2 camere Dambovita 78000
Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , semidecomandat zona Dâmbovița Aurora , etaj 4 cu acoperiș de țiglă , renovat complect 78000 euro tel 0727516012
1625 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
11 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1625 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
11 mai
Vindem (suntem SRL) cladire cu scop comercial compusa din multiple CF-uri separate, conform releve-ului. Cladirea este pretabila pentru activitati comerciale, depozit sau productie - si are multiple imbunatatiri: acoperis nou, geamuri velux schimbate in mansarda, circuit automatizat de incalzire (2 centrale ...
432 EUR/m2 | 900 m2
Timisoara, Timis
11 mai
Proprietar, închiriez spațiu la mansardă în zona Lipovei, Timisoara,153mp. Spatiul are hol de acces, 3 incaperi, bucatarie, baie, balcon. Este utilat cu 3 clime, centrala proprie pe gaz, dus, spatiu depozitare. Dispune de loc de parcare. Este pretabil pentru birouri, cabinet, yoga, cursuri, sedinte. (Mansarda ...
153 m2
Timisoara, Timis
12 mai
Ofer spre vânzare P+1 , 3 dormitoare , 3 băi , living bucătărie , terasă , cameră tehnică , la cheie , cu toate utilitățile , în Giroc între casa suprafața construită 130 mp , teren 300 mp preț 215000 euro tel 0727516012
1792 EUR/m2 | 120 m2
Timisoara, Timis
12 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Persoana fizica, vand apartament in vila istorica, cu drept de proprietate, in Zona Josefin, pe Strada Preyer, aproape de colt cu Bulevardul Iuliu Maniu (fosta strada Resita). Locatie este ideala atat pentru locuinta, cabinet medical, birou notarial, policlinica etc.... sau ca investitie, având un potențial ...
1507 EUR/m2 | 102 m2
Iosefin, Timisoara, Timis
azi 06:26
!!! NU COLABOREZ CU AGENTII IMOBILIARE !!! Vand apartament 93m2, in zona Dambovita Timisoara. Apartamentul are 5 camere, o bucatarie, 2 balcoane, 2 bai, 2 camari de depozitare. Are centrala proprie, apometre pe ambele coloane, gresie si faianta in bucatarie, bai si pe hol. Este la etajul 4 din 4 , ...
1237 EUR/m2 | 93 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 06:23
Inchiriez un loc de parcare suprateran cu bariera in complexul de pe Strada Ion Flueras, Timisoara (în spate la facultatea de Agronomie de pe Calea Aradului). Pentru mai multe detalii, trimiteti mesaj aici.
12 m2
ARADULUI, Timisoara, Timis
azi 06:08
Vand teren intravilan cu destinatie industriala depozit productie in suprafata de 4382m2. Situat intre Almira si Hamilton Continental. Accesul se face din Str. Hella Corporate, approx 100m pe drum de piatra. Se poate ajunge de pe DJ691 or Centura orasului Timisoara. Nu ezitati sa ma contactati pentru ...
Timisoara, Timis
azi 06:07
Apartament 1 cameră, Centrală termică proprie, mobilat și utilat, zona Lipovei! Localizare: Timișoara, Str. Petre Olariu zona Lipovei Suprafață construită: 21,43 mp Etaj: Parter din P+4 Detalii: Mobilat și utilat complet Centrală termică proprie Ideal pentru locuire sau investiție ...
2211 EUR/m2 | 18 m2
Lipovei, Timisoara, Timis
azi 05:11
proprietar vand duplex zona Lipovei Aradului( Armoniei )5 camere in imediata apropiere de Brits scoll , posibil mobilat,3 locuri de parcare , poziționare foarte bună,magazine școli grădiniță în apropiere, relații suplimentare la telefon
2363 EUR/m2 | 135 m2
Bastion, Timisoara, Timis
azi 04:57
- Schimb cu locuinta 3-4 camere in TIMISOARA - - 80.000 EURO diferenta din partea dumneavoastra - Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm - Casa are 4 intrari - posibilitate compartimentare in locuinte pentru inchiriere . - constructie Caramida Porotherm + Izolatie 10 cm - Casa individuala ...
625 EUR/m2 | 128 m2
Timisoara, Timis
azi 04:46
Va propun spre vazare o casa moderna , situată într-o zonă liniștită din Giroc , cu acces facil și poziționare excelentă , având acces de pe două străzi imobilul este compartimentat astfel : 3 dormitoare spațioase 3 băi oferind confort sporit pentru o familie bucătărie living luminos ...
1500 EUR/m2 | 120 m2
Timisoara, Timis
azi 01:27
Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...
2583 EUR/m2 | 54 m2
Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis
azi 01:26
Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...
2583 EUR/m2 | 54 m2
Complexul Studentesc, Timisoara, Timis
azi 01:26
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere etaj 1 în Giroc în spate la hotel IQ Apartamentul este la cheie , balcon loc parcare , încălzire în pardoseală preț 89000 euro tel 0727516012
1854 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
azi 01:25
Închiriez Garsonieră 12,mp utilat ,mobilat Girocului zonă buna mijloace de transport aproape
12 m2
Timisoara, Timis
azi 00:53
CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727516012
1292 EUR/m2 | 120 m2
Timisoara, Timis
azi 00:37
Apartament de închiriat ,mobilat ,utilat ,cu centrala proprie si izolat! relații la telefon! preț fix 350E
56 m2
Girocului, Timisoara, Timis
azi 00:21
Proprietar vand apartament situat in CHISODA la etajul 1 al unui bloc de 3 etaje din cărămidă cu loc de parcare inscris in CF Suprafata Utila apartament 41.1 Mp plus o terasă generoasa de 11 mp și o bucătărie inchisa ,accesul pe terasa se face atat din bucatarie cat si din camerea ! Apartamentul ...
1692 EUR/m2 | 52 m2
Bastion, Timisoara, Timis
azi 00:13
închiriez garsonieră in zona UMT, pădurea Verde, aproape de Continental și TRW, bloc izolat termic, acoperiș cu țiglă, etaj 4. Dotări: -mașină de spălat -frigider - cadă baie - boiler De reținut este că închirierea se face pentru o singură persoană, (există un singur pat de o persoană) Garanție ...
18 m2
Timisoara, Timis
azi 00:06
casa este tencuită manual interior exterior izolată cu vată bazaltică de 10 polistiren expandat de 10 sub șapă l a interior acum este la finisaje electric nou tot gresia parchetul se alege de client ce prefera și la alege gaz sau panouri în fața casei este îngrădit casa are o suprafață 15 5 2 dormitoare ...
2000 EUR/m2 | 60 m2
Timisoara, Timis
ieri 23:39
De vânzare! Două case alăturate cu grădină și parcare în Timișoara Zonă liniștită, cu potențial comercial Se vând două case alăturate, ideale atât pentru doua familii cât și pentru investiții. Situate într-o zonă liniștită din Timișoara, cu acces rapid la toate nevoile de bază (supermarketuri, farmacii, ...
1345 EUR/m2 | 632 m2
Elisabetin, Timisoara, Timis
ieri 23:28
Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 40 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...
1713 EUR/m2 | 40 m2
Șagului, Timisoara, Timis
ieri 23:11
Suprafața utila aproximativ 70mp Suprafața teren aproximativ 150mp Caut casa in Timisoara,sa fie locuibila nu demolabila cu toate utilitățiile . Pret 95.000 euro Sau schimb cu apartament amenajat cu 2 camere decomandat,hol,baie, balcon,bucatarie,cămară alimente, centrala termică Ariston prin condensare ...
1357 EUR/m2 | 70 m2
Timisoara, Timis
ieri 22:28