Imobiliare Timisoara Ultracentral Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Ultracentral Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in  zona ultracentrala
3
279

De inchiriat apartament 1 camera in zona ultracentrala

Inchiriez apartament cu 1 camera 27mp,mobilat,utilat,decomandat,etaj 1,cenrala termica proprie,aer conditionat,bloc anvelopat,cheltuieli de intretinere mici.Zona buna.

27 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral -  apartament 2 camere  50 mp, etaj 1
8

Ultracentral - apartament 2 camere 50 mp, etaj 1

Prin Silvis Imobiliare puteți achiziționa un apartament modern, cu suprafața de 50 mp, situat în zona Ultracentrală din Timișoara, într-un imobil prevăzut cu lift, la etajul 1. Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat, fiind pregătit pentru mutare sau continuarea exploatării investiționale. Proprietatea ...

2500 EUR/m2 | 50 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere – Piața Unirii – ideal locuință sau birou
7

Apartament 2 camere – Piața Unirii – ideal locuință sau birou 360° Imobiliare propune spre închiriere apartament cu 2 camere nedecomandat, situat ultracentral, în zona Piața Unirii, la etajul 2/2 într-o clădire istorică. Apartamentul beneficiază de o poziție excelentă, la câțiva pași de Tribunalul ...

65 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament renovat, etaj intermediar, cladire reabilitata Ultracentral
6
2

APOSTU ESTATE vă oferă o oportunitate rară de achiziție: un apartament cu poziție excelentă, situat chiar în inima orașului, în zona Piața Libertatii, cu vedere directă spre Piata Sf. Gheorghe. Această proprietate este ideală atât pentru locuit, cât și pentru birouri sau investiție. Cu o suprafață ...

2544 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartament 1 camera zona Ultracentrala
4

apartament 1 camera zona Ultracentrala

Inchiriez apartament 1 camera zona ultracentrala, foarte aproape de mijloacele de transport, fiind situata la etaju 2, avand o suprafata de 30 mp, si un balcon micut inchis. Se accepta animale de companie

30 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

apartament cu o camera de inchiriat in zona Ultracentrala
3
7

apartament cu o camera de inchiriat in zona Ultracentrala

Închiriez apartament 1 camera, situat în zona ultracentrală, ideal pentru cei care doresc să fie mereu aproape de viața vibrantă a orașului, cu acces rapid la restaurante, cafenele, magazine, instituții culturale și transport public.

30 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

apartament 1 camera de inchiriat in zona ultracentrala
3
47

apartament 1 camera de inchiriat in zona ultracentrala

30 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in  zona ultracentrala
3
279

De inchiriat apartament 1 camera in zona ultracentrala

27 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Ultracentral in Timisoara
6
1

Apartament 2 camere Ultracentral in Timisoara

Apostu Estate propune spre vânzare un apartament semidecomandat cu 2 camere, având o suprafață utilă de 50 mp și un balcon deschis de 7 mp, situat la etajul 7/7 al unui imobil dotat cu lift, în zona Ultracentrală din Timișoara. Proprietatea beneficiază de centrală proprie pe gaz, geamuri termopan, baie, ...

2100 EUR/m2 | 50 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona CENTRALA (Piata Marasti)
3
7

Ofer spre inchiriere apartament cu 1 camera zona Piata Marasti,langa Parcul Botanic, Piata Unirii. etaj 2,suprafata de 30 mp,in proximitatea sa se afla diverse centre comerciale, magazine,banci,farmacii,etc.Personele interesate sunt rugate sa sune la nr de tel din anunt!

30 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2  camere zona Ultracentrala
4
118

De inchiriat apartament 2 camere zona Ultracentrala

Inchiriez apartament cu 2 camere decomandat, cu o suprafata de 45 mp, la etajul 2 cu balcon deschis, mobilata si utilata complet.

45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona ultracentrala
3
3

De inchiriat apartament 1 camera in zona ultracentrala

Inchiriez apartament o camera compus din hol , baie , bucatarie si camera avand toate dotarile necesare .Este situat langa parcul Botanic ,cheltuieli mici , bloc izolat etc. Suprafata 33 mp , etaj 2.

