Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Sagului
3
19

De inchiriat apartament 1 camera in zona Sagului

Va oferim spre inchiriere un apartament cu o camera, complet mobilat si utilat, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata de 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport in comun, ...

30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Etaj 2 - BLOC NOU - 1 loc parcare inclus - 82.000 euro (TVA inclus)
5
3

Apartamentul este situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un bloc nou. Are o suprafata utila de 40 mp si este compus din hol intrare, living+ bucatarie open space, dormitor, baie si balcon de 7 mp. Dispune de finisaje de calitate superioara, gresie, faianta, parchet, usi interioare, geamuri ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei
4
51

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei,suprafata de 55 mp,la etajul 1,se vinde complet utilat si mobilat. Apartamentul este situat intr-o zona cu acces rapid la mijloace de transport in comun, diverse centre comerciale,farmacii,banci,etc. Cei interesati sunt rugati sa sune la nr ...

1400 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam Aradului bloc nou centrala proprie
9

2 cam Aradului bloc nou centrala proprie

Va propunem spre inchiriere apartament 2 camere confort 1 decomandat zona Aradului bloc nou aproape de Facultatea de Medicina Veterinara si Stiinte Agricole Auchan etaj 5 cu lift mobilat si utilat CENTRALA PROPRIE bucatarie inchisa. Pret 430 euro /luna garantie +comision agentie.

54 m2

aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

OCAZIE COMISION 0% - vanzare spatiu comercial in Timisoara, zona Iulius Mall
20
3

Spatiu comercial cu 4 incaperi de vanzare in Timisoara, zona Lipovei - Iulius Mall. FOXFORT propune spre vanzare spatiu comercial (SAD) in zona Lipovei - Iulius Mall, cu o suprafata de 152 mp, compartimentat, cu 3 intrari din strada, fiind structurat ca 2 spatii distincte care nu comunica intre ele. Spatiul ...

1513 EUR/m2 | 152 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, Lipovei - loc de parcare, balcon
10
1

Apartament 3 camere, Lipovei - loc de parcare, balcon

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 2 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2006, structura beton, ...

1779 EUR/m2 | 104 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Birou zona Braytim 200 euro
4
5

Birou zona Braytim 200 euro

Inchiriez birou str Mures, la vila, parter, cu acces direct din curte, Su= 30 mp, pret: 200 euro+garantie, tel: 0745303563

30 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Lipovei 3 camere 97000 euro
5
4

Lipovei 3 camere 97000 euro

Vand apartament cu 3 camere zona Lipovei- Ion Ionescu de la Brad, vis a vis de LIDL, et 3 4, decomandat, SU= 55 mp, centrala proprie, necesita amenajari. Ideal pentru investitii. Momentan este inchiriat. Pret: 97000 euro negociabil, tel: 0745303563

1764 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Blascovici casa 300 mp 1900 euro
4

Blascovici casa 300 mp 1900 euro

Inchiriez casa pe 3 nivele+demisol, zona Blascovici, strada linistita, 300 mp utili, 100 mp nivel. Impartita identic pe fiecare nivel: 3 camere, 2 bai, o chicineta, cladire din 2008, centrala proprie pe fiecare nivel, 3 clime, bucatariile mobilate, ideal pentru birou, pret: 1900 euro+ garantie, tel: ...

300 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Iosefin 1 camera 300 euro
7
4

Iosefin 1 camera 300 euro

Închiriez apartament cu 1 camera, zona Iosefin - Gara de Nord, et 2/4, decomandat, mobilat, utilat, centrala proprie, renovat, preț: 300 euro+ 2 luni garanție, tel: 0745303563

30 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, etaj intermediar, finisaje la alegere, in zona Lipovei
5
4

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, intr-un complex rezidential renumit, cunoscut pentru standardele sale premium, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime ...

1971 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Complex 4 camere 122000 euro
16

Complex 4 camere 122000 euro

De vanzare apartament cu 4 camere in apropiere de Complexul Studentesc, acces usor la magazine, mijloace de transport in comun, la 10 minute de mers pe jos pana la FEAA si liceul Calderon. Locuri de parcare in spatele blocului, situat la etajul 4 4, acoperis pe un nuvel separat. Are 100 mp, model decomandat, ...

1220 EUR/m2 | 100 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Unirii-Eugen de Savoya birou 2 camere 500 euro
5

Unirii-Eugen de Savoya birou 2 camere 500 euro

De inchiriat birou in zona Piata Unirii- Eugen de Savoya, acces usor la mijloace de transport in comun, este situat la etajul 1, impartit in 2 incaperi pretabil pentru birou de avocatura, contabilitate, notar, etc. Mobilat, utilat, SU: 42 mp, pret 500 euro+ 2 garantii. Tel: 0745303563

42 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament o camera la vila LUX 350 euro
8

Apartament o camera la vila LUX 350 euro

Inchiriez o camera la vila zona Stadion, constructie 2011, mobilat, utilat lux, clima, centrala proprie, sala de fitness, loc de parcare cu bariera, Pret: 350 euro+garantie, Tel: 0745303563

45 m2

STADION, Timisoara, Timis

OFERTA!!! SAD zona Dambovita 150000 euro
10

OFERTA!!! SAD zona Dambovita 150000 euro

COMISION 0!!!!! Vand casa zona Dambovita, la 2 min de Restaurantul Nora si Politia Sectia 3, compus din: Parter: Intabulat ca si SAD, impartit in 2 camere, baie, bucatarie si depozitare; Etaj: Intabulat ca apartament: 2 camere, baie si bucatarie. Su= 142 mp utili, teren 150 mp. Racordat la toate utilitatile. ...

1282 EUR/m2 | 117 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Casa Tineretului 2 camere 430 euro
7

Casa Tineretului 2 camere 430 euro

Inchiriez apartament cu 2 camere zona Casa Tineretului-OMV, bloc din 2008, et 3 4, living cu bucatarie open-space, mobilat, utilat: masina de spalat haine, masina de spalat vase,TV, centrala proprie, clima, lift, bloc izolat termic, mijloace de transport la 2 min de cladire, Spitalul Judetena si Profi. ...

45 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Complex 2 camere 450 euro
9

Complex 2 camere 450 euro

Inchiriez 2 camere in Complexul Studentesc, langa Facultatea de Drept et 1 3, decomandat, mobilat, utilat, ideal pentru studenti, pret: 450 euro+garantie, tel: 0745303563

45 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Dorobantilor casa 165000 euro
3
8

Dorobantilor casa 165000 euro

Vand casa individuala in zona Dorobantilor, cosntructie 1965, su= 143 mp, compus din 6 camere, 2 bai, camara. Incalizirea se efectueaza cu centrala proprie pe gaz. Casa este construita din caramida, izolata termic cu polistiren. In curte se regaseste o oanex (sera) si garaj cu acces din strada. Teren ...

1154 EUR/m2 | 143 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Medicina 2 camere 400 euro
8

Medicina 2 camere 400 euro

Inchiriez apartament cu 2 camere la 2 min de Facultatea de Medicina, parter inalt, semidecomandat, centrala proprie, clima, bloc de caramida, pret 400 euro+garantie, tel: 0745303563

70 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 bai Centrala Proprie Zona Lipovei
14
3

Apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, complet mobilat si utilat, su: 73,82 mp, situat la et 2 din 4, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, cu loc de parcare langa bloc. Pret: 135000 euro negociabil Tel: 0726649775

1824 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Dambovita
5
1

Apartament cu o camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie , su: 36 mp, plus balcon inchis, situat la parter inalt, fiind compartimentat astfel: camere, bucatarie, camara, hol si un balcon inchis, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Disponibil imediat. Pret: 65000 Euro Tel: ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament Lux 3 Camere Centrală Proprie Zona Cetății
10
1

Apartament Lux 3 Camere Centrală Proprie Zona Cetății

Apartament cu 3 camere, mobilat și utilat lux, semi- decomandat, centrală proprie, aer condiționat, su: 54 mp cu balcon închis, plus o boxă la subsol de 5 mp, etaj 3 din 4, în scara blocului spațiu de depozitare biciclete, locuri de parcare în spatele bloculu. Refăcut de la zero, foarte aproape de toate ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Apartament Spatios 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Boxa Zona Dambovita
8

Apartament cu 3 camere, decomandat, su: 70 mp,. complet mobilat și utilat, centrala proprie cu incalzire prin calorifere, aer conditionat, etajul 2 din 5 cu vedere pe două părți, bloc izolat termic, anvelopat. Dotări: - mașina de spălat rufe, uscător, cuptor electric plita gaz, cuptor cu microunde, ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Duplex Deosebit 4 Camere Zona Braytim Eso
8
2

Duplex Deosebit 4 Camere Zona Braytim Eso

Duplex P+E , 3 dormitoare, birou, 3 bai, 2 bai sunt cu dus si 1 cu cada, bucatarie , living, terasa, curte , camera tehnica, su: 140 mp, plus curte. Casa este gata de locuit, bucataria complet echipata, masina de spalat vase, masina de spalat haine, loc de parcare. Pret: 999 Euro Tel: 0726649775

140 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități