Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere, de inchiriatcu curte , zona Soarelui, Timisoara
6

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, spatios si luminos, situat in zona Soarelui, o zona linistita si bine pozitionata din Timisoara, potrivit pentru cupluri,familii, sau studenti care isi doresc o locuinta unde sa se simta confortabil si cu acces facil ...

56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Bucovina
6

Apartament 2 camere Bucovina

Ofer spre inchiriere apartament cu doua camere intr-un bloc recent izolat si renovat , complet mobilat si utilat. Suprafata imobilului este 45 mp si se afla etajul 3 al unui bloc cu 4 nivele . Pentru mai multe informatii sunati la nr afisat in anunt !

45 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera  in zona Centrala cu centrala proprie
3
153

De inchiriat apartament 1 camera in zona Centrala cu centrala proprie

Inchriez apartament 1 camera complet utilat si mobilat, 35 mp utili la parter. Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati!

35 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
de inchiriat apartament cu o camera zona Modern
3
30

de inchiriat apartament cu o camera zona Modern

Inchiriez apartament cu 1 camera, etajul 2 , recent renovat, compus din bucatarie spatioasa, baie si dormitor. Apartamentul este pozitionat la 15 minute de mers pe jos de Punctele Cardinale. Suprafata utila este de 27 mp si este dotat cu centrala termica.

27 m2

Modern, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai 2 Balcoane Centrala Proprie Zona Lidia Soarelui
10

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 clime de 12000 BTU, 2 bai, 2 balcoane inchise, su: 65 mp plus 6,5 mp balcoanele, etaj 2 din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, Pret: 135000 Euro negociabil Tel: 0726649775

2077 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Buziasului
3

Garsoniera de inchiriat in zona Buziasului

Va prezentam garsoniera moderna in zona Buziasului , cu o suprafata de 27 mp , amplasata la etajul 3 din 4. Se prezinta mobilata si utilata .Arhitectura modernă și materialele de calitate creează atmosfera ideală pentru noua dumneavoastră casă. In apropiere se regasesc magazine numeroase , Lidl , Auchan ...

27 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Odobescu
3
1

De inchiriat apartament 1 camera in zona Odobescu

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Odobescu , dotat cu toate cele necesare, complet utilat si mobilat, cu o suprafata de 51 mp, etaj 2. Acest apartament se afla la prima sa inchiriere. Se accepta si animale de companie. Va asteptam la vizionare!

Odobescu, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, decomandat - zona Dorobantilor
7

Apartament cu 2 camere, decomandat - zona Dorobantilor

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Dorobantilor. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dorobantilor, aflat la parterul unui bloc cu regim de inaltime pe P + 4. Anul constructiei 1987, structura beton, material zidarie ...

1908 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Aradului
3

Apartament cu o camera in zona Aradului

Spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Aradului. Etajul 2, complet utilat si mobilat, cu AC. Suprafata de 43 mp. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare.

1395 EUR/m2 | 43 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso
15
17

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 53 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

1471 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Totul Nou Zona Soarelui Sud Plaza
8

Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, 2 aparate de aer condiționat, totul nou, refăcut de la zero, cu materiale premium, su: 50 mp, situat la parter înalt, din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona.s. Apartamentul a fost renovat complet: instalatii ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 camera bloc cu lift mobilat si utilat la 3 minute de bezinaria Eso Braytim
13
3

De vanzare apartament cu 2 camere de vanzare situat la 2 minute de benzinaria Eso,Braytim, bloc nou Blocul are 4 etaje si dispune de lift, apartamentul situandu-se la etajul 4 ( placa de beton si acoperis) Drumul de acces spre imobil este asfaltat. Apartamentul dispune de o suprafata de 53 mp utili ...

1868 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa Deosebiita 3 Dormitoare Beci Panouri Solare Centrala Proprie Toate Utilitatiile Zona Dambovita
10
1

Casa deosebita pe parter cu o suprafață utilă de 108 mp și este compartimentată ideal pentru o familie: - 3 dormitoare, 1 cu dressing, - living generos de aproximativ 40 mp - bucătărie open-space cu mobilier nou și insuliță - baie spațioasă de 12 mp, dotată atât cu cadă, cât și cu duș - hol foarte luminos ...

