartament 2  camere zona Ultracentrala
4
118

De inchiriat apartament 2 camere zona Ultracentrala

Inchiriez apartament cu 2 camere decomandat, cu o suprafata de 45 mp, la etajul 2 cu balcon deschis, mobilata si utilata complet.

45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona ultracentrala
3
3

De inchiriat apartament 1 camera in zona ultracentrala

Inchiriez apartament o camera compus din hol , baie , bucatarie si camera avand toate dotarile necesare .Este situat langa parcul Botanic ,cheltuieli mici , bloc izolat etc. Suprafata 33 mp , etaj 2.

33 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona ultracentrala
3
124

De inchiriat garsoniera in zona ultracentrala

Inchiriez garsoniera ultracentrala mobilata modern cu balcon inchis, avand o suprafata de 30 mp

30 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Ultracentral
3
186

De inchiriat apartament 1 camera in zona Ultracentral

Inchiriez apartament o camera , zona buna , et 3 , 25 mp cu toate utilitatile , mobilat si utilat complet . Pentru mai multe informatii nu ezitati sa apelati!

25 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Ultracentrala
3
15

De inchiriat apartament cu o camera in zona Ultracentrala

Oferim spre inchiriere garsoniera in suprafata de 35 m2, situata la etajul 1, ultracentral, la 150 m de Opera Romana spre Piata Unirii. Garsoniera este mobilata si utilata complet, acceptate sunt si animalele de companie. Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati la numarul de telefon!

35 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Piata Unirii- SAD
11
4

Piata Unirii- SAD

Vand spatiu comercial in suprafata de 70 mp,compus din 3 incaperi,grup sanitar,hol.Dispune de vitrine mari.Ideal orice activitate: cabinete de orice natura,magazine,sedii firme etc.Vad deosebit.Amenajat modern,incalzire cu centrala proprie. Zona Piata Unirii Pret:350000 euro

5000 EUR/m2 | 70 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

apartament cu 2 camere de inchiriat in zona ULTRACENTRALA
7
32

apartament cu 2 camere de inchiriat in zona ULTRACENTRALA

Dam spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Ultracentrala. Suprafata 45mp, etaj 2. Complet mobilat si utilat. Disponibilitate de la data de 1. Se primesc si animale de companie. Sunati la numarul de telefon.

45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - Ultracentral
10

Apartament 2 camere - Ultracentral

Apartament cu 2 camere, situat în zona centrală CD Loga din Timișoara, o locație premium, apreciată pentru accesul rapid către instituții de învățământ, parcuri și principalele puncte de interes ale orașului. Locuința are o suprafață utilă de 52 mp și este amplasată la etajul 3 din 3 al unui imobil ...

Ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Ultracentrala
6
8

De inchiriat apartament 2 camere in zona Ultracentrala

Oferim spre inchiriere apartament modern cu 2 camere in zona Ultracentrala, la etajul 3 su o suprafata de 53 mp2 format din living si dormitor. Apartamentul se afla in stare buna, este prevazut cu repartitoare de caldura si calorifere noi din aluminiu in living si dormitor.

53 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera centrala proprie Cladire Istorica Marasti Unirii
8
1

De vanzare, apartament cu 1 camera, intr-o cladire istorica din caramida, situat in zona Piata Marasti, la 3 min de piata Unirii. Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Compartimentare: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la inaltime) - Bucatarie - Baie - Spatiu tehnic - Loc ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie zona Ultracentrala
10

2 cam ETAJ 1 centrala proprie zona Ultracentrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, curte interioana, su 45 mp, centrala proprie, clima, zona Ultracentrala. Pret: 140000 euro, neg Tel:

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam centrala proprie Parcul Botanic
6
17

3 cam centrala proprie Parcul Botanic

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 69 mp, 2 balcoane inchise, situat la etajul 7, bloc cu lit, bloc anvelopat, centrala proprie, aer conditionat, renovat, partial mobilat, boxă in subsolul blocului înscrisa în CF, zona Ultracentrala-Parcul Botanic-Iulius Mall. Pret: 149000 ...

2159 EUR/m2 | 69 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat langa Bastion
4
42

Apartament cu 2 camere de inchiriat langa Bastion

Oferim spre inchiriere 2 camere amenajate LUX bucatarie open-space, 53 mp2, etaj 5 in zona ultracentrala langa bastion. Apartamentul este amenajat recent totul e LUX disponibil imediat.

53 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar GARAJ IN PROPRIETATE Piata Operei
8
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Pret: 165000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 centrala proprie Piata Victoriei
12
1

2 cam etaj 1 centrala proprie Piata Victoriei

De inchiriat, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, centrala proprie, mobilat si utilat, zona Ultracentrala-Piata Victoriei. Pret: 430 euro,neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

50 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala
10

2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie bloc caramida GARAJ IN CURTE IN PROPRIETATE Piata Operei
8
9

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 din 7, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Apartamentul se vinde si fara garaj la pretul de 140000 euro. Pret: ...

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 3 camere in zona Ultracentrala
7
190

De inchiriat apartament cu 3 camere in zona Ultracentrala

Oferim apartament cu 3 camere, situat intr-o zona ultracentrala, 68 m2, etaj 1. In apropriere se afla magazine, restaurante, parcuri, banci, farmaci, piata, sali de fitness, mijloace de transport,etc. Bucataria este utilata incluviv cuptor, spatii de depozitare, dressing.

68 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

4 cam decomandat 2 bai loc parcare in curte Ultracentral-Tribunal
12
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 189000 euro, neg Tel: 0736170308

2054 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam CENTRALA PROPRIE Boxa etaj intermediar zona Ultracentrala-Piata Victoriei
6
6

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 7, lift modernizat, centrală pe gaz, aer condiționat, geamuri termopan, mobilat, cu frigider, mașină de spălat rufe, suprafață 49mp, compus din 2 holuri, 2 camere, bucătărie, baie, balcon, cu boxă în subsol, zona UltracentralaPiata ...

2143 EUR/m2 | 49 m2