Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere zona  Girocului
4
15

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Girocului

Va propunem spre inchirere un apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, situat in zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 2 din 5 si are o suprafata de 50 mp utili. Confortul termic este realizat prin intermediul centralei proprii pe gaz. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati ...

47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Spațiu comercial premium de mari dimensiuni – Fabrik Residence |
19

EXCLUSIVITATE | Spațiu comercial premium de mari dimensiuni – Fabrik Residence | Complex Studențesc | Multiple destinații Grand Mobilis Imobiliare vă propune spre închiriere, în regim de exclusivitate, un spațiu comercial impresionant, destinat companiilor care își doresc o locație reprezentativă, flexibilă ...

1,605 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa Individuala - Timisoara | Dambovita - 575mp utili si teren 847mp
9
1

FOCUS-eazate asupra deciziei corecte in privința alegerii imobilului potrivit pentru tine sau afacerea ta ! Focus Imobiliare va propune spre vanzare o casa individuala in zona Dambovita foarte spatioasa Casa este situata in zona Dambovita, cu acces din drumul principal, având 1 front stradal de 14ml ...

574 EUR/m2 | 575 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Lipovei
3
15

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Lipovei

Va oferim spre inchiriere o garsoniera situata in zona Lipovei,avand o suprafata utila de 27mp,situata la etajul 1. Se afla in apropierea magazinelor alimenatare si a mijloacelor de transport in comun. Este complet mobilata si utilata complet. Pentru mai multe detalii,va rugam sa ne contactati la numarul ...

27 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

etaj 2, zona Bucovina , 3 camere, 2 bai,
8
2

etaj 2, zona Bucovina , 3 camere, 2 bai,

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 2 , zona Bucovina , aproape de noua cresa, 2 apartamente pe nivel, amenajat, 2 bai. pret 138500 euro.

2131 EUR/m2 | 65 m2

bucovina, Timisoara, Timis

4 cam decomandat etaj intermediar 2 bai centrala proprie zona Simion Barnutiu
10
2

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 107 mp, situat la etajul 5 din 8, intr-un bloc construit in anul 1995, 2 bai, din care una cu vana și una cu cabina de dus, renovată recent, complet mobilat si utilat, dispune de un sistem de climatizare marca BOSCH 18000 BTU, iar încălzirea ...

1766 EUR/m2 | 107 m2

Modern, Timisoara, Timis

Spațiu comercial de vânzare 56 mp, 3 locuri parcare-  chiriași existenți, investiție sigură!
7

Spațiu comercial de vânzare 56 mp, 3 locuri parcare- chiriași existenți, investiție sigură!

Direct de la proprietar! Oferim spre vânzare un spațiu comercial excelent situat în zona Lipovei,modern, situat într-o zonă cu vad pietonal bun, ideal pentru investiție. Spațiul este în prezent închiriat unui salon de înfrumusețare, cu activitate stabilă și portofoliu format, generând venit imediat. Locație: ...

2043 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere et 2 langa UNIVERSITATE
6

Apartament cu 3 camere et 2 langa UNIVERSITATE

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat, bucatarie, baie, debara, centrala proprie pe gaz situat la etajul 2, lânga Facultatea de Arhitectura si Constructii, cladire de caramida cu 3 nivele, având acoperis, curte proprie. Apartamentul este pe colt, cu vedere pe doua parti. Finisajele ...

2288 EUR/m2 | 59 m2

UNIVERSITATE, Timisoara, Timis

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului
12

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului

De vanzare apartament cu 4 camere, decomandat,vedere pe doua parti, situat în zona Șagului, la etajul 3 din 10, într-un bloc cu lift,suprafață utilă de 78 mp (fără balcoane) , totul nou,Instalație electrică complet schimbată, calorifere noi , finisaje moderne. Pret 145000 euro.

1859 EUR/m2 | 78 m2

sagului, Timisoara, Timis

Spatiul comercial 79 mp, bloc nou, amenajat modern - de inchiriat sau vanzare zona Lipovei
11

Acest spațiu cu suprafața utilă de 79 mp, este perfect pentru diverse activități comerciale. Vesta Residence, str Martir Gabriela Tako nr. 3 2 locuri de parcare alocate spatiului. Direct de la proprietar ! Spațiu cu potențial versatil, potrivit pentru cabinete medicale, birouri sau servicii de înfrumusețare ...

11 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam Matei Basarab  2 balcoane 51 mp utilibloc izolat
17
1

2 cam Matei Basarab 2 balcoane 51 mp utilibloc izolat

De vanzare apartament 2 camere confort 1 semidecomandatbucatarie spatioasa Matei Basarab zona parc Bucovina /Torontalului et 4 cu acoperis de tigla s=51 mp bloc izolat termic 2 balcoane termopane gresie faianta parchet usa metalica geam la baie debransat de la Colterm se poate monta centrala ...

