Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare Sagului la 10 min de Centru Timisoara
6
2

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in zona Sagului, una dintre cele mai cautate zone din Timisoara, apreciata pentru accesibilitate si infrastructura completa. Imobilul este decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc cu 10 etaje, construit din beton, finalizat in ...

2113 EUR/m2 | 53 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere zona Medicina
7
2

Apartament 3 camere zona Medicina

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in zona Medicina la o vila cu 2 nivele confort 1 decomandat la etajul 2 din 2 suprafata utila 100 mp renovat complet are termopane incalzire cu centrala proprie boxa si Graraj in spatele blocului pret 200000 euro.

2000 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
COM 0 | Casa individuala cu 5 camere și garaj | Lugojului
10
1

COM 0 | Casa individuala cu 5 camere și garaj | Lugojului

District Real Estate va prezinta spre vanzare o casa individuala, cu 5 camere, situata in Timisoara, in zona Telegrafului, intr-o zona foarte liniștită cu acces facil catre punctele de interes din oras. Casa se desfasoara pe o suprafata utila de 150mp și este amplasată pe un teren de 277mp. Compartimentarea ...

1800 EUR/m2 | 150 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
3
21

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

De inchiriat un apartament cu o cameră in zona Girocului,suprafata de 30 mp,situat la etajul 1, într-un bloc curat. Acces facil către centrul orașului. Pentru detalii, contactați numărul afișat.

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Ap 3 cam zona Circumvalatiunii - Gh lazar confort 1 centrala
7
7

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii - Gheorghe Lazar confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica prima camera la intrare lift. Pret informativ 99000 Euro. Detalii la telefon 0734879293. ...

1762 EUR/m2 | 56 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului-Piata Doina, et 3, centrala
7
4

Apartament 2 camere Sagului-Piata Doina, et 3, centrala

De vanzare apartament 2 camere, confort 3 , etaj 3, suprafata utila 32 mp, centrala proprie, zona Sagului Piata Doinei - Unicarm .65000 euro.

2031 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 camere, zona Girocului - Spitalul Judetean, etaj 2, confort 1
19

Va propunem spre vanzare in exclusivitate un apartament de 3 camere , confort 1, decomandat, pozitie foarte buna, langa Spitalul Judetean , Casa Tineretului, str .Aries , la etajul 2 cu lift,bloc izolat termic recent, CENTRALA PROPRIE, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, geamuri termopane noi integral, ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1
10
3

Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1

De vanzare ,apartament 2 camere zona Circumvalatiunii - Cetatii, confort 1 semidecomandat, etaj 1 din 10, 50mp , boxa in CF, pret 94500 euro

1890 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare
8
1

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare

Apartament 2 camere , zona Lipovei, semidecomandat, 51mp util, parter, posibilitate montare centrala, boxa, balcon Pret 97000 Euro

1796 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Lipovei et 1
6
6

Ap 2 cam Lipovei et 1

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei aproape de Restaurantul Caprice intr-un imobil construit in anul 1981 confort 1 decomandat etaj 1 din 4 cu o suprafata utila de 46 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon amenajat centrala termica. Pret informativ 91000 Euro. Detalii la telefon 0734879293 . ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3
8
1

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3

De vanzare apartament de 2 camere, decomandat, transformat in 3 camere, amenajat, mobilat si utilat, bloc izolat termic, boxa in CF, zona Lipovei. pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, confort 1 semidecomandat, zona Spitalul Judetean
8

De vanzare ap 2 camere, zona Girocului - Spitalul Judetean, semidecomandat, confort 1, etaj 4 din 5, 55mp util, renovat, mobilat si utilat, posibilitate montare centrala, instalatie de aer conditionat, bloc izolat termic si mansardat. Pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere , bloc 2021, etaj intermediar, zona Lipovei
7

Apartament cu 3 camere, 2 bai, balcon, 2 lifturi, suprafata utila 65 mp+ balcon de 7 mp, complet mobilat si utilat, centrala termica proprie, incalzire in pardosea, sistem de climatizare in living,. Bloc 2021.

