Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 155000
5
4

Casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727516012

1292 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
inchiriez Garsonieră
4
1

inchiriez Garsonieră

închiriez garsonieră in Calea Buziasului,la preț 200 +250 garanție,complect utilată și ocupabila rapid

18 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.
20
9

Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai, suprafata utila de 65 mp + balcon la bucatarie de 3 mp. Etajul 4 din 5 (Acoperis de tigla din constructie) intr-un imobil construit in anul 1989 in zona Steaua, la 2 pasi de Shopping City. Aparat de aer conditionat. Posibilitate montare centrala ternica ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar, inchiriez apartament cu 2 camere
5
1

Proprietar, inchiriez apartament cu 2 camere

Apartament cu 2 camere semidecomandat, mobilat si utilat complet. Imobilul este decorat cu gust si inteligent compartimentat, dispune de spatii de depozitare. Apartamentul are suprafata utila de 60 mp si se afla la parterul unui bloc de 4 etaje, renovat nou pe exterior. Facilitatile incluse sunt: ...

60 m2

Timisoara, Timis

Vand teren 647m2 Strada Fedra
1
8

Vand teren 647m2 Strada Fedra

Vand teren intravilan, 647m2 pe Strada Fedra

647 m2

Girocului, Timisoara, Timis

inchiriez spatiu comercial
1
15

inchiriez spatiu comercial

300 mp toate utilitatile in zona dambovita

300 m2

Timisoara, Timis

proprietar vand  pensiune 10 camere in oras
10
44

proprietar vand pensiune 10 camere in oras

proprietar vand casa transformats in pensiune cu 10 camere 10 bai in oras singur in curte 550 mp teren , numar etaj: 2 numar camere 10 fiecare avand bucatarie pe coltul camerei ...10 bai: suprafata utila: cca 358, suprafata totala cu teren: cca 550,..... suprafata construita consta in 8 camere si ...

752 EUR/m2 | 440 m2

Timisoara, Timis

proprietar vand  pensiune
8
18

proprietar vand pensiune

are 8 camere cu 8 bai. bucataria la comun de cca 30 mp construita pe un teren de 420 mp si o suprafata construita de cca 310 mp pe 2 nivele. centrala mare performanta cu rezervor de apa calda sa se poata folosi la mai multe bai deodata.vanzarea nu este necesara de aceea va rog fara oferte aberante. ...

918 EUR/m2 | 360 m2

Timisoara, Timis

proprietar vand casa 10 camere
9
19

proprietar vand casa 10 camere

suprafata construita cca 420 mp 10 camere si 8 bai. teren 560 mp. pentru cei care intreaba la ce se preteaza imobilul..se zice ca o poveste buna vinde...eu poveste buna nu am dar idee de afaceri pot da. pai eu daca as mai vrea sa fac bani cu acest imobil as merge in padure as gasi lupul seara cand face ...

919 EUR/m2 | 360 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez camere cu baie 80 lei
5
46

Inchiriez camere cu baie 80 lei

inchiriez camera care au 2 ..3...sau 4 paturi si este 40 lei pt 1 seara pentru un pat. Locatia dispune de parcare in curte internet .

400 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

proprietar vand  casa becichrecu mic
6
3

proprietar vand casa becichrecu mic

vand casa 3 camere 2 bai 2 livinguri unul la etaj si unul la parter totul in marmura si granit si anexe total constructii fiind cca 300 mp si cca 950 mp teren accept variante in strainatate

580 EUR/m2 | 500 m2

Timisoara, Timis

Propietar vand schimb Apartament 2 camere balcon Lux sagului str.Ana ipatescu  Mall shopping city
10
10

Propietar vand schimb Apartament 2 camere balcon Lux sagului str.Ana ipatescu Mall shopping city

Propietar vând apartament 2 camere cu balcon etaj 4 Semidecomandat 42mp Finisaje Lux in calea sagului zona turist str Ana ipatescu 2 min de mall city piața aurora școli bănci farmaci magazine transporturi parcări etcc complet renovat încă se lucrează și se folosesc materiale premium se vinde la prețul ...

