Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii
3
216

De inchiriat apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii

Inchiriez apartament cu 1 camera avand o suprafta de 30 mp, confort 1, utilat si mobilat complet si balcon deschis la etajul 2

30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Torontalului langa Lidl
4
52

Oferim spre inchiere un apartament cu 2 camere situat in zona Torontalului langa Lidl, este situat la etajul 3 si are o suprafata de 47 mp. Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati.

47 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament 2 camere in zona Centrala
4
9

De vanzare apartament 2 camere in zona Centrala

Vand apartament central, foarte aproape de mijloacele de transport in comun si magazine, apartamentul se afla la etajul 6,avand o suprafata de 60 mp se vinde mobilat si utilat, centrala proprie. Se accepta si credit

1500 EUR/m2 | 60 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera decomand, etaj 1,  Buziasului, aproape de Auchan
6

Apartament 1 camera decomand, etaj 1, Buziasului, aproape de Auchan

Estate group va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, decomandat, situat in zona Buziasului, aproape de sensul giratoriu, cu acces facil catre principalele puncte de interes ale orasului dar si catre centura. Propietatea se afla la etajul 2, intr-un imobil cu patru etaje. Datorita amplasarii ...

1719 EUR/m2 | 32 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam dec centrala proprie curte interioara etaj intermediar zona Medicinei
4

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:

2667 EUR/m2 | 45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Ap 2 camere Complexul Studentesc, parter
12

Ap 2 camere Complexul Studentesc, parter

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat in zona Complexului Studentesc, intr-un bloc reabilitat termic la parter inalt din 4. Apartamentul are o suprafata utila de 52 mp, model confort 1. Dispune de rulouri electrice exterioare, centrala proprie pe gaz, renovat complet, ...

2298 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Torontalului
4
33

De inchiriat apartament 1 camera in zona Torontalului

Inchiere apartament cu o camera in Torontalului, in zona Str. Dunarea, la etajul 4. Apartamentul este complet mobilat si utilat, intr-o stare buna si cu o suprafata utila de 35mp. Se inchiriaza incepand cu data de 1. Mai multe informatii la numarul de telefon afisat.

35 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera Odobescu
3

Apartament cu o camera Odobescu

Inchiriez apartament cu o camera , 33 mp , zona Odobescu aproape de facultati , la parter , renovat , decomandat , complet dotat si utilat . Nu se accepta fumatori si animale de companie .

Odobescu, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, parter cu balcon si centrala gaz, Elisabetin-Kiriac-Sagul
9

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Elisabetin -Sagului- Kiriac la parter cu balcon, model confort 1 semidecomandat, 53 mp utili, incalzirea si apa calda este deservita de centrala proprie pe gaz, se vinde partial mobilat. Pret solicitat de proprietar de 93000 euro. Se ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
inchiriere un apartament cu o camera in zona Olimpia Stadion
3

Ofer spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Olimpia Stadion la parter, cu o suprafata de 34 mp, complet utilata si mobilata! Recent renovata!

34 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie etaj intermediar zona Odobescu
15
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere - Zona  Sagului
4
1

Apartament cu 2 camere - Zona Sagului

Inchiriez apartament cu 2 camere semidecomandat, cu o suprafata de 30 mp, la etajul 3, utilat si mobilat

Sagului, Timisoara, Timis

Aradului, 3 camere spatios, mobilat, utilat, CT, AC
8

Aradului, 3 camere spatios, mobilat, utilat, CT, AC

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere model confort 1 decomandat, situat in zona Aradului intr-un bloc turn la etajul 6 din 6 cu lift, suprafata utila 70 mp, cu vedere pe doua parti, 2 bai(cu vana si geam, cabina de dus), 1 balcon, clima, incalzire cu centrala proprie, geamuri tip termopan, ...

1943 EUR/m2 | 70 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie boxa zona Parvan Complex Studentesc
7
1

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 70 mp, centrala proprie, boxa la subol, la etajul 4 cu acoperis de tigla, aer conditionat, zona Parvan. Pret: 130000 euro Tel: 0736170308

1831 EUR/m2 | 71 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Soarelui-Girocului. Etaj intermediar. GARAJ. Boxa. Bloc izolat. 2 BAI
6

Vand apartament cu 3 camere, 65 mp utili + 2 BALCOANE inchise, 2 BAI, ETAJ INTERMEDIAR, decomandat, in bloc izolat termic exterior, in zona Girocului. Ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interior celulare, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, aer conditionat. ...

2077 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

4 cam decomandat etaj 3din4 Girocului centrala proprie negociabil
9
1

Va propunem spre vanzare un apartament cu 4 camere model conf 1 decomandat in zona Girocului la etajul 3 din 4 cu 2 apartamente pe nivel vedere pe doua parti baie cu geam WC serviciu 2 balcoane si 2 holuri. Incalzirea cu centrala proprie pe gaz. A fost recent renovat are parchet gresie faianta usa metalica ...

1731 EUR/m2 | 78 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
3

3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114500 euro , usor ...

1636 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Bloc Nou. Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1
6

Bloc Nou. Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1

Vand apartament cu 3 camere, 2 bai, 65 mp utili + terasa, etaj 1, in BLOC NOU, izolat termic exterior, in zona Braytim. Centrala proprie cu incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, aer conditionat. Complet MOBILAT si utilat, un loc de parcare inclus in ...

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Ap 2 camere Aradului - Torontalului bloc nouparter
20
2

Ap 2 camere Aradului - Torontalului bloc nouparter

Va oferim spre vanzare un superb apartament cu 2 camere situat intr-un bloc nou in zona Torontalulului - Aradului la parter din 9 nivele. Apartamentul are o suprafata utila de 62 mp la care se adauga 2 balcoane de 9mp si 7mp. Total 78 mp si este situat in complexul Iris. Apartamentul este compus din ...

2226 EUR/m2 | 62 m2

aradului, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Piata 700
8
1

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Piata 700

De inchiariat, apartament cu 2 cameree, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, situat la parter, mobilat si utilat, Piata 700. Pret: 450 euro Tel: 0736170308

50 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Calea Circumvalațiunii
4
27

Vand apartament cu 2 camere situat pe Calea Circumvalațiunii la etajul 4 al unui bloc cu lift. Imobilul are o suprafata de 55 mp. Apartamentul se vinde mobilat si utilat , dotat cu centrala proprie si aer conditionat. Localizare foarte buna , la 10 min de Iulius Mall , Kaufland la 2 min ,acces facil ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Take Ionescu
5
3

Apartament cu o camera in zona Take Ionescu

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera,zona Take Ionescu, o suprafata de 40 mp, se afla la etajul 1. Apartamentul este mobilat si utilat la prima inchiriere. Pretul : 300 euro

40 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Langa Zone 2. Bucatarie inchisa. Spatios - 53 mp utili. Disponibil imediat
13

Vand apartament cu 2 camere, bucatarie INCHISA, etaj 2, in bloc nou - 2021, zona Braytim - Calea Urseni, spatios 53 mp utili + TERASA 5 mp, complet mobilat si utilat, centrala proprie, model cu pod propriu in suprafata de 40 mp, inscris in CF, un loc de parcare. Pret 103.900 Eur., negociabil. Se accepta ...

1960 EUR/m2 | 53 m2