2 camere decomandat Giroc
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012
1873 EUR/m2 | 55 m2
Timisoara, Timis
ieri 08:21
Anunțuri promovate – Vezi toate
1873 EUR/m2 | 55 m2
Timisoara, Timis
ieri 08:21
Apartamentul este structurat astfel: - Bucatarie; - 3 Camere - Baie; - Hol; - Balcon si are dupa amiaza umbra. Finisajele interioare sunt moderne: - Usa intrare: metal; - Usi interioare: celulare; - Tamplarie ferestre: pvc; - Podele: parchet, gresie. Apartamentul se afla la etajul 3 intr-un bloc ...
1567 EUR/m2 | 67 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
10 mai
Spre inchiriere apartament cu 3 camere in zona Girocului Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -bucatarie -living -2 dormitoare, -2 bai Pentru alte detalii nu ezitati sa ma contactati. Pretul este ...
80 m2
Girocului, Timisoara, Timis
ieri 10:23
Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.
1636 EUR/m2 | 22 m2
Buziasului, Timisoara, Timis
ieri 08:41
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Proprietar inchiriez apartament la parter, in zona Sagului (fosta ciuperca), compus di dormitor matrimonial, living, bucatarie, hol, baie cu vana, complet mobilat si utilat. Starea perfecta, bloc linistit nu este pe strada principala fara zgomot dar foarte aproape de supermercate si mijloacele de transport. Bloc ...
35 m2
Timisoara, Timis
ieri 23:45
Ofer spre vânzare P+1 , 3 dormitoare , 3 băi , living bucătărie , terasă , cameră tehnică , la cheie , cu toate utilitățile , în Giroc între casa suprafața construită 130 mp , teren 300 mp preț 215000 euro tel 0727516012
1792 EUR/m2 | 120 m2
Timisoara, Timis
ieri 23:40
INCHIRIEZ APARTAMENT CU 3 CAMERE DECOMANDAT -73 mp PARTER -CENTRALA ,CLIMA,,MASINA SPALAT TOATE SUNT NOI BLOCUL ESTE IZOLAT TERMIC SI FONIC INTERIOR EXTERIOR ;....450 euro+50 euro ce se plateste la anaf
73 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 23:35
vând apartament cu 2 camere bloc nou , la cheie , loc parcare , balcon , încălzire centrală , la cheie toate utilitățile etaj 1 , aproape de mijloacele de transport este în Giroc lângă benzinăria ESO tel 0727516012
1582 EUR/m2 | 55 m2
Timisoara, Timis
ieri 23:34
Casa de vanzare, Casa la tara, Timisoara-Lugoj, judetul Timis. Casa dintre biserici se află intre Timisoara si Lugoj, la 52 km de Timișoara și la 27 km de Lugoj, în sudul dealurilor Lipovei. De o parte a casei este o biserică greco-catolică, închisă. De cealaltă parte este o biserică ortodoxă, renovată ...
580 EUR/m2 | 150 m2
Timisoara, Timis
ieri 23:03
Proprietar vand teren intravilan 1.88 ha pe calea Buziasului in spate la Munax 58euro mp(negociabil)
Timisoara, Timis
ieri 22:42
Vand apartament cu o camera, confort 1, decomandat , 36m Bul. Dambovita, timisoara. Cumpus din: camera, baie, bucatarie, hol, camara si balcon inchis. Centrala proprie. 65000 . Tel . dupa ora 16 .
1806 EUR/m2 | 36 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 22:39
Vand garaj cu CF ,in baterie,17 mp,curent,iluminat,polite pe perete,langa stadion.Pret negociabil.
Timisoara, Timis
ieri 22:32
Apartament cu o cameră 35 mp, strada Calea Martirilor,nr 80, etaj 1, apartament 2.
35 m2
Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis
ieri 22:05
Persoana fizica - Vand parcela de teren pentru costructii case in Sacalaz, cu suprafata de 642mp. Negociabil pentru o oferta ferma. Front stradal 33m.
642 m2
Timisoara, Timis
ieri 22:00
Se oferă spre închiriere casă cu destinație nerezidențială, cu suprafață totală de 250 mp, dispusă pe 2 niveluri, câte 125 mp pe fiecare nivel (toaleta + 3 incaperi pe fiecare nive + 2 terase la etaj). Spațiul este amplasat în apropierea unei grădinițe și a unei școli in Calea Sagului, str. Herculane. ...
250 m2
Timisoara, Timis
ieri 21:57
Proprietar ofer spre vânzare teren cu casa pentru investiții in zona Calea Girocului.Teren format din 2 parcele identice în suprafață totală de 5754 mp și casa cu anexe cu suprafață utila 100 mp.Front stradal la 4 benzi 23 m, lungime teren 250 m intravilan. Regim înălțime P+2 etaje,utilități apa,curent, ...
2,877 m2
Girocului, Timisoara, Timis
ieri 21:54
Vând sau închiriez 4 locuri de parcare subteran, zona Soarelui, Str.Florin Medeleț, nr.14. Exista posibilitatea amenajarii unui spațiu de depozitare.Preț 10.000 Euro loc de parcare.
Timisoara, Timis
ieri 21:54
Apartament renovat complet, finisaje de calitate etaj 4 acoperiș de țiglă 2 camere + balcon 41mp cheltuieli foarte mici zona cea mai buna cu acces și facilități 2 min de Mall shopping city Timișoara preț 89990 sau schimb
2195 EUR/m2 | 41 m2
Timisoara, Timis
ieri 21:40
Vând 8340mp intravilan 45 euro mp, (392000 euro) proprietar, Timișoara,str.Gradinarilor38a cu toate utilitățile, asfalt ( două Cf-uri alăturate cap la cap :6800mp respectiv 1540mp) Terenul se învecinează cu SC DEPOTM( Grădinarilor 36-38) și e amplasat între str Grădinarilor( cu acces auto lățime ...
8,340 m2
Timisoara, Timis
ieri 21:39
Garsoniera confort 2,etaj 2, Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm, parțial mobilata,pret 45500 euro, usor negociabil
2068 EUR/m2 | 22 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 21:38
Proprietar, vând teren agricol extravilan situat în Făget, în zona din spatele fostei baze de recepție, cu acces facil către Calea Lugojului. Suprafață totală: 2,59 hectare (25.900 mp) Parcelele: A2544 1 și A2544 3 Coordonate GPS: 45.8446184, 22.1614673 Terenul este compact și se pretează pentru: - ...
25,900 m2
Timisoara, Timis
ieri 21:34
Persoana fizica vand apartament 4 camere, etaj 4 din 5, decomandat, suprafata 90 mp, plus 2 balcoane 10 mp, din care 1 inchis cu sistem glisant. Centrala proprie, 3 clime, termopane Salamander tripan si rulouri exterioare, izolatie interioara cu rigitherm pe pereti exteriori, parcare securizata cu bariera. ...
2444 EUR/m2 | 90 m2
Lipovei, Timisoara, Timis
ieri 21:33
Ofer spre închiriere apartament cu o cameră, zona Calea Martirilor, nr.80, et.1, blocul are și lift. Se află la 5 minute de Spitalul Judetean de Urgenta! imobilul este complet mobilat și utilat cu centrală proprie.
35 m2
Girocului, Timisoara, Timis
ieri 21:32
unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro Specificații: Decomandat, confort 1 Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: ...
1875 EUR/m2 | 80 m2
CENTRU, Timisoara, Timis
ieri 21:13