2462 EUR/m2 | 65 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului
4
2

Apartament 3 camere Girocului

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere confort 1 decomandat 64mp in zona Girocului. Apartamentul se afla la etajul 9 din 10 dar blocul are lift. De la acea inaltime se poate vedea Bulevardul Liviu Rebreanu spre care are apartamentul deschidere. Blocul este izolat termic iar apartamentul are ...

1641 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

Vand apartament in zona Lipovei
9
4

Vand apartament in zona Lipovei

Proprietar, vând apartament cu 3 camere, 2 băi, zona Lipovei, construit in 1984, la 5 minute cu mașina și 15 minute pietonal de Iulius Mall Timișoara, situat la etajul 4/4 într-un bloc P+4 cu acoperiș din țiglă reabilitat recent, suplimentar izolat pe partea noastră (vecinul și-a izolat ulterior partea ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartamen 2 camere , zona Girocului,  centrala termica
11

Apartamen 2 camere , zona Girocului, centrala termica

De vanzare ap 2 camere, confort 2, zona Girocului-Olimpia, etaj 4 din 5 , bloc mansardat, izolat, centrala termica, mobilat si utilat, boxa, 42 mp . Pret 89000

2119 EUR/m2 | 42 m2

Timisoara, Timis

Ap 2 cam, zona Dorobanti, centrala
7
1

Ap 2 cam, zona Dorobanti, centrala

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 decomandat situat in zona Dorobanti - Barnutiu la etajul 4 din 4 cu acoperis de tigla cu 2 balcoane inchise incalzire cu centrala proprie in condensare pret 85000 euro.

1371 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Barnutiu Dorobanti
7
1

Apartament 2 camere zona Barnutiu Dorobanti

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lugojului la etajul 4 din 5 confort 1 semidecomandat suprafata 55 mp centrala proprie pret 85000 euro negociabil

1545 EUR/m2 | 55 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala
11
1

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala

De vanzare apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, centrala termica, amenajari clasice, etaj 1, 56 mp util. Pret 102000 euro negociabil.

1821 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere aproape de Complexul Studentesc
9

Apartament 3 camere aproape de Complexul Studentesc

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Complex Studentesc aproape de Fabrica de Bere intr-un imobil construit in anul 1995 confort 1 decomandat etaj 5 din 7 cu o suprafata totala de 70 mp cu 2 grupuri sanitare 2 balcoane centrala termica boxa. Pret informativ 128000 Euro. Detalii ...

1829 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat
7
3

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat

Vand apartament cu 2 camere semidecomandat confort 2 in zona Circumvalatiunii aproape de Calea Torontalului etaj 4 din 5 ( blocul este anvelopat si mansardat ) cu posibilitate de montare centrala termica . Este o zona linistita cu multe magazine si mijloace de transport in comun. Apartamentul se vinde ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Ap. 2 camere, zona Dambovita, etaj intermediar, centrala termica
8
1

De vanzare apartament 2 camere, decomandate, zona Dambovita, etaj 5 din 10, centrala termica, clima, geamuri termopan , amenajari clasice Pret 77000 euro.

1674 EUR/m2 | 46 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, zona Aradului, etaj 2
5

Ap 2 camere, zona Aradului, etaj 2

De vanzare apartament 2 camere, zona Aradului, etaj 2, confort 1 semidecomandat, amenajari clasice. Preț: 88.000 Eurousor neg

1872 EUR/m2 | 47 m2

aradului, Timisoara, Timis

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat
8
2

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului - Lidia confort 1 semidecomandat etaj 4 cu acoperis de tigla cu o suprafata totala de 54 mp centrala termica bloc izolat termic.. Pret informativ 79900 Euro. ID intern: 10743.

1567 EUR/m2 | 51 m2