Imobiliare Timisoara Ultracentral Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Ultracentral Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
3 camere decomandat Ultracentral totul nou CENTRALA PROPRIE
19

3 camere decomandat Ultracentral totul nou CENTRALA PROPRIE

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat vedere pe 3 parti in zona ultracentrala situat intr-un bloc la etajul 5 cu lift foarte spatios renovat complet modificat cu autorizatie de construire totul nou inclusiv instalatia sanitara si electrica noua. Incalzirea se realizeaza cu CENTRALA PROPRIE. ...

5000 EUR/m2 | 80 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, etaj 2, zona Piata 700 Timisoara
11
2

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat situat in zona Ultracentrala din Timisoara, in proximitatea Pietei 700. Apartamentul este amplasat la etajul 2 intr-un imobil reabilitat termic, cu 4 etaje. Confortul termic se realizeaza prin intermediul ...

2812 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera centrala proprie Cladire Istorica Marasti Unirii
8
1

De vanzare, apartament cu 1 camera, intr-o cladire istorica din caramida, situat in zona Piata Marasti, la 3 min de piata Unirii. Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Compartimentare: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la inaltime) - Bucatarie - Baie - Spatiu tehnic - Loc ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
9

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona CENTRALA (Piata Marasti)
3
7

Ofer spre inchiriere apartament cu 1 camera zona Piata Marasti,langa Parcul Botanic, Piata Unirii. etaj 2,suprafata de 30 mp,in proximitatea sa se afla diverse centre comerciale, magazine,banci,farmacii,etc.Personele interesate sunt rugate sa sune la nr de tel din anunt!

30 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2  camere zona Ultracentrala
4
118

De inchiriat apartament 2 camere zona Ultracentrala

Inchiriez apartament cu 2 camere decomandat, cu o suprafata de 45 mp, la etajul 2 cu balcon deschis, mobilata si utilata complet.

45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona ultracentrala
3
3

De inchiriat apartament 1 camera in zona ultracentrala

Inchiriez apartament o camera compus din hol , baie , bucatarie si camera avand toate dotarile necesare .Este situat langa parcul Botanic ,cheltuieli mici , bloc izolat etc. Suprafata 33 mp , etaj 2.

33 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona ultracentrala
3
124

De inchiriat garsoniera in zona ultracentrala

Inchiriez garsoniera ultracentrala mobilata modern cu balcon inchis, avand o suprafata de 30 mp

30 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Ultracentral
3
186

De inchiriat apartament 1 camera in zona Ultracentral

Inchiriez apartament o camera , zona buna , et 3 , 25 mp cu toate utilitatile , mobilat si utilat complet . Pentru mai multe informatii nu ezitati sa apelati!

25 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Ultracentrala
3
15

De inchiriat apartament cu o camera in zona Ultracentrala

Oferim spre inchiriere garsoniera in suprafata de 35 m2, situata la etajul 1, ultracentral, la 150 m de Opera Romana spre Piata Unirii. Garsoniera este mobilata si utilata complet, acceptate sunt si animalele de companie. Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati la numarul de telefon!

35 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Piata Unirii- SAD
11
4

Piata Unirii- SAD

Vand spatiu comercial in suprafata de 70 mp,compus din 3 incaperi,grup sanitar,hol.Dispune de vitrine mari.Ideal orice activitate: cabinete de orice natura,magazine,sedii firme etc.Vad deosebit.Amenajat modern,incalzire cu centrala proprie. Zona Piata Unirii Pret:350000 euro

5000 EUR/m2 | 70 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

apartament cu 2 camere de inchiriat in zona ULTRACENTRALA
7
32

apartament cu 2 camere de inchiriat in zona ULTRACENTRALA

Dam spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Ultracentrala. Suprafata 45mp, etaj 2. Complet mobilat si utilat. Disponibilitate de la data de 1. Se primesc si animale de companie. Sunati la numarul de telefon.

45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - Ultracentral
10

Apartament 2 camere - Ultracentral

Apartament cu 2 camere, situat în zona centrală CD Loga din Timișoara, o locație premium, apreciată pentru accesul rapid către instituții de învățământ, parcuri și principalele puncte de interes ale orașului. Locuința are o suprafață utilă de 52 mp și este amplasată la etajul 3 din 3 al unui imobil ...

Ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Ultracentrala
6
8

De inchiriat apartament 2 camere in zona Ultracentrala

Oferim spre inchiriere apartament modern cu 2 camere in zona Ultracentrala, la etajul 3 su o suprafata de 53 mp2 format din living si dormitor. Apartamentul se afla in stare buna, este prevazut cu repartitoare de caldura si calorifere noi din aluminiu in living si dormitor.

53 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2651 EUR/m2 | 43 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie zona Ultracentrala
10

2 cam ETAJ 1 centrala proprie zona Ultracentrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, curte interioana, su 45 mp, centrala proprie, clima, zona Ultracentrala. Pret: 140000 euro, neg Tel:

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam centrala proprie Parcul Botanic
6
17

3 cam centrala proprie Parcul Botanic

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 69 mp, 2 balcoane inchise, situat la etajul 7, bloc cu lit, bloc anvelopat, centrala proprie, aer conditionat, renovat, partial mobilat, boxă in subsolul blocului înscrisa în CF, zona Ultracentrala-Parcul Botanic-Iulius Mall. Pret: 149000 ...

2159 EUR/m2 | 69 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat langa Bastion
4
42

Apartament cu 2 camere de inchiriat langa Bastion

Oferim spre inchiriere 2 camere amenajate LUX bucatarie open-space, 53 mp2, etaj 5 in zona ultracentrala langa bastion. Apartamentul este amenajat recent totul e LUX disponibil imediat.

53 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar GARAJ IN PROPRIETATE Piata Operei
8
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Pret: 165000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 centrala proprie Piata Victoriei
12
1

2 cam etaj 1 centrala proprie Piata Victoriei

De inchiriat, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, centrala proprie, mobilat si utilat, zona Ultracentrala-Piata Victoriei. Pret: 430 euro,neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

50 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala
10

2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie bloc caramida GARAJ IN CURTE IN PROPRIETATE Piata Operei
8
9

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 din 7, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Apartamentul se vinde si fara garaj la pretul de 140000 euro. Pret: ...

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 3 camere in zona Ultracentrala
7
190

De inchiriat apartament cu 3 camere in zona Ultracentrala

Oferim apartament cu 3 camere, situat intr-o zona ultracentrala, 68 m2, etaj 1. In apropriere se afla magazine, restaurante, parcuri, banci, farmaci, piata, sali de fitness, mijloace de transport,etc. Bucataria este utilata incluviv cuptor, spatii de depozitare, dressing.

68 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

4 cam decomandat 2 bai loc parcare in curte Ultracentral-Tribunal
12
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 189000 euro, neg Tel: 0736170308

2054 EUR/m2 | 92 m2