2143 EUR/m2 | 42 m2

Dâmbovița, Timisoara, Timis

Promovat
casa Giroc 155000
5
7

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Vand teren intravilan la surduc
10

Vand teren intravilan la surduc

vând teren intravilan în suprafață de 400 mp cu utilități curent apa și canalizare terenul este situat într-o zonă liniștită ideal pentru construcția unei cabane sau casa de vacanta preț 45 euro mp neg mai multe detalii la tel

400 m2

Timisoara, Timis

garsoniera de inchiriat
5

garsoniera de inchiriat

Propietar închiriez garsoniera în zona Blascovici .Garsoniera se închiriază complet utilata și mobilata și aer condiționat, incalzire termoficare. Doresc inchirierea unei persoane serioase nefumatoare si fara animale de companie, cu loc de munca stabil, se poate face contract la ANAF care poate fi decontat ...

24 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vânzare
3

Apartament de vânzare

Proprietar vând apartament cu două camere bucătărie baie și balcon închis suprafața 42m pătrați,baiea are geam este cu vana este la parter cu geamuri termopan parchet masiv cu gresie faianță și mobilă se vinde fara electronice, prețul este de 71000 euro.tel .pentru detalii sunati.

1690 EUR/m2 | 42 m2

Timisoara, Timis

Vand teren extravilan com. Cenei. Jud Timiș 3.000mp 3

Vand teren extravilan com. Cenei. Jud Timiș 3.000mp

Parcela 39 Nord hb 572 Est a579 79 Sud de 579 44 Est a 579 38

3,000 m2

Timisoara, Timis

Iau in arenda 100-120 Ha si sunt interesat si de achizitia a 7-15 Hectare.

Ma pot deplasa cu utilajele oriunde aveti terenul. Si in diverse orice alte judete. In arenda pot sa iau si pentru un singur an daca va poate fi de ajutor. Sau pe cati ani doriti. Va rog doar daca aveti bucata compacta si cu acces imediat de la drum judetean comunal (asfaltat pietruit intretinut ...

1,000,000 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand casa zona Balcescu
4
20

Proprietar vand casa zona Balcescu

Vand proprietate, cladire in suprafata de 170mp + terasa acoperita, 5camere, bucatarie, 2 bai, pod mansardabil, demisol spalatorie, camera tehnica, spatiu depozitare. Garaj + apartament de 1 camera, baie, chicineta in cladire separata, dublu front stradal. Teren 580 mp. pret 430 000 euro

1792 EUR/m2 | 240 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand ap 3 camere Timisoara (Lipovei)
5
5

Proprietar vand ap 3 camere Timisoara (Lipovei)

proprietar vand Apartament spațios cu 3 camere, 2 băi și 2 balcoane Mobilat & Utilat Zona Lipovei, Timișoara Cauți un loc care să te facă să te simți acasă din prima clipă? Dacă îți dorești un cămin luminos, generos, modern și gata să te muți, acest apartament poziționat într-una dintre zonele ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

închiriez garsoniera - proprietar
4
2

închiriez garsoniera - proprietar

proprietar închiriez garsoniera, 18 mp, recent amenajata, instalații noi, mobilier de bucătărie nou, plita si frigider incorporabile, centrala proprie, baie cu vana. zona Girocului, parter, bloc liniștit de apartamente cu 3 pe nivel.

18 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vind loc de veci,cimitir Cosminului

Vind loc de veci,cimitir Cosminului

Vind loc de veci,cimitirul Cisminului

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - Vand apartament 1 camera Soarelui
5
1

Proprietar - Vand apartament 1 camera Soarelui

Unic proprietar, vând apartament cu o cameră semidecomandat, 27 mp utili, etaj 4 din 5,în zona Soarelui, intr-un bloc izolat exterior cu mansarda. Compartimentare: - Hol intrare cu debara (care poate fi sparta sau păstrată pt. depozitare) - Baie mare cu vană, suficient de încăpătoare pt.masina de ...

2178 EUR/m2 | 27 m2