1471 EUR/m2 | 51 m2

torontalului, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie zona Fac de Medicina
10

3 cam dec centrala proprie zona Fac de Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

3 cam Circumvalatiunii-Dacia etaj 1 centrala proprie
20
2

3 cam Circumvalatiunii-Dacia etaj 1 centrala proprie

Va propunem spre inchiriere apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii aproape de Gh.Lazar-Dacia etaj 1 confort 2 sporit semidecomandat cu o suprafata totala de 55 mp cu 1 baie cu geam 1 balcon CENTRALA PROPRIE mobilat si utilat. Ocupabil imediat. Pret informativ 480 euro garantia ...

55 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall
10
1

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Centrala aproape de Parcul Botanic,Mall confort 2 nedecomandat la parter din 4 cu o suprafata totala de 41 mp cu 1 baie 1 balcon, amenajat in totalitate. Pret informativ 99900 euro.. Imobilul este situat aproape de Piata Unirii , Spitalul ...

2498 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 Cam dec-Dedeman!!!
8
1

3 Cam dec-Dedeman!!!

Apartament cu trei camere decomandat, spatios si luminos, confort 1 extins, utilat si mobilt complet, etaj intermediar, zona buna, la 10 min de mall, 5min de complexul Euro, Dedeman si Kappa, disponibil imediat. Relatii la tel.

70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Aradului cu centrala
9
5

Apartament 2 camere Aradului cu centrala

In zona Aradului se vinde apartament cu 2 camere confort 1 decomandat, situat la etajul 4 din 4 este acoperit cu membrana bituminoasa, are o suprafata utila de 52 mp, este dotat cu centrală termica pe gaz, jaluzele de aluminiu, aparat de aer condiționat, parchet din lemn, gresie si faianta, se vinde ...

1625 EUR/m2 | 52 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 2 Calea Urseni
5
2

Apartament cu 2 camere et 2 Calea Urseni

Va propunem svanzare pere apartament cu doua camere, Braytim, bloc finalizat in 2025, etajul 2 din 3, loc de parcare, încălzire in pardoseala, centrala proprie, cima, bucătărie închisă, spațios și luminos 48 mp, balcon de 7 mp, geam la baie, doua geamuri la dormitor, vedere degajată in fata cu loc de ...

1854 EUR/m2 | 48 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

2 camere  Torontalului-Bucovina amenajat
7
1

2 camere Torontalului-Bucovina amenajat

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 decomandat, zona Torontalului-Parcul Bucovina, la etajul 3 din 4 nivele, compus din : hol, living , bucatarie dormitor , baie cu cada., balconul a fost inchis si face parte din living, fiind dotat cu rulouri actionate electric, incalzire cu centrala proprie ...

2717 EUR/m2 | 53 m2

bucovina, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 City of Mara
8
3

2 cam etaj 1 City of Mara

De vanzare, apartament cu 2 camere, cu o suprafată total de 46.4 mp (43 mp utili + balcon 3.4 mp), ín Timisoarala etajul 1, ultramodern in proiectul City of Mara. -Incalzire in pardoseala - Usi interioare porta doors - Mobilat si utilat - Sistem smart-home - Aer conditionat - Sistem de filtrare al ...

3189 EUR/m2 | 47 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam dec renovat etaj 1 centrala proprie zona Sagului
5
1

3 cam dec renovat etaj 1 centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 57 mp, bloc izolat, situat la etajul 1, intr-un bloc cu lift, renovat, mobilat, baie cu geam, aer conditionat, zona Sagului. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1825 EUR/m2 | 57 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 112 mp utili ,  LUX  boxa , curte acces auto CENTRAL
20
3

Apartament 112 mp utili , LUX boxa , curte acces auto CENTRAL

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit amenajat si mobilat lux cu 3 camere compus din 2 dormitoare si bucatarie open space cu livingul situat in zona centrala a Timisoarei la 5 min de mers pe jos de Catedrala si foarte aproape de Facultatea de Mecanica , Piata Balcescu aproape de Parcul Carmen ...

2290 EUR/m2 | 100 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
4 camere - Dacia TOTUL NOU centrala proprie
20

4 camere - Dacia TOTUL NOU centrala proprie

De vânzare apartament de 4 camere, situat in zona Dacia-Circumvalatiunii, la etajul 3 din 4 semidecomandat, complet renovat , suprafata utila 60 mp, cu o boxa de 8 mp (spațioasă, renovată, ideală pentru depozitare) compus din : living, două dormitoare , bucătărie separată , baie, balcon, instalație ...

2133 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu
5
3

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, bloc izolat, situat l etajul 4 din 5, posibilitate de montare a centralei proprii, semimobilat, zona Lipovei. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1573 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

4 camere  Fratelia-Girocului  100mp +boxa de 14
17
5

4 camere Fratelia-Girocului 100mp +boxa de 14

De vanzare apartament cu 4 camere confort 1 decomandat situat la etajul 3 din 3 cu acoperis de tigla zona Fratelia aproape de zona Girocului, 7 minute cu masina de Lidl Kaufland cu o .suprafata utila de 100mp 3 dormitoare living 2 balcoane bucatarie spatioasa 2 holuri 2 bai 3 debarale vedere ...

1200 EUR/m2 | 100 m2