Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,etajul 3,zona Bulevardul Cetatii
14
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat Giroc
5

2 camere decomandat Giroc

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012

1873 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
1

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând ăpartament
10
1

Vând ăpartament

Apartament 3camere,circular,65mp,boxa la subsol de 5mp,totul decomandat,balcon4,75mp,2holuri,2boxe in interiorul apartamentului.Apartamentul este la etajul.4 din4,Calea Sagului,str.Mures,vis-a-vis de complexul Doina,Timișoara,jud.Timis

1846 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Inchiriere apartament 3 camere mobilat in Bucovina (2 bai, 2 balcoane), proprietar
8

Apartament spatios cu 3 camere (75 m2), decomandat, mobilat complet. Fiecare camera are pat sau canapea extensibila. Pret : 460 EUR Garantie + chirie in avans 1 luna. Disponibilitate din 1 aprilie. Detalii: - 2 balcoane pe cele 2 parti ale blocului; - Bucatarie spatioasa cu loc de luat masa, complet ...

75 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

inchiriez apartament 2 camere,zona Iulius town
9

inchiriez apartament 2 camere,zona Iulius town

Proprietar inchiriez apartament 2 camere,decomandat,utilat si mobilat,centrala proprie,AC,TV,aragaz,frigider,masina spalat noi,etaj 7 din 8 cu lift ,vizavi de EURO,5 min.pe jos pana la Iulius Town.fara animale de companie. Preț inchiriere: 350 euro luna+ garantie, .

Timisoara, Timis

Vand apartament cu o camera in Complexul Studentesc
5
1

Vand apartament cu o camera in Complexul Studentesc

Ofer spre vânzare apartament cu o cameră situat în Complexul Studențesc din Timișoara, în apropiere de restaurantul Dinar. Apartamentul este poziționat la etajul 4 din 4, oferind liniște și intimitate. Locuința este ideală pentru investiție. Zona este potrivită pentru studenți sau o persoană singură, ...

2167 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat cu o suprafata de 52 mp Calea Urseni
8
1

De vanzare apartament cu 2 doua camere, suprafata de 52 mp, parter cu balcon. Apartamentul este mobilat si utilat, se afal situat la 3 minute de Uzina de Apa, Vila Contra. la 1 minut de apartament se afla magazine. Pret. 99500 euro Telefon. 0723674418

1913 EUR/m2 | 52 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere parter la cateva minute de statia de autobuz benzinaria Eso
19
12

De vanzare apartament la parter in zona Giroc,langa fosta unitate militara, utilat si mobilat . Renovari recente facute in apartament precum tevi de scurgere noi, parchet,zugravit , plat de dus,sol din baie. Atat mobila cat si electrodomesticele sunt in strare foarte buna. Incalzire pe gas ,centrala ...

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, decomandat, living open space.
5
1

Apartament 2 camere, decomandat, living open space.

Apartament 2 camere,zona Lipovei, mobilat, decomandat, living open space, spatiu separat de gatit(usa sticla, izolata,aragaz, cuptor, chiuveta, masina spalat vase). La 10 min. de mers pe jos la Iulius Mall, Dedeman,Euro, Kappa.Statia de autobuz linia 40 si E2 este la 100 m.Apartam.este izolat pe interior.Ferestre ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

De închiriat apartament - Complex studențesc
9
1

De închiriat apartament - Complex studențesc

Proprietar, închiriez apartament 2 camere, 24mp, bine compartimentat, cu bucătărie și baie cu duș, Str. Milcov, Complex Studențesc, parter. Mobilat, frigider, plită electrică, televizor, interfon. Ocupabil imediat. Prețul este 200 euro pe lună + garanție 200 euro.

24 m2

Timisoara, Timis

Casa de vanzare Calea Ghirodei Timisoara
6

Casa de vanzare Calea Ghirodei Timisoara

Casă de vânzare, 5 camere, Aleea Ghirodei Timișoara Locație: Aleea Ghirodei, Timișoara Tip: Casă pe parter Camere: 5 (3 camere, bucătărie și baie în casa principală + 2 camere și baie cu intrare separată) Suprafață teren: 1000 mp Încălzire: Centrală termică Preț: 250.000 EUR negociabil Disponibilitate: ...

2500 EUR/m2 | 100 m2

Ghiroda, Timisoara, Timis

2 camere etajul 1 Braytim
20
40

2 camere etajul 1 Braytim

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 54 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon foarte generos pe roata suprafata de 12 mp, parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

1444 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Proprietar, închiriez apartament cu 3 camere
10

Proprietar, închiriez apartament cu 3 camere

Proprietar, închiriez apartament cu 3 camere, pe Calea Aradului, vis a vis de UTT. Apartamentul este curat, mobilat, ocupabil imediat. Are clima. Preț 350 euro+ garanție

53 m2

Timisoara, Timis

închiriez garsonieră
5
1

închiriez garsonieră

închiriez garsonieră zona Dâmbovița Timișoara. Tel. .

20 m2

Timisoara, Timis

Medicina, Balcescu 2 camere de inchiriat
9
40

Medicina, Balcescu 2 camere de inchiriat

Am de inchiriat ap.2 camere decomandate, Balcescu, acces curte, su.45 mp., mobilat utilat modest ideal 2 studeni, 320 euro plus garantie, totul separat cu centrala proprie pe gaz, apometre, necesita amenajare,liniste cheltuieli intretinere mici,rog fara animale..., Etaj: 3, Confort: 2, Compartimentare: ...

45 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Vanzare apartament 3 camere Olimpia
10
19

Vanzare apartament 3 camere Olimpia

Apt. 3 camere, Olimpia-Boavista, et 8 10, s.utila 70mp, semidecomandat, centrala pe gaz noua, termopane, semi-imbunatit, 1 baie, pret 116000 eur si daca se doreste separat garaj independent cu CF (nu concesionat) s.uitla 25mp, groapa curent, 11700 eur.

1634 EUR/m2 | 71 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de inchiriat-direct proprietar
10
3

Apartament 2 camere de inchiriat-direct proprietar

Proprietar inchiriez un apartament cu 2 camere,modern mobilat si utilat, situat la etajul 6 din 9, intr-un bloc nou,amplasat intr-una din cele mai apreciate zone rezidentiale, Ansamblul Rezidential Iris din zona Torontalului. Cu o suprafata generoasa de 55 mp utili, locuinta este compartimentata inteligent ...

55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vând casă în Ilidia
7
15

Vând casă în Ilidia

Proprietar, vând casă în Ilidia, