Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament Penthouse IRIS Armoniei - Nou si mobilat !
10

Apartament Penthouse IRIS Armoniei - Nou si mobilat !

Apartament penthouse complet mobilat, nu a fost locuit , mobila bucatarie la comanda, dotata utilata electrocasnice Samsung, alarma, terasa 50 mp(pregatita cu priza si antena TV) cu marchiza(cu telecomanda si senzor de vant) si dus, balcon 10 mp, 2 locuri de parcare subteran. Apartamentul are un living ...

3429 EUR/m2 | 70 m2

Aradului%2525252bEst, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de închiriat Nord One Iulius Town
5
5

Apartament cu 2 camere de închiriat Nord One Iulius Town

De închiriat sau de vânzare Complex Rezidențial Nord One Botanic Iulius Town! Apartament cu 2 camere,etaj 1 care are o suprafață utilă de 59mp. El vine la pachet cu un loc de parcare supravegheat video si o boxă de depozitare acestea fiind situate subteran, panouri solare și fotovoltaice instalate pe ...

59 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand Teren
3
2

Vand Teren

Vând teren intravilan Agricol pe Calea Torontarului , Zona industrială langa RAR , cu drept de racordare și canal gratuit .preț 100 EUR m

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere-Giroc Future Residence Comision 0%
17
2

Apartament cu 2 camere-Giroc Future Residence Comision 0%

De vânzare apartament cu 2 camere, 50mp, parcare proprie, balcon. Imobilul este situat în cartierul rezidențial Future Residence lângă Lidl Giroc. Se vinde mobilat și utilat, centrală proprie, aer condiționat, masină de spălat vase, masină de spălat rufe, bucătărie făcută la comandă. Prețul este de ...

2080 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar vand Duplex 5 camere zona Lipovei
12
9

Proprietar vand Duplex 5 camere zona Lipovei

De vânzare Jumătate de duplex spațios în Timișoara, zona Lipovei | Proprietar Preț: 239.000 Euro Fără comision Str. Ion Mincu Zona Lipovei, Timișoara 168 mp utili | 140 mp teren | P+E+M Construit în 2001 | Cărămidă + acoperiș din țiglă Front stradal: 6,5 m - 4 dormitoare - Living spațios - Bucătărie ...

1423 EUR/m2 | 168 m2

Timisoara, Timis

Apartament de închiriat

Apartament de închiriat

ÎNCHIRIEZ APARTAMENT 2 CAMERE, CALEA TIMISORII, MOBILAT ȘI UTILAT, GIROC-ESSO.

54 m2

Timisoara, Timis

Dau in chirie garsoniera zona Sagului
5

Dau in chirie garsoniera zona Sagului

Dau in chirie garsoniera zona Sagului , fosta uscatorie , bloc de aprtamente , 17 mp2 Pret 200 de euro pe luna + garantia 200 de euro. Incalzirea toata electrica. Aprope de linia lui 9 si de sensul giratoriu resitei

17 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Inchiriez ap. 2 camere decomandat, complet mobilat si utilat, situat intr-un bloc izolat termic
5

Inchiriez ap. 2 camere decomandat, complet mobilat si utilat, situat intr-un bloc izolat termic. Este recent renovat si se afla pe Calea Aradului, vis-a-vis de Iulius Mall. Apartamentul este la etajul 5 din 9 si are o suprafata de 52 mp utili. Vine cu balcon de 5 mp. Dispune de urmatoarele: * Aer ...

52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere + loc de parcare de închiriat   Strada Telegrafului, Timișoara
8
2

Apartament 2 camere + loc de parcare de închiriat Strada Telegrafului, Timișoara

Se oferă spre închiriere apartament mobilat cu 2 camere, situat într-un imobil dotat cu lift, pe strada Telegrafului din Timișoara. Apartamentul are o suprafață de 64 mp și este compartimentat astfel: living spațios bucătărie open space dormitor baie cu vană balcon generos camara Locuința beneficiază ...

64 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere Eso Giroc 87000
5
9

2 camere Eso Giroc 87000

vând apartament cu 2 camere bloc nou , la cheie , loc parcare , balcon , încălzire centrală , la cheie toate utilitățile etaj 1 , aproape de mijloacele de transport este în Giroc lângă benzinăria ESO tel 0727516012

1582 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Casă pe colț cu teren 396 m2  și proiect de mansardare (reînnoibil)
10
31

Casă pe colț cu teren 396 m2 și proiect de mansardare (reînnoibil)

Casă pe colț, teren 396 m proiect de renovare și mansardare aprobat anterior (reînnoibil) direct de la proprietar Suprafață teren: 396 m2 Casă pe colț cu două fronturi stradale Suprafață locuibilă: 80,35 m2 Garaj + spațiu de parcare în fața garajului (în afara proprietății) Preț: 110.000 euro ...

1438 EUR/m2 | 80 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Proprietar inchiriez apartament 2 camere la casa 60 mp in zona Fratelia
5

Proprietar inchiriez apartament 2 camere la casa 60 mp in zona Fratelia 077-152 Apartamentul -9757este decomandat, luminos și dotat cu centrală proprie, astfel încât tu decizi temperatura ideală și ai control total asupra costurilor,într-o zonă de case, cu vecini liniștiți și respectuoși, departe de ...

60 m2

Timisoara, Timis

Oferta de închiriere!!!
10

Oferta de închiriere!!!

Proprietar, ofer spre inchiriere ap.cu 3 camere, 2 bai si un balcon inchis, modernizat, mobilat si utilat [cf. Imaginilor] în zona Calea Aradului Est, situat la 5 minute de mers pe jos de Piata Verde, supermarketuri, farmacie si mijloacele de transport si la 10 minute distanta de Iulius Mall. Preț 420 ...

65 m2

Timisoara, Timis

Apartament Complex Studentesc
5

Apartament Complex Studentesc

Proprietar-inchiriez apartament cu 3 camere Complexul Studentesc, langa sala Olimpia. Apartamentul se afla la etajul 2, are centrala proprie, aer conditionat si masina de uscat rufe. Este disponibil dupa data de 10 iunie. Pretul este de 570 negociabil si se percepe o luna garantie. Pentru mai ...

60 m2

Timisoara, Timis

Casa dintre Biserici
7
34

Casa dintre Biserici

Casa de vanzare, Casa la tara, Timisoara-Lugoj, judetul Timis. Casa dintre biserici se află intre Timisoara si Lugoj, la 52 km de Timișoara și la 27 km de Lugoj, în sudul dealurilor Lipovei. De o parte a casei este o biserică greco-catolică, închisă. De cealaltă parte este o biserică ortodoxă, renovată ...

580 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Duplex premium de lux în Moșnița Nouă   zid dublu, eleganță, rafinament și finisaje spectaculoase
5
1

Duplex premium de lux în Moșnița Nouă zid dublu, eleganță, rafinament și finisaje spectaculoase

Duplex premium de lux în Moșnița Nouă zid dublu, eleganță, rafinament și finisaje spectaculoase Doar o unitate mai este disponibilă Vă prezentăm un duplex exclusivist situat în Moșnița Nouă, pe Strada Pupezei nr. 17, realizat cu atenție la fiecare detaliu și finisat la standarde premium. Proprietatea ...

1810 EUR/m2 | 105 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, inchiriez apartament 4 camere in Tipografilor - Medicina
10

Inchiriez apartament cu 4 camere, situat pe strada Popa Sapca, in Timisoara. Apartamentul se afla la etajul 2, intr-un imobil cu 4 etaje. Suprafata utila este de 85 mp + balcon 5 mp si 1 loc de parcare. Apartamentul este decomandat. Locuinta este compusa din: -4 camere -Bucatarie -Hol -Baie -Baie de ...

85 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

apartament cu 3 camere in timisoara
5
1

apartament cu 3 camere in timisoara

inchiriez apartament cu 3 camere zona ana ipatescu timisoara complet mobilat si utilat cu centrala!

77 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera de Inchiriat (mobilat), Bloc nou ATENEO, Calea Torontalului
9
37

Apartament cu 1 Camere si Terasa spatioasa. Bucătărie generoasă open space cu Electrocasnice de calitate incluse (Aragaz,Frigider,Hota). Apartamentul se află în cartierul rezidenţial Ateneo, aproape de supermarketul LIDL. Dotările apartamentului includ: Centrală proprie cu încălzire pardoseală, Lift ...

40 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera, ATENEO mobilat, Calea Torontalului - direct Proprietar
10
9

Un apartament de tip studio, Et. 3, cu bucătărie generoasă open space cu Electrocasnice incluse (Aragaz,Frigider). Apartamentul se află în cartierul rezidenţial Ateneo, aproape de supermarketul LIDL. Dotările apartamentului includ: Centrală proprie cu încălzire în pardoseală, Baie cu vana, Clima, gresie, ...

3000 EUR/m2 | 40 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament de vânzare
3

Apartament de vânzare

Proprietar vând apartament cu două camere bucătărie baie și balcon închis suprafața 42m pătrați,baiea are geam este cu vana este la parter cu geamuri termopan parchet masiv cu gresie faianță și mobilă se vinde fara electronice, prețul este de 72000 euro.tel .pentru detalii sunati.

1714 EUR/m2 | 42 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, 2 camere, Dacia, aproape de Iulius Mall
10
2

Proprietar, 2 camere, Dacia, aproape de Iulius Mall

Apartamentul se afla la etajul 1 din 4, Intrarea Umbroasa, nr.1, zona foarte frumoasa, linistita, amenajat si dotat conform fotografiilor. Are aer conditionat si centrala termica, 2 parcari mari in apropiere, piata Dacia, supermarkt-uri, bazin de inot, parc, mijloace de trasport variate Chiria este ...

42 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Vand Garsoniera
5
7

Vand Garsoniera

Vand garsoniera de 12 metri patrati in zona centrala se afla la 5 minute de Faculatatea de medicina si farmacie. Garsoniera are toaleta (are 2 toalete) si dus la comun. Se afla la etajul 3.Taxele de intretinere sunt mici, 160 de lei iarna si 100 de lei vara. Pret de vanzare 19.000

12 m2

Timisoara, Timis

Proprietar închiriez apartament 3 camere Aradului Vest
5

Proprietar închiriez apartament 3 camere Aradului Vest

Proprietar închiriez apartament 3 camere , decomandat, et 4 din 4, fara lift. Apartamentul are 70 mp, centrala proprie , mobilat. Fără animale de companie , nu se fumează in apartament.

70 m2