Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Spatiu comercial, de vanzare, parter, 70 mp, C. Urseni- Timisoara
5
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare spatiu comercial la parter de bloc , 70 mp utili, C. Urseni -Timisoara. Spatiul se afla la parterul unui bloc cu regim de inaltime P+2 si este compartimentat dupa cum urmeaza: Hol acces Living Doua camere Baie Bucatarie inchisa Balcon inchis. Accesul in spatiu se ...

1529 EUR/m2 | 70 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez garsoniera zona Take Ionescu
3
3

Inchiriez garsoniera zona Take Ionescu

Inchiriez garsoniera situata in bloc de apartamente(4 pe etaj) ,la etajul 4, avand o suprafata de 19 mp ,confort sporit. Garsoniera beneficiaza de toate utilitatile si dotarile necesare.

19 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Model mare. Decomandat! Centrala proprie!
14

Model mare. Decomandat! Centrala proprie!

Apartament cu 2 camere, in zona Bucovina; Apartamentul se afla la etajul 4 din 4 cu ACOPERIS din TIGLA, 3 apartamente pe nivel; Model decomandat, cu 2 balcoane inchise in structura de lemn si geam termopan,, vedere pe 2 parti; Amenajare interioara : - parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu ...

1875 EUR/m2 | 56 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Pentru antreprenorii de servicii. Teren 1842 mp. Comision 0 %. 200 Euro/mp.
9
3

Comision 0% Teren intravilan in suprafata de 1.842 mp in Girocului Front stradal de 20,6 m. Pe teren se afla o constructie fara valoare in suprafata de 100 mp. Terenul dispune, de utilitati (gaz, curent), iar la limita proprietatii este apa si canalizarea. Drumul de acces este asfaltat cu trotuare ...

1,842 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Spatiu cu 2 camere  | Buziasului |
4

Spatiu cu 2 camere | Buziasului |

District Real Estate va propune spre inchiriere un spatiu tip apartament la curte de 70mp situat pe calea Buziasului. Spatiul se afla la parterul unei case si prezinta urmatoarea compartimentare: • O incapere mare • O incapere mai mica care poate servi drept bucatarie • Baie Nu este utilat si nici ...

70 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Girocului - Judetean
7

Apartament 2 camere Girocului - Judetean

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului langa Spitalul Judetean la etajul 4 din 5 are o suprafata utila de 42 m2 confort 2 semidecomandat este amenajat, cu termopane gresie si faianata, clima incalzire cu centrala proprie pe gaz, se vinde complet mobilat si utilat la pretul de ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Casa Vila spatioasa cu teren generos in Blascovici
20

LANDMARK ofera spre vanzare COMISION 0% CASA VILA cu utilitate mixta in zona Blacovici, strada linistita . Este compartimentata in felul urmator: parter: hol acces, zona living cu bucatarie si iesire pe terasa, 3 dormitoare, 2 bai, camara alimente; etaj: zona openspace de 82 mp, 3 dormitoare si 1 ...

Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% DUPLEX PE PARTER STIL MINIMALIST DUMBRAVITA ION CREANGA
19

LANDMARK ofera spre vanzare, COMISION 0%, casa duplex pe parter, stil minimalist, cu teren generos in DUMBRAVITA, str Ion Creanga - Schubert fiind compartimentat in felul urmator: hol acces, dormitor matrimonial cu baie proprie, 2 dormitoare, camera tehnica, baie si o zona openspace de 35 mp care deserveste ...

Timisoara, Timis

Promovat
Lipovei 2 Camere | Parter 58mp + 40mp Terasa | Mobilat Utilat Lux
10

Renaissance Estate va ofera spre inchiriere apartament premium cu 2 camere, situat in Complexul Rezidential Kubik, in zona Calea Lipovei, la doar 2 minute de Iulius Mall. Imobilul este amplasat la parterul unui bloc nou, construit in 2025, si beneficiaza de acces privat. Suprafata utila: 58 mp
 Curte ...

58 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camere etajul 1, nelocuit Braytin Calea Urseni
7

Va propunem spre vanzare apartament nou, în bloc finalizat în decembrie 2025, nelocuit, cu 1 cameră, zona Braytim Calea Urseni, Giroc. Suprafață: 38 mp utili balcon 6 mp loc de parcare inclus, monitorizat video Etaj: 1 Compartimentare: hol, bucătărie închisă, dormitor, baie cu geam Dotări: ...

