Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 1 cameră de închiriat   Buziașului, Intrarea Neptun
5
3

Apartament 1 cameră de închiriat Buziașului, Intrarea Neptun

Închiriez apartament cu 1 cameră, situat în zona Buziașului Intrarea Neptun, într-o locație foarte bună și liniștită. Preț: 210 euro lună Garanție: 250 euro Aproape de mijloace de transport în comun Magazine, supermarketuri, farmacii și bănci în apropiere Acces rapid către oraș și centre comerciale ...

30 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament zona Aradului Iulius Mall
5
9

Apartament zona Aradului Iulius Mall

Spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona aradului in apropiere de Iulius Mall Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 1 camera, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Incalzire de la colterm , urmeaza sa se monteze si centrala proprie Este compus din: -camera -baie -balcon Pentru ...

30 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuală Torontalului Metro 2
10

Casa individuală Torontalului Metro 2

**Proprietar** **Casa 3 Camere de Vânzare!** Ideală pentru familii sau investitori, această casă spațioasă cu 3 camere oferă confortul și eleganța pe care le căutați. Beneficiezi de: **Încălzire în pardoseală** pentru confortul zilnic, **Parchet** elegant în camere, care se poate alege, ...

2181 EUR/m2 | 160 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

cedez afacere bar
4

cedez afacere bar

cedez afacere bar cu terasă și pakanele clientelă formată cu tot pus la punct doar să îi dai drumul chirie mică

70 m2

Timisoara, Timis

vând afacere
5

vând afacere

vând afacere bar de zonă cu terasă și pakanele clientelă formată chirie mică

214 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Vând casă în Timișoara,  zona Iosefin 3

Vând casă în Timișoara, zona Iosefin

Vând casă cu 3 camere, cu toate utilitățile, curte comună,front stradal, zona Iosefin

968 EUR/m2 | 95 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Etaj 1. Disponibil imediat. Terasa 11 mp. Decomandat. Bloc nou
6
25

Vand apartament 2 camere, ETAJ 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou FINALIZAT complet, izolat termic exterior, 53 mp utili + TERASA 11 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare inscris in CF, LIFT, videointerfon, usa metalica la intrare, ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Ap cu 3 camere de vanzare,zona Traian
10
4

Ap cu 3 camere de vanzare,zona Traian

Ap cu 3 camere de vanzare la curte comuna in zona Traian,cu loc de parcare in curte.Ap este semidecomandat,are baie cu dus,boiler,sobe incalzite cu gaz,dar nu are centrala.Gazul este la usa.Ap are gresie si parchet pe jos in stare foarte buna.De asemenea este si o boxa.Suprafata 64 mp,pret 88.000 eu ...

1375 EUR/m2 | 64 m2

Timisoara, Timis

Ap cu 2 camere,zona Mircea cel Batran,cheltuieli incluse
8
13

Ap cu 2 camere,zona Mircea cel Batran,cheltuieli incluse

Ap cu 2 camere in zona Mircea cel Batran,parter,living cu bucatarie,toate utiitatile,mobilat,utilat,centrala proprie,loc de parcare,pret 500 euro+ gatantie+comision.In pret sunt incluse si utilitatile,deci nu se mai plateste gaz,curent,apa.

60 m2

Timisoara, Timis

Teren de vanzare cu casa,comuna Buteni,jud Arad
5

Teren de vanzare cu casa,comuna Buteni,jud Arad

Direct de la proprietar,fara comision,teren de vanzare cu casa in comuna Buteni judetul Arad, la strada principala,FS 33 ml si 1500 mp teren,pret 40000 euro.Utilitati: fantana in curte,curent,fosa septica. Terenul se afla la 120 km de Timisoara si 80 km de Arad si la 25 km de Moneasa

Timisoara, Timis

Inchiriez teren
1

Inchiriez teren

Ofer spre închiriere teren cu poziționare strategică, situat vis-a-vis de M City, într-una dintre cele mai vizibile și circulate zone din Mosnita noua Suprafață: aproximativ 4.000 mp Terenul beneficiază de 2 fronturi stradale și acces direct din bulevard cu 4 benzi, oferind vizibilitate excelentă și ...

4,000 m2

Mosnita+noua, Timisoara, Timis

proprietar, închiriez garsonieră UMT Pădurea Verde
6

proprietar, închiriez garsonieră UMT Pădurea Verde

închiriez garsonieră in zona UMT, pădurea Verde, aproape de Continental și TRW, bloc izolat termic, acoperiș cu țiglă, etaj 4. Dotări: -mașină de spălat -frigider - cadă baie - boiler De reținut este că închirierea se face pentru o singură persoană, (există un singur pat de o persoană) Garanție ...

