Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Duplex cu 5 camere
12

Duplex cu 5 camere

Spre inchiriere duplex cu 5 camere zona Braytim Giroc Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un duplex cu 5 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucataria, -3 dormitoare, -birou dormitor, -3 bai -dressing -camera tehnica -terasa -loc ...

135 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-180000
9
3

Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-180000

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,2 bai ,2 balcoane tip loja, inchise,amenajat, mobilat si utilat, cu vedere pe trei parti,etajul 3 din 8 ,cu lift.Apartamentul este situat pe artera principala pe str.S.Barnutiu. Pret 185000 Tel.

1850 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
8

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, parter , Circumvalațiunii
10

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1 semidecomandat, parter înalt S-64 mp, gaz centrala termica pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, balcon, blocul este izolat termic exterior, mobilat, utilat, aproape de Iulius Mall, piața Dacia. Zona : Bulevardul Circumvalatiunii Preț : 400 ...

64 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casa Giroc 180000 euro
6
6

Casa Giroc 180000 euro

Va propun spre vazare o casa moderna , situată într-o zonă liniștită din Giroc , cu acces facil și poziționare excelentă , având acces de pe două străzi imobilul este compartimentat astfel : 3 dormitoare spațioase 3 băi oferind confort sporit pentru o familie bucătărie living luminos ...

1500 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere Dambovita 78000
5
3

2 camere Dambovita 78000

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , semidecomandat zona Dâmbovița Aurora , etaj 4 cu acoperiș de țiglă , renovat complect 78000 euro tel 0727516012

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 62000
4
4

1 camera Dambovita 62000

1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012

1722 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Casa Chisoda 215000 neg
23
7

Casa Chisoda 215000 neg

**WOWC CHisoda Casa ta, casa de vis te așteaptă în Chișoda!** Îți dorești liniște, aer curat și un cămin unde fiecare zi să fie o vacanță? Acest **duplex modern, utilat și mobilat complet** este alegerea perfectă pentru familia ta! **Detalii care fac diferența:** * Suprafață teren: ...

1792 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat Giroc
5

2 camere decomandat Giroc

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012

1873 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez apartamente str.take ionescu colt cu str kogalniceanu 1
1
4

INCHIRIEZ APARTAMENTE STR.TAKE IONESCU COLT CU STR KOGALNICEANU 1 SUPRAFETE INTRE 100 MP SI 150 MP PRET CHIRIE 7 EURO MP / LUNA, suprafata utila: 100

100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 170000 euro
5

Casa Giroc 170000 euro

ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012

1545 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala Giroc
12
2

Casa individuala Giroc

Casă de vânzare Se vinde casă spațioasă, bine compartimentată, perfectă pentru o familie care își dorește confort și posibilitatea de a-și personaliza finisajele. 3 dormitoare 3 băi living open-space cu bucătăria ieșire din living pe terasa din spate dormitor matrimonial cu baie ...

2000 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

2 camere Girocului 94000
5
2

2 camere Girocului 94000

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat etaj 1, preț 94000 euro zona Girocului Plavat 2

1880 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
casa Giroc 155000
5
8

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Casa Elisabetin 350000 eurk
5
1

Casa Elisabetin 350000 eurk

Casă zona Elisabetin 3 camere , baie , bucătărie , living , garaj , beci teren 900 mp front de 20 Casa este din cărămidă și se vinde la prețul de 350000 euro neg Tel 0724552061

1667 EUR/m2 | 210 m2

Timisoara, Timis

central casa de închiriat la pret de apartament

central casa de închiriat la pret de apartament

ofer spre închiriere casa de 100 mp la 1000 euro luna central strada Mendeleev sau 200 mp la 1900 euro luna sau 300 mp la 2800 euro lună info whatsapp central casa de închiriat la pret de apartament

300 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

Ap. de închiriat în spate la Fac. de Constructii si Fac. de Vest.
9
2

Proprietar închiriez ap.2 camere în Timișoara în spate la Facultatea de Construcții și Facultatea de Vest etajul 2 (clădire cu 3 etaje),scară liniștită,închisă tot timpul (7 ap.in cladire),curte interioară cu loc de parcare pentru fiecare apartament.Centrala pe gaz proprie,masina de spalat ,frigider,plită,hotă,cuptor,cuptor ...

40 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Giarmata Vii 9000m
1
18

Giarmata Vii 9000m

Giarmata Vii strada Narciselor vând 9000m/2 front stradal de 60m utilitățile la stradă gaz, curent, apa,canalizare, preț 40euro m/2 tel.

Timisoara, Timis

vand  duplex lipovei britis scholl  aradului
7
2

vand duplex lipovei britis scholl aradului

proprietar vand duplex zona Lipovei Aradului( Armoniei )5 camere in imediata apropiere de Brits scoll , posibil mobilat,3 locuri de parcare , poziționare foarte bună,magazine școli grădiniță în apropiere, relații suplimentare la telefon

2363 EUR/m2 | 135 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, închiriez apartament cu 3 camere Bld. Cetatii