Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Complex Studentesc
6
1

Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 1 camera,in zona Complex Studentesc,la etajul 3,suprafata de 35 mp,se inchiriaza mobilat modern si uitlat complet. Zona ofera statii de transport in comun,magazine,farmacii,banci,ATM-uri,cafenele,iar accesul catre universitati si facultati este unul rapi,catre ...

35 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Gheorghe Lazar
3

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Gheorghe Lazar

Se ofera spre inchiriere un apartament cu 1 camera situat in zona Gheorghe Lazar,la etajul 1,cu o suprafata de 40 mp,utilat si mobilat coplet. Zona este un abuna,deoarece ofera multe avantaje,precum acce srapid la mijloace de transport in comun,centre comerciale, farmacii, banci, gradinite, parcuri,etc. Contractul ...

40 m2

Gheorghe+Lazar, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, renovat, zona Dambovita
8

Apartament cu 2 camere, decomandat, renovat, zona Dambovita

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, decomandat, situat in zona Dambovita. Acest apartament cu o suprafata de 45+ balcon mp dispune de urmatoarele facilitati si este compartimentata astfel: - Hol de acces; - Bucatarie spatioasa, cu loc de luat masa; - Sufragerie luminoasa cu acces ...

1922 EUR/m2 | 45 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, etajul 4, 52mp utili, COMISION 0 - Lipovei
11
3

ID Intern: P713 COMISION O% West Hub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, etaj 4/5, constructie 1980 situat in zona Lipovei. Apartamentul se prezinta intr-o stare foarte buna. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie -Aproape ...

1615 EUR/m2 | 52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garana - loc de poveste !!!
18
10

Garana - loc de poveste !!!

Casa nemteasca renovata in Garana , 4 dormitoare , sufragerie , bucatarie , baie , mobilata , utilata , 686mp teren , 155.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

1148 EUR/m2 | 135 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Girocului. Langa parcul Padurice. Renovat. Etaj intermediar. Bloc izolat termic.
8

Vand apartament cu 3 camere, zona Girocului pozitionat excelent - langa parcul Padurice, bloc anvelopat termic, spatios - 65 mp utili, etaj 3 din 4, mobilat si utilat, clima, complet renovat, instalatie electrica schimbata, baie cu geam, balcon inchis cu geam termopan, centrala termica proprie. Pret ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, et.4
3
1

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, et.4

Garsoniera la ultimul etaj, in stare buna, grup sanitar comun cu cateva apartamente. Suprafata: 10,58mp RELATII LA TELEFON:

1818 EUR/m2 | 11 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Sinaia - Regele Carol I !!! 8

Sinaia - Regele Carol I !!!

Spatiu comercial , 80mp utili , parter , zona Sinaia pe bl. Regele Carol I , vad foarte bun , geamuri mari la strada , 190.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2375 EUR/m2 | 80 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!
2
24

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!

Casa P+E , caramida , aproximativ 250mp utili , structurata cu un apartament la parter si un altul la etaj , teren 640mp , front de 16ml , zona Balcescu - Elisabetin , langa liceul Moisil , strada linistita , la 10min de centrul orasului . Pret 459.000Euro negociabil , informatii la 745029022 , La Brokeria ...

1836 EUR/m2 | 250 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!! 4

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!!

Casa P+E , 250mp construiti , 810mp teren , front stradal de 25m , zona Braytim aproape de Lidia , 420.000Euro , informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

1680 EUR/m2 | 250 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Maria , aproape de centru !!!
14
14

Maria , aproape de centru !!!

Apartament cu 3 camere , 130mp , mobilat si utilat , totul nou , str. Treboniu Laurean , aproape de Pta Maria , 650Euro/luna , informatii la 745029022 , La Brokeria Imobiliare .

130 m2

Maria, Timisoara, Timis

Ultracentral , la 1min de Catedrala !!!
17
8

Ultracentral , la 1min de Catedrala !!!

Apartament cu 3 camere , parter inalt , vedere pe 2 parti , amenajat , utilat , mobilat , centrala pe gaz , 67mp , geamuri termopan , usa metalica , pozitie extrem de buna , zona Bl. Republicii - Piatra Craiului , 490Euro luna, informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

68 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!
11
5

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!