18 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, parter , Circumvalațiunii
8

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1 semidecomandat, parter înalt S-64 mp, gaz centrala termica pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, balcon, blocul este izolat termic exterior, mobilat, utilat, aproape de Iulius Mall, piața Dacia. Zona : Bulevardul Circumvalatiunii Preț : 400 ...

64 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

1 camere LUX ideal pentru investitie Braytim
10
44

1 camere LUX ideal pentru investitie Braytim

De vanzare apartamente cu 1 camere 32 mp de lux zona BRAYTIM, arhitectura deosebita plus o terasa de dimensiuni generoase. Apartamentele sunt racordate la apa, gaz , curent , asfalt. finisajelor de buna calitate, clasate in categoria de lux. Fiecare apartament are asigurat un loc de parcare si dispune ...

1969 EUR/m2 | 32 m2

Timisoara, Timis

Caut casa individuala pe parter 9

Caut casa individuala pe parter

Suprafața utila aproximativ 70mp Suprafața teren aproximativ 150mp Caut casa in Timisoara,sa fie locuibila nu demolabila cu toate utilitățiile . Pret 95.000 euro Sau schimb cu apartament amenajat cu 2 camere decomandat,hol,baie, balcon,bucatarie,cămară alimente, centrala termică Ariston prin condensare ...

1357 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Casa cu 4 camere la 15 minute de centru Timisoarei
20
56

Casa cu 4 camere la 15 minute de centru Timisoarei

De vanzare casa cu 4 camere cu o suprafata de 78 mp utili, 2 bai, gradina proprie, pod. Casa este construita din caramida, intr-o curte comuna cu 6 apartamente. Situata la 15 minute de centrul Timisoarei. Caracteristici. Compartimentare Solida: Construita in intregime din caramida, asigurand rezistenta ...

1731 EUR/m2 | 78 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

2 camere cu gradina Braytim
10
13

2 camere cu gradina Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, 55 mp utili+gradina proprie, in suprafata de 30 mp, mobila este facuta la comanda, utilat, se vinde exact cum arata in poze, bucatarie separata, dressing, loc parcare, asfalt pana in fata bloculuii, iluminat stradal, zona Braytim. Pret: 88000 ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 camere renovat zona badea cartan
20
10

3 camere renovat zona badea cartan

DE VANZARE APARTAMENT 3 CAMERE CO O SUPRAFATA DE 72 MP , ZONA BADEA CARTAN , SEMIDECOMANDAT, ET 2, MOBILAT, 2 BAI, 2 BALCOANE, CU GARAJ SUB BLOC SI BOXA IN CF. PRET 140.000 EURO TELEFON. 0723674418

1944 EUR/m2 | 72 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

Vand 1 ha teren c.Torontalului
2
11

Vand 1 ha teren c.Torontalului

Vand 1 ha teren pe calea Torontalului in spate la Metro 2, zona cu PUG rezidential, pret 50 Eur / mp, tel.: 072239868, suprafata totala: 10000, Front stradal: 50

10,000 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere

Vand apartament 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, decomandat , confort 1 , etajul 4, unic proprietar. Este pozitionat in zona foarte buna si linistita, in zona calea Girocului, Timisoara. Apartamentul este spatios si luminos cu o suprafata de 68 m utili. Este dotat cu aer conditionat, centrala proprie, balcoane inchise ...

1463 EUR/m2 | 68 m2

Timisoara, Timis

2 camere finisaje PRENIUM la 3 minute de mers pe jos de magazinul PENNY
19
5

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 55 mp utili, terasa generoasa , situat la parter, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat in zona Braytim, la cateva minute de magazinul Penny din Giroc. Pret. 89000 Euro Telefon. 0823674418

1618 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Proprietar inchiriez 2 spatii in aceeasi cladire pe str .Simion Barnutiu Timisoara
10
5

*Închiriere spațiu ideal pentru centre de activitati ,birouri ,Simion Bărnuțiu, zonă ultracirculată! Direct de la proprietar, fără comision! Ofer spre închiriere doua spații generoase și luminoase situate pe o arteră principală din Timișoara, perfect pentru afacerea dumneavoastră. Disponibil: *Etajul ...

300 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat cu o suprafata de 52 mp Calea Urseni
8
1

De vanzare apartament cu 2 doua camere, suprafata de 52 mp, parter cu balcon. Apartamentul este mobilat si utilat, se afal situat la 3 minute de Uzina de Apa, Vila Contra. la 1 minut de apartament se afla magazine. Pret. 99500 euro Telefon. 0723674418

1913 EUR/m2 | 52 m2