Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Proprietar,Cu Centrala Proprie, Decomandat,In Zona Odobescu,Modelul Mare,Merita Văzut,Neg
18
1

Proprietar, Odobescu !!! Am Acum De Vânzare în Zona Odobescu, la 1 Km și Ceva de Centrul orașului, Un apartament cu 2 Camere confort 1 decomandat Modelul foarte Spațios ,este situat la etajul 4 din 5, este pe 3 părți cu 2 Balcoane,56 mp utili in Certificatul Energetic Fara Balcoane și 64 mp cu cele ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
12

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez ap. 3 camere
10

Inchiriez ap. 3 camere

Închiriez Ap. 3 camere,zona C. Sagului vis a vis Cinema City Shopping City. Apartamentul este spațios cu centrala proprie, renovat în totalitate, mobilat și are toate electrocasnicele necesare.

80 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament Timișoara - zona Lipovei
10
6

Vând apartament Timișoara - zona Lipovei

PROPRIETAR: Vând un apartament cu 3 camere, situat în zona Lipovei, Timișoara, în apropiere de Lidl, pe strada Martir Alexandru Grama. Apartamentul are o suprafață utilă de 44 mp și este poziționat la etajul 2. Compartimentarea a fost optimizată, rezultând două dormitoare. Bucătăria a fost transformată ...

2091 EUR/m2 | 44 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa cu 4 camere la 15 minute de centru Timisoarei
20
56

Casa cu 4 camere la 15 minute de centru Timisoarei

De vanzare casa cu 4 camere cu o suprafata de 78 mp utili, 2 bai, gradina proprie, pod. Casa este construita din caramida, intr-o curte comuna cu 6 apartamente. Situata la 15 minute de centrul Timisoarei. Caracteristici. Compartimentare Solida: Construita in intregime din caramida, asigurand rezistenta ...

1731 EUR/m2 | 78 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

2 camere cu gradina Braytim
10
13

2 camere cu gradina Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, 55 mp utili+gradina proprie, in suprafata de 30 mp, mobila este facuta la comanda, utilat, se vinde exact cum arata in poze, bucatarie separata, dressing, loc parcare, asfalt pana in fata bloculuii, iluminat stradal, zona Braytim. Pret: 88000 ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 camere renovat zona badea cartan
20
10

3 camere renovat zona badea cartan

DE VANZARE APARTAMENT 3 CAMERE CO O SUPRAFATA DE 72 MP , ZONA BADEA CARTAN , SEMIDECOMANDAT, ET 2, MOBILAT, 2 BAI, 2 BALCOANE, CU GARAJ SUB BLOC SI BOXA IN CF. PRET 140.000 EURO TELEFON. 0723674418

1944 EUR/m2 | 72 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

Vand 1 ha teren c.Torontalului
2
11

Vand 1 ha teren c.Torontalului

Vand 1 ha teren pe calea Torontalului in spate la Metro 2, zona cu PUG rezidential, pret 50 Eur / mp, tel.: 072239868, suprafata totala: 10000, Front stradal: 50

10,000 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere

Vand apartament 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, decomandat , confort 1 , etajul 4, unic proprietar. Este pozitionat in zona foarte buna si linistita, in zona calea Girocului, Timisoara. Apartamentul este spatios si luminos cu o suprafata de 68 m utili. Este dotat cu aer conditionat, centrala proprie, balcoane inchise ...

1463 EUR/m2 | 68 m2

Timisoara, Timis

2 camere finisaje PRENIUM la 3 minute de mers pe jos de magazinul PENNY
19
5

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 55 mp utili, terasa generoasa , situat la parter, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat in zona Braytim, la cateva minute de magazinul Penny din Giroc. Pret. 89000 Euro Telefon. 0823674418

1618 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Proprietar inchiriez 2 spatii in aceeasi cladire pe str .Simion Barnutiu Timisoara
10
5

*Închiriere spațiu ideal pentru centre de activitati ,birouri ,Simion Bărnuțiu, zonă ultracirculată! Direct de la proprietar, fără comision! Ofer spre închiriere doua spații generoase și luminoase situate pe o arteră principală din Timișoara, perfect pentru afacerea dumneavoastră. Disponibil: *Etajul ...

300 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat cu o suprafata de 52 mp Calea Urseni
8
1

De vanzare apartament cu 2 doua camere, suprafata de 52 mp, parter cu balcon. Apartamentul este mobilat si utilat, se afal situat la 3 minute de Uzina de Apa, Vila Contra. la 1 minut de apartament se afla magazine. Pret. 99500 euro Telefon. 0723674418

1913 EUR/m2 | 52 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere parter la cateva minute de statia de autobuz benzinaria Eso
19
12

De vanzare apartament la parter in zona Giroc,langa fosta unitate militara, utilat si mobilat . Renovari recente facute in apartament precum tevi de scurgere noi, parchet,zugravit , plat de dus,sol din baie. Atat mobila cat si electrodomesticele sunt in strare foarte buna. Incalzire pe gas ,centrala ...

BRAYTIM, Timisoara, Timis

PROPRIETAR   Apartament 2 camere, Etaj 1, Bloc 2007   Timișoara, Zona Lipovei
9
6

PROPRIETAR Apartament 2 camere, Etaj 1, Bloc 2007 Timișoara, Zona Lipovei

Vând ap 2 camere zona Lipovei etaj 1 din 3 mobilat. Preț fix 90.000 euro.Rog respectuos agențiile imobiliare să nu mă contacteze pentru preluarea sau promovarea acestui anunț. Vă mulțumesc. Detalii :Compartimentare: Bucătărie separată, baie, living și dormitor;Dotări: Centrală proprie, geamuri termopan ...

90000 EUR/m2 | 1 m2

Timisoara, Timis

2 camere etajul 1 Braytim
20
40

2 camere etajul 1 Braytim

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 54 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon foarte generos pe roata suprafata de 12 mp, parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

1444 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Proprietar inchiriez apartament in aproprierea Spitalului Judetean
7
2

Proprietar ofer spre închiriere apartament 2 camere situat în zona Girocului, in apropierea Spitalului Judetean, vis a vis de Sectia de Politie nr.2, într-o zonă liniștită și bine conectată la transport in comun. Apartamentul este bine întreținut. Suprafață: 41 m2 Etaj: 3 Semidecomandat alcatuit ...

41 m2

Timisoara, Timis

Proprietar! Inchiriez imobil 1 Camera+centrala termica. Pret 270 euro
5
20

Proprietar ofer spre inchiriere imobil alcatuit din 1 camera+baie proprie, minibucatarie, utilata cu masina de spalat si plita electrica, frigider, cafetiera, microunde,plasma (tv). Localizare imobil: la intersectia straziilor Take Ionescu cu Simion Barnutiu.Incalzirea se realizeaza pe centrala termica ...

21 m2

Timisoara, Timis

Aradului, 3 camere, decomandat,etaj 2, centrala,modern
10

Aradului, 3 camere, decomandat,etaj 2, centrala,modern

Va prezentam un apartament cu 3 camere,decomandat,modern, care va întâmpină cu brațele deschise, oferindu-va 67 de metri pătrați utili de confort și utilitate+ 2 balcoane (unul la un dormitor, altul la living). Se afla la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime P+4.Este complet mobilat si utilat, ...

67 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Buziasului, case cu potential, zona linistita
9
11

Buziasului, case cu potential, zona linistita