Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita
20

Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro
9
4

Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,2 bai ,2 balcoane tip loja, inchise,amenajat, mobilat si utilat, cu vedere pe trei parti,etajul 3 din 8 ,cu lift.Apartamentul este situat pe artera principala pe str.S.Barnutiu. Pret 175000 euro Tel.

1750 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 62000
4
5

1 camera Dambovita 62000

1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012

1722 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 170000 euro
5

Casa Giroc 170000 euro

ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012

1545 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar ofer cazare muncitori zona Brancoveanu
10
4

Proprietar ofer cazare muncitori zona Brancoveanu

Proprietar ofer cazare pentru muncitori în cladire zona Brâncoveanu. Locația are 12 paturi, 2 bucatarii,2 băi cu dușuri ,mașină de spălat rufe.Spațiul este complet amenajat si se pretează pentru cazare de muncitori. Prețul este de 30 lei persoana pe zi,incluzând utilitățile. Nu se închiriază in regim ...

100 m2

Cetate, Timisoara, Timis

Promovat
Casă de vânzare în Braytim, Timișoara   Liniște, Confort și Accesibilitate!
10
3

Casă de vânzare în Braytim, Timișoara Liniște, Confort și Accesibilitate!

Locație excelentă Situată într-unul dintre cele mai căutate cartiere ale Timișoarei, Braytim, această casă oferă liniște, acces rapid către oraș și o comunitate prietenoasă. Detalii generale: Suprafață utilă: 140 mp casa si garaj, plus aprox 15mp terase Teren: 337 mp Compartimentare: 3 dormitoare, ...

2379 EUR/m2 | 140 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Închiriere casa 2 camere cu curte
10
9

Închiriere casa 2 camere cu curte

Proprietar , închiriez în Timișoara , zona Dâmbovița -Iosefin , casa cu 2 apartamente , unul fiind disponibil , utilități separate , 2 camere , centrală gaz, mobilat , utilat , garaj , curte , grătar .Se închiriază pe termen lung unor persoane serioase , fără animale de companie . Preț : 525 negociabil ...

65 m2

Timisoara, Timis

vând apartament
7
16

vând apartament

apartament 2camere decomandat la partier,54 metri pătrați lipovei centrală calorifere noi,termopane pereți placați interior mai trebuie pus gresie faianță , ușile interioare, sau schimb cu mai mic

1630 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar inchiriez apartament 3 camere zona Cetatii
6

Proprietar inchiriez apartament 3 camere zona Cetatii

Inchiriez apartament 3 camere, semidecomandat, etaj 2, mobilat si utilat complet, centrala proprie, in zona Cetatii, aproape de mijloace de transport in comun, direct de la proprietar.

55 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Inchiriez spatiu comercial vad excelent, pe C.Martirilor, 12 mp,  450 EURO
5

Inchiriez spatiu comercial vad excelent, pe C.Martirilor, 12 mp, 450 EURO

Proprietar inchiriez = spatiu comercial la casa - spatiu comercial SAD in CF, , suprafata utila 12 mp - situat in centrul cartierului Calea Martirilor Calea Girocului, vad cu trafic pietonal foarte mare chiar in fata spatiului, aer conditionat, fatada vitrata, acces direct din strada, 450 EURO.

12 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament 2 camere
9
1

Vând apartament 2 camere

Vând apartament cu 2 camere ,în Calea Sagului,Timisoara,et.4,aproape de școală, grădiniță,la 3 min.de piata Flavia și de Mall.Apartamentul are aer conditionat.Se vinde mobilat.Pret 73500 euro negociabil.Blocul are acoperiș.

1709 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Oferta!!!!!!!!
1
9

Oferta!!!!!!!!

SUPER OFERTA!!!PROPRIETAR VAND TEREN 5000 m2 LA SAG, ZONA MANASTIRII,TOATE UTILITATILE,. PRET NEGOCIABIL

Timisoara, Timis

Casa de vacanta in Toscana-Italia
5
23

Casa de vacanta in Toscana-Italia

Vând casa de vacanță in Toscana Italia satul Brandeglio .Zona este foarte frumoasă ,la 20 km cum se coboară in jos de la sat este o stațiune balneară cu ape termale ,mai in jos la poalele muntelui se afla cea mai importanta comuna din zona ,la aprox 70 km este orașul Pissa cu turnul din Pissa ,iar la ...

567 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF
8
4

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF 150.000 euro Descriere: - Vind ap.3 camere+garaj+Boxa Timisoara jud Timis in centru orasului cu 100 mp complet, din care 80m supraf. utila incalzita si restul balconul, si peretii interiori.si 30 mp teren ...

1500 EUR/m2 | 100 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vand parcele de teren pentru bloc in zona Braytim - Giroc, cartier exclusivist de lux
5
15

Vand parcele de teren pentru bloc (locuinte colective), cu suprafete cuprinse intre 765 mp si 940 mp, in zona Braytim - Giroc, in continuarea stazilor Magnoliei si Daliei care sunt in curs de asfaltare in acest an, cu fronturi stradale de aproximativ 20 - 22 ml, la cateva minute de mers pe jos de supermarket, ...

Timisoara, Timis

Propietar vand apartament 2 camere
1
4

Propietar vand apartament 2 camere

vand apartament in sagului pe strada iris, cu 2 camere ,balcon ,buc,hol, baie ,gaz ,termopane apartamentul se afla la etejul 2 cu o suprafata de 50 mp necesita o mica renovare pretul e de 78000 euro tel cat timp anutul e posta este valabil si nu am tip de mesaje va multumesc

1560 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar, prima inchiriere, bloc nou
5

Proprietar, prima inchiriere, bloc nou

Proprietar , la prima închiriere apartament 1 camera, bucătărie , balcon și baie în bloc nou finalizat în 2025, loc de parcare privat, centrală proprie , bloc izolat termic ,etaj 3 zona : Braytim (calea Urseni) Atent amenajat cu designer sa satisfaca cele mai rafinate gusturi Apartamentul ...

29 m2

Ciarda Roșie, Timisoara, Timis

Vând casă individuală Timișoara-Ronaț fara schimb
10

Vând casă individuală Timișoara-Ronaț fara schimb

Vând casă individuală cu un regim de înălțime P+M, situată în Timişoara zona Ronaţ. Casa dispune de bucătărie,living,birou,trei dormitoare curte și grădină, având o suprafață construită de 138 m. curte este și o anexă cu magazie terasă exterioară şi cameră tehnică. Imobilul se află în stare bună,are ...

16 EUR/m2 | 138 m2

Timisoara, Timis

Casă cu valoare istorică direct de la proprietar
12
13

Casă cu valoare istorică direct de la proprietar

Casa cu valoare istorică impresionează prin arhitectura deosebită în stil Secession, fiind singura de acest gen din zonă,care încă păstrează strălucirea din origini. Casa are o suprafață de 90 mp, cu 2 dormitoare generoase 1 living, bucătărie, baie mare cu geam, hol și cămară de alimente. Este la ...

1722 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

De vanzare casa,3 camere,garaj,anexe,curent trifazic , de la proprietar
12
19