Spatiu comercial - SAD , parter , compus din 2 camere , 56mp utili , finisat , centrala proprie , incalzire in pardoseala , rulouri electrice , 2 cai de acces , din scara blocului sau din exterior , Dumbravita - str. Mikszath Kalman , zona de blocuri , 110.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Ghiroda , in spate la fostul RAR , asfalt , toate utilitatile !!!
13
2

Casa in Ghiroda , jumatate de duplex , P+M , 120mp utili , la parter , dormitor birou , baie , living , bucatarie , terasa , la mansarda , 3 dormitoare , baie , dresing . Casa este la gri , are incalzirea in pardoseala montata , sapele trase , peretii tencuiti . Necesita finisajele , pereti si pardoseli ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Ghiroda, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii , Mega Image , McDonalds , central !!!
5
1

Circumvalatiunii , Mega Image , McDonalds , central !!!

Apartament cu 1 camera , mobilat , utilat , Calea Circumvalatiunii , langa McDonalds , vis a vis de Mega Image , 260Euro luna . Informatii la 0745346777 , La Brokeria Imobiliare .

30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.
6

Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili + terasa de 12,5 mp, in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc nou , Printul Turcesc langa Parcul Uzinei !!!
13

Bloc nou , Printul Turcesc langa Parcul Uzinei !!!

Apartament cu 3 camere , bloc nou , loc parcare , mobilat , utilat , totul in stare perfecta ,72mp utili . Compartimentare , living generos cu bucatarie , 2 dormitoare , 2 bai , o terasa mare cu vedere spre parc si raul Bega . Pozitie deosebita , linistita , foarte de aproape de centrul orasului si ...

2431 EUR/m2 | 72 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter
4
1

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter (camera+baie) In stare buna, usa metalica, termopane, grup sanitar propriu Suprafata: 9,86mp RELATII LA TELEFON:

2500 EUR/m2 | 10 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Penthouse superb , vedere pe raul Bega , 5min de centru !!!
20
2

Penthouse superb , vedere pe raul Bega , 5min de centru !!!

Penthouse de exceptie , 70mp , mobilat , utilat , 3 camere , bucatarie , 2 bai , terasa 60mp . Pozitie unica , vedere spre Bega si Parcul Uzinei . Pret 212.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

3029 EUR/m2 | 70 m2

Crisan, Timisoara, Timis

Iulius Mall , superpozitie !!!
8

Iulius Mall , superpozitie !!!

Apartament cu 2 camere , centrala termica , mobilat , uitilat , langa Iulius Mall . Pret 350Euro , comision agentie 150Euro . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

40 m2

MALL, Timisoara, Timis

Cornesti Jadani , ocazie !!!
6
7

Cornesti Jadani , ocazie !!!

Casa veche , teren 750mp , 52.000Euro negociabil , Cornesti - Jadani . Casa se preteaza atat pentru o resedinta de vacanta casa de vara , ea avand toate dotarile necesare , cat si pentru a fi demolata si construita o noua casa . Informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

650 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Complex Studentesc , strada Milcov !!!
1
3

Complex Studentesc , strada Milcov !!!

Garsoniera la parter , in Complexul Studentesc , 12mp , camera si baie . Garoniera se afla pe strada Milcov . Pret 31.000Euro , negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2583 EUR/m2 | 12 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Renovat. Centrala proprie. Et. 3 din 4. Zona Girocului - langa Parcul Padurice.
8

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral - Locanda del Corso !!!
20
19

Ultracentral - Locanda del Corso !!!

Apartament cu 2 camere , etaj 2 din 2 , decomandat , cladire reabilitata , 95mp utili , bucatarie foarte spatioasa cu loc de servit masa , hol intrare , dormitor generos , baie amenajata , living extrem de mare . Apartamentul este amenajat de cativa ani , se vinde 80% mobilat , si are centrala pe gaz ...

3147 EUR/m2 | 95 m2