Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
casa Giroc 155000
5
8

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar inchiriez Apartament  2 camere Timisoara ,Calea Aradului(Iris Armoniei)
6
2

Proprietar inchiriez Apartament 2 camere Timisoara ,Calea Aradului(Iris Armoniei)

Proprietar ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat suprafata 58 mp ,cu 2 balcoane,mobilat Rovere ,utilat Bocsh,loc de parcare subteran,in ansamblul rezidential Iris-Armoniei(Calea Aradului Timisoara).Pret 600 Euro tva inclus cu contract si factura .Fara agentii.Comision zero Relatii la telefon ...

58 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament in zona Braytim cu 3 camere
10
3

Apartament in zona Braytim cu 3 camere

Spre inchiriere apartament deosebit in zona Braytim Mures cu 3 camere Apartamentul dispune de o suprafata de 130mp utili Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space -bucatarie -dressing -2 ...

130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu 2 camere cu centrala pe Calea Torontalului
13

1566 EUR/m2 | 44 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Propietar vând schimb apartament cu casă
9
1

Propietar vând schimb apartament cu casă

Ofer spre vânzare sau schimb apartament situat în Dumbrăvița, pe strada Terra, într-o zonă liniștită. Suprafață utilă: 56 mp Compartimentare: decomandat Etaj: 1 1 Bloc cu 4 apartamente (2 pe nivel) Curte proprie: 125 mp 2 locuri de parcare Pod pentru depozitare pe toată lungimea ...

56 m2

Timisoara, Timis

Închiriez teren 196 mp fost spălătorie auto canalizare apa curenta și de fântână
1

Teren intravilan, pe str. Miresei nr.2 arteră Pricipala fost spala torie de 30 de ani

196 m2

Timisoara, Timis

vand teren 12000 m.p
4
4

vand teren 12000 m.p

terenul este in zona industreala , in str. cu Shell Gaz, str. ion Slavici, viz-vi de fabrica B&G, pretul pe m.p 115 euro PRET FIX ;teren se afla la strada principala cu front stradal 38 m.l , prin fata trece gaz, canalizare, apa curenta, stalpi de curent , la 30 de m trece tamvaiul din Fraiedrof, ...

12,000 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Vând imobil
10
13

Vând imobil

Oricine care dorește informații !?se poate doar la față locului!! Cine nu despune de acești bani sa nu încerce să ne contacteze!!! Prețul este (fixxxx) 2000 euro mp pretul este fix locatie se afla in Timisoara pe artera principala , zona Aradului , viza-vi complexului Dacia service front stradal 37 ...

1999 EUR/m2 | 531 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, vând apartament 2 camere 57m  115.000euro Mehala
5
1

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m 115.000euro Mehala

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m în Complexul Sunbelt ,Mehala 115.000 euro. Apartamentul se află la faza de amenajări interioare ceea ce constituie un avantaj deoarece clientul poate alege modelul de podele sau gresie Blocul are izolație exterioară cu vată bazaltica nu cu polistiren, două ...

2018 EUR/m2 | 57 m2

Timisoara, Timis

Spațiu comercial 180 mp de închiriat zona Modern Simion Bărnuțiu nr 71
3

Spațiu comercial 180 mp de închiriat direct de la proprietari, open space, posibilitate de compartimentare, două intrări, una cu rampă de aprovizionare, front stradal, două vitrine mari foarte bune pentru vizibilitate și branding. Poziționare excelentă în interiorul cartierului, lîngă scări de bloc cu ...

180 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Take Ionescu
9

Apartament 2 camere Take Ionescu

Inchiriez apartament 2 camere pe Take Ionescu, semidecomandat, mobilat, utilat, centrala termica, aer conditionat, frigider, masina spalat, bloc izolat termic, etajul 10. Informatii telefon: .

47 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

unicat, proprietar,TM CENTRAL,3cam+garaj+boxa decomandat,80+30mp teren in folosinta in CF,150.000 e
10
14

unicat, proprietar, Timisoara CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp+30mp teren in folosinta IN CF 150.000 euro Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Birou Ultracentral
2

Birou Ultracentral

Spațiu comercial Ultracentral 900m de catedrala str. Moților Nr 3 ap.1 2 Parter înalt, intrare din strada Două camere, amenajat, gresie 25+ 30mp Hol,baie 30mp Centrala termica pe gaz Poza facută de pe Bv. 26 Decembrie 1989 Spațiul parter pe colț, cu fereastra de pe colț deschisâ Pretabil cabinete medical, ...

85 m2

Timisoara, Timis

Apartament la curte pt muncitori
4
1

Apartament la curte pt muncitori

Inchiriez Apartament pentru muncitori in zona Iozefin cu 25 ron de persoana totul inclus.se ofera și factura

60 m2

Timisoara, Timis

Vand teren cu casa
1
34

Vand teren cu casa

Vand teren cu casa zona Elisabetin gaz canalizare doua camere magazie

1450 EUR/m2 | 100 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Caut garsoniera

Caut garsoniera

Persoana fizica achizitionez garsoniera in Timisoara,pret 35000 euro

1850 EUR/m2 | 20 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Teren Industrial INCONTRO 1.78 HA
10

Teren Industrial INCONTRO 1.78 HA

Spre vanzare teren extravila arabil cu o pozitie foarte buna, proximitatea Parcului industrial Incontro acces facil catre centrura sud Timisoara. Suprafata totala de 17800 mp si deschidere la drum de 51m. Utilitati in apropiere.

17,800 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand cladire comerciala cu vad pietonal
4
1

Vand cladire comerciala cu vad pietonal

Vindem (suntem SRL) cladire cu scop comercial compusa din multiple CF-uri separate, conform releve-ului. Cladirea este pretabila pentru activitati comerciale, depozit sau productie - si are multiple imbunatatiri: acoperis nou, geamuri velux schimbate in mansarda, circuit automatizat de incalzire (2 centrale ...