Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Inchiriez apartament 3 camere si parcare in complex RING
13
1

Inchiriez apartament 3 camere si parcare in complex RING

Apartament 2 dormitoare, living cu bucatarie, baie cu vana si cabina de dus, balcon, etaj 3 6, Complex Ring, Timisoara, str Vasile Loichita 1-3, Apartamentul dispune si de loc de parcare in parcarea subterana.

70 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

Promovat
954 mp în Iosefin, Timișoara - 2 case independente, str. Gelu 220.000 EUR | Direct de la proprietar
8
11

Vând proprietate de 954 mp pe strada Gelu, în zona Iosefin Gara, una dintre cele mai liniștite și frumoase zone vechi ale Timișoarei. La doar 2 minute pe jos de Pasarela Gelu, malul Begăi și pistele de biciclete recent modernizate. Despre teren Suprafața totală: 954 mp, front stradal 12.5 metri, împărțit ...

1183 EUR/m2 | 186 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala Giroc
12
2

Casa individuala Giroc

Casă de vânzare Se vinde casă spațioasă, bine compartimentată, perfectă pentru o familie care își dorește confort și posibilitatea de a-și personaliza finisajele. 3 dormitoare 3 băi living open-space cu bucătăria ieșire din living pe terasa din spate dormitor matrimonial cu baie ...

2000 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Clădire multifuncțională
5

Clădire multifuncțională

Vând schimb cu casă cu diferență clădire multifuncțională în zona Bălcescu , aprox 740 mp , parter , 2 etaje + mansardă , în interior este și mezanina , pretabilă pentru diferite activități : Clinică Centru medical Hotel Birouri Spațiu comercial + depozit etc...u casă

1349 EUR/m2 | 740 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând că în zonă Freidorf
19

Vând că în zonă Freidorf

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1, parter , Zona Circumvalatiunii
17

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1 semidecomandat, parter înalt S-64 mp, gaz centrala termica pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, balcon, blocul este izolat termic exterior, mobilat, utilat, aproape de Iulius Mall, piața Dacia. Zona : Bulevardul Circumvalatiunii Preț : 400 ...

64 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Casa in Dumbravita
10

Casa in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, Circumvalațiunii
10
1

Apartament cu 3 camere, Circumvalațiunii

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat într-o zonă excelentă și foarte căutată. Detalii principale: Suprafață: 67 mp Etaj: Parter (bloc izolat termic la exterior) Compartimentare: Semidecomandat Dotări și Finisaje: Confort termic: Centrală proprie ...

64 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 4 camere, decomandat, etajul 3,zona Bld. Cetății
20
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Vand jumatate de Duplex in Giarmata Vii
18

Vand jumatate de Duplex in Giarmata Vii

De Vânzare: Jumătate Duplex la Cheie Giarmata Vii | Finisaje de Calitate & Eficiență Energetică Vă propunem spre vânzare o jumătate de duplex modern, cu regim de înălțime Parter + Etaj, situat într-o zonă excelentă și liniștită din Giarmata Vii. Proprietatea este complet finalizată, se predă la cheie ...

1727 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

inchiriez apartament cu 3 camere zona Muzicescu Gavril
5
2

inchiriez apartament cu 3 camere zona Muzicescu Gavril

închiriez apartament cu 3 camere și 2 bai decomandat , complet mobilat și utilat exact cum se vede in poze mașină de spălat haine ,mașină de spălat vase cuptor cu microunde, si clima ap este cu încălzire în pardoseală cu centrala proprie pentru mai multe detalii sunați la

70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Se vinde casa individuala in Complexul Studentesc Timisoara
2
15

Se vinde casa individuala in Complexul Studentesc Timisoara

Se vinde casa individuala in Complexul Studentesc. Suprafata teren 671mp. Ideal pentru investitie datorita pozitionari. Are 2 fronturi stradale 25mp respectiv 27mp. Casa 77mp. Anexa 64mp. Anexa46mp. Anexa76mp.

4584 EUR/m2 | 77 m2

Complexul%2525252525252bStudentesc, Timisoara, Timis

3 cam decomandat Dorobantilor-Simion Barnutiu centrala proprie
10
2

PROPRIETAR inchiriez apartament 3 camere, confort 1, modern ,model mare ,zona Dorobantilor , Simion Barnutiu ,aproape de Spitalul Victor Babes, 75 mp utili + balcon mare de aprox 12 mp, - centrala pe gaz - 2 bai - camara - balcon mare deschis aprox 12 mp - renovat complet - complet mobilat si utilat ...

75 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere piata Doina
8
1

Apartament 2 camere piata Doina

Aparmament 2 camere 36mp nedecomandat, bine intretinut cu balcon inchis ,rulouri exterioare, centrala termica, clima la etajul 4 (bloc cu 4etaje) Blocul anvelopat recent cu podul izolat , acoperis renvovat ( cu tigla ) casa scarii zugravita in 2025, uscatorie pe etaj, costuri de intretinere mici Scoli, ...

2222 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
11

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 1 cameră - Soarelui
10
4

Proprietar vand apartament 1 cameră - Soarelui

Proprietar vând apartament 1 cameră 28 mp, mobilat și utilat în bloc izolat termic cu acoperiș, intr-o zona liniștită a cartierului Soarelui, str. Martir V. Balmus , cu loc de parcare în fața blocului și spațiu verde. Apartamentul se vinde mobilat și utilat gata de folosință: Aer condiționat inteligent, ...

2214 EUR/m2 | 28 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Garsoniera pe Take Ionescu lînga ISHO , comision zero , proprietar
4
11

Proprietar ,ofer spre vânzare garsonieră pe Take Ionescu ( lângă ISHO ) , foarte bună pentru investiție datorită poziției foarte bune . Suprafața 12 mp ,complet mobilată și utilată : mașină de spălat ,TV smart ,climă ,geam termopan cu plasă anti-insecte ,ușă metalică ,frigider ,microunde , canapea extensibilă ...

1583 EUR/m2 | 12 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Casa de vanzare. 95

Casa de vanzare.

Vand jumate de duplex pe Calea Aradului. Pret 140000 euro. Tel. .Schimb cu apartament 3 camere plus diferenta.

933 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Vand casa mare pretabila pensiune sau clinica si casa de locuit, in aceeasi curte
9
8

De vanzare 2 case in aceeasi curte sau schimb cu casa mai mica+diferenta(valabil doar cu casa in zona Elisabetin), casa mare P+E+M, 8 camere, 4 bai, 2 bucatarii, 4 dormitoare, la parter inaltimea camerelor este de 3 metri, pretabila pensiune, clinica, sediu de firma si casa P+E, 5 camere, 2 bai, bucatarie, ...

1286 EUR/m2 | 350 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere- Torontalului
9
1

Apartament 2 camere- Torontalului

De închiriat apartament cu 2 camere, situat în zona Calea Torontalului, la doar câteva minute de Iulius Mall Timișoara. Apartamentul este semidecomandat și compartimentat practic, fiind compus din: bucătărie închisă, living spațios, dormitor, baie. Locuința este ideală pentru un cuplu sau o persoană ...

55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, etajul 1
13

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, etajul 1

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, bloc nou, etajul 1, loc de parcare, încălzire centrală termică prin pardoseala, mobilat, utilat, clima, ocupabil imediat. Zona Giroc sat. Preț : 380 euro + garanție + comisionul agenție

50 m2

Timisoara, Timis

Vand casa in zona Freidorf, Timisoara
18

Vand casa in zona Freidorf, Timisoara