2066 EUR/m2 | 38 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Spatiu Comercial SAD vad bun I Braytim
6

Spatiu Comercial SAD vad bun I Braytim

District Real Estate va propune spre inchiriere un spatiu comercial , in zona Braytim. Spatiul este situat intr-o cladire moderna, cu parter si doua etaje. Mai multe detalii: - Locuri de parcare aferente spatiului - Confortul termic este realizat de la centrala proprie - 3 bai - Bucatarie - Camera ...

420 m2

braytim, Timisoara, Timis

Spațiu comercial de închiriat   complet utilat (bucătărie + pizzerie)
7
1

Spațiu comercial de închiriat complet utilat (bucătărie + pizzerie)

Spațiu comercial de închiriat complet utilat (bucătărie + pizzerie) Se oferă spre închiriere spațiu comercial pregătit pentru activitate imediată, ideal pentru pizzerie, restaurant sau delivery. Spațiul este complet echipat și funcțional, fără investiții suplimentare majore. Dotări incluse: * Cuptor ...

60 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

2 camere | etaj intermediar | mobilat si utilat | zona excelenta |
5

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat intr-un bloc izolat termic exterior in zona Girocului; - etaj 3/4+M; -suprafata utila 40 de mp; - Balcon: inchis de 3 mp; - model cu 1 baie cu cada; -apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, inclusiv aragaz, aer conditionat, ...

2025 EUR/m2 | 40 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

De vanzare, apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, vedere pe 2 parti, 2 balcoane, centrala termica, amenajari clasice. Pret 97500 euro

1741 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare
8
1

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare

Apartament 2 camere , zona Lipovei, semidecomandat, 51mp util, parter, posibilitate montare centrala, boxa, balcon Pret 97000 Euro

1796 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Lipovei et 1
6
5

Ap 2 cam Lipovei et 1

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei aproape de Restaurantul Caprice intr-un imobil construit in anul 1981 confort 1 decomandat etaj 1 din 4 cu o suprafata utila de 46 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon amenajat centrala termica. Pret informativ 91000 Euro. Detalii la telefon 0734879293 . ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3
8
1

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3

De vanzare apartament de 2 camere, decomandat, transformat in 3 camere, amenajat, mobilat si utilat, bloc izolat termic, boxa in CF, zona Lipovei. pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, confort 1 semidecomandat, zona Spitalul Judetean
8

De vanzare ap 2 camere, zona Girocului - Spitalul Judetean, semidecomandat, confort 1, etaj 4 din 5, 55mp util, renovat, mobilat si utilat, posibilitate montare centrala, instalatie de aer conditionat, bloc izolat termic si mansardat. Pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere , bloc 2021, etaj intermediar, zona Lipovei
7

Apartament cu 3 camere, 2 bai, balcon, 2 lifturi, suprafata utila 65 mp+ balcon de 7 mp, complet mobilat si utilat, centrala termica proprie, incalzire in pardosea, sistem de climatizare in living,. Bloc 2021.

2462 EUR/m2 | 65 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului
4
2

Apartament 3 camere Girocului

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere confort 1 decomandat 64mp in zona Girocului. Apartamentul se afla la etajul 9 din 10 dar blocul are lift. De la acea inaltime se poate vedea Bulevardul Liviu Rebreanu spre care are apartamentul deschidere. Blocul este izolat termic iar apartamentul are ...

1641 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

Vand apartament in zona Lipovei
9
4

Vand apartament in zona Lipovei

Proprietar, vând apartament cu 3 camere, 2 băi, zona Lipovei, construit in 1984, la 5 minute cu mașina și 15 minute pietonal de Iulius Mall Timișoara, situat la etajul 4/4 într-un bloc P+4 cu acoperiș din țiglă reabilitat recent, suplimentar izolat pe partea noastră (vecinul și-a izolat ulterior partea ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartamen 2 camere , zona Girocului,  centrala termica
11

Apartamen 2 camere , zona Girocului, centrala termica

De vanzare ap 2 camere, confort 2, zona Girocului-Olimpia, etaj 4 din 5 , bloc mansardat, izolat, centrala termica, mobilat si utilat, boxa, 42 mp . Pret 89000

2119 EUR/m2 | 42 m2

Timisoara, Timis

Ap 2 cam, zona Dorobanti, centrala
7
1

Ap 2 cam, zona Dorobanti, centrala

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 decomandat situat in zona Dorobanti - Barnutiu la etajul 4 din 4 cu acoperis de tigla cu 2 balcoane inchise incalzire cu centrala proprie in condensare pret 85000 euro.

1371 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Barnutiu Dorobanti
7
1

Apartament 2 camere zona Barnutiu Dorobanti

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lugojului la etajul 4 din 5 confort 1 semidecomandat suprafata 55 mp centrala proprie pret 85000 euro negociabil

1545 EUR/m2 | 55 m2