1806 EUR/m2 | 108 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 3 posibilitate centrala Sagului
11

Apartament cu 2 camere et 3 posibilitate centrala Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere complet mobilat și utilat, clima , 43 m pătrați . Apartamentul se vinde cu toate electrocasnicele si mobilierul . Blocul este izolat , clima .Calea Șagului , stri , etaj 3 ,nedecomandat . Preț 79.500 Euro Telefon. 0723674418

1849 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Torontalului
3
11

De inchiriat apartament cu o camera in zona Torontalului

Ofer spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Torontal,pe strada Augustin Coman,suparafata de 28 mp,la etajul 1,cu toate utilitatile incluse. Persoanele interesate, sunt rugate sa sune la nr de tel din anunt!

28 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

garsoniera complet utilata in Unirii de inchiriat
3
125

garsoniera complet utilata in Unirii de inchiriat

Inchiriez garsoniera complet utilata in Unirii. Bucatarie cu mobila facuta pe comanda , aer conditionat , baie complet utilata . Suprafata este de 28 mp,etaj 2 .

28 m2

P-ta%2bUnirii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera de inchiriat in zona Blajcovici
3

Apartament 1 camera de inchiriat in zona Blajcovici

Inchiriere in Blascovici ,apartament 1 camera,28 mp ,mobilat si utilat modern proaspat reconditionat,internet+tv ,aer conditionat,loc parcare incus in pret ,centrala proprie pe gaz,cheltuieli de intretinere mici.

Blajcovici, Timisoara, Timis

Apartament cu 2  camere et 3  zona Calea Aradului
8
3

Apartament cu 2 camere et 3 zona Calea Aradului

De vânzare un apartament spatios cu 2 camere, situat într-o zona foarte cautata Calea Aradului Vest, Timisoara. Apartamentul are o suprafata utila de 67 mpsi beneficiaza de loc de parcare . Detalii apartament: * Suprafata utila: 67 mp. * Parcare subterana Alte avantaje: * Zona linittita, dar ...

1873 EUR/m2 | 67 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă  Centrală Proprie Zona Soarelui
6

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă Centrală Proprie Zona Soarelui

Apartament cu 3 camere, 2 bai, partial mobilat și utilat, centrala proprie, su: 70 mp, plus boxa de 5 mp, etaj 1 din 4, amplasat pe colț, foarte aproape de Școala, Grădiniță, Sud Plaza și punctele de interes din zona. Preț: 136800 Euro negociabil. ...

1954 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera Freidorf
3
2

Apartament cu 1 camera Freidorf

Vand apartament cu 1 camera ce dispune de urmatoarele dotari: izolat termic , gresie , faianta , parchet , ferestre tip termopan etc. Apartamentul este situat intr-un imobil cu 4 nivele , situat la etajul 3 avand o suprafata de 33 mp. Se vinde mobilat. Imobilul este pozitionat in zona Freidorf , la 3 ...

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
inchiriere garsoniera in zona Medicinei
6
1

inchiriere garsoniera in zona Medicinei

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Medicinei, de preferabil pentru o studenta maxim doua, garsoniera dispune de o suprafata de 24mp, cu costuri mici de intretinere si complet utilata, garsoniera se afla la etajul 3!

24 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Duplex cu 4 camere  mobilat si utilat la doar cateva minute de Uzina de Apa
11
9

Duplex cu 4 camere mobilat si utilat la doar cateva minute de Uzina de Apa

De vanzare duplex cu 4 camere cu etaj în zona Giroc ( calea Urseni) comusa din : PARTER Bucătărie Living Birou wc Debara Hol intrare spațios ETAJ: 2 Dormitoare cu dressinguri fiecare Wc Hol spațios Încălzirea este realizată în pardoseală cu centrală pe gaz Branșament curent Branșament apă și canal Branșament ...

1471 EUR/m2 | 119 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Lux 4 Dormitoare Garaj Zona Dumbrăvița
18
5

Casa Lux 4 Dormitoare Garaj Zona Dumbrăvița

Casă cu 4 dormitoare, mobilată și utilată Lux, 3 bai, centrală proprie, încălzire în pardoseală, su: 150 mp, plus curte amenaja cu gazon, su:250 mp, casa dispune și de garaj, cu toate utilitățile, disponibilă imediat, Preț: 330000 Euro Negociabil Se poate și închiria ...

2200 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

2 camere in zona Mehala
6

2 camere in zona Mehala

Se inchiriaza in zona Mehala, 62 mp2, etaj 1, apartament compus din 3 camere, baie, hol si bucatarie. Apartamentul este mobilat si poate fi ocupat imediat. Zona linistita cu acces facil la mijloacele de transport in comun.