33 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona ultracentrala
3
124

De inchiriat garsoniera in zona ultracentrala

Inchiriez garsoniera ultracentrala mobilata modern cu balcon inchis, avand o suprafata de 30 mp

30 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Ultracentral
3
186

De inchiriat apartament 1 camera in zona Ultracentral

Inchiriez apartament o camera , zona buna , et 3 , 25 mp cu toate utilitatile , mobilat si utilat complet . Pentru mai multe informatii nu ezitati sa apelati!

25 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Ultracentrala
3
15

De inchiriat apartament cu o camera in zona Ultracentrala

Oferim spre inchiriere garsoniera in suprafata de 35 m2, situata la etajul 1, ultracentral, la 150 m de Opera Romana spre Piata Unirii. Garsoniera este mobilata si utilata complet, acceptate sunt si animalele de companie. Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati la numarul de telefon!

35 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Piata Unirii- SAD
11
4

Piata Unirii- SAD

Vand spatiu comercial in suprafata de 70 mp,compus din 3 incaperi,grup sanitar,hol.Dispune de vitrine mari.Ideal orice activitate: cabinete de orice natura,magazine,sedii firme etc.Vad deosebit.Amenajat modern,incalzire cu centrala proprie. Zona Piata Unirii Pret:350000 euro

5000 EUR/m2 | 70 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

apartament cu 2 camere de inchiriat in zona ULTRACENTRALA
7
32

apartament cu 2 camere de inchiriat in zona ULTRACENTRALA

Dam spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Ultracentrala. Suprafata 45mp, etaj 2. Complet mobilat si utilat. Disponibilitate de la data de 1. Se primesc si animale de companie. Sunati la numarul de telefon.

45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - Ultracentral
10

Apartament 2 camere - Ultracentral

Apartament cu 2 camere, situat în zona centrală CD Loga din Timișoara, o locație premium, apreciată pentru accesul rapid către instituții de învățământ, parcuri și principalele puncte de interes ale orașului. Locuința are o suprafață utilă de 52 mp și este amplasată la etajul 3 din 3 al unui imobil ...

Ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Ultracentrala
6
8

De inchiriat apartament 2 camere in zona Ultracentrala

Oferim spre inchiriere apartament modern cu 2 camere in zona Ultracentrala, la etajul 3 su o suprafata de 53 mp2 format din living si dormitor. Apartamentul se afla in stare buna, este prevazut cu repartitoare de caldura si calorifere noi din aluminiu in living si dormitor.

53 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera centrala proprie Cladire Istorica Marasti Unirii
8
1

De vanzare, apartament cu 1 camera, intr-o cladire istorica din caramida, situat in zona Piata Marasti, la 3 min de piata Unirii. Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Compartimentare: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la inaltime) - Bucatarie - Baie - Spatiu tehnic - Loc ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie zona Ultracentrala
10

2 cam ETAJ 1 centrala proprie zona Ultracentrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, curte interioana, su 45 mp, centrala proprie, clima, zona Ultracentrala. Pret: 140000 euro, neg Tel:

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam centrala proprie Parcul Botanic
6
17

3 cam centrala proprie Parcul Botanic

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 69 mp, 2 balcoane inchise, situat la etajul 7, bloc cu lit, bloc anvelopat, centrala proprie, aer conditionat, renovat, partial mobilat, boxă in subsolul blocului înscrisa în CF, zona Ultracentrala-Parcul Botanic-Iulius Mall. Pret: 149000 ...

2159 EUR/m2 | 69 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat langa Bastion
4
42

Apartament cu 2 camere de inchiriat langa Bastion

Oferim spre inchiriere 2 camere amenajate LUX bucatarie open-space, 53 mp2, etaj 5 in zona ultracentrala langa bastion. Apartamentul este amenajat recent totul e LUX disponibil imediat.

53 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar GARAJ IN PROPRIETATE Piata Operei
8
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Pret: 165000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2538 EUR/m2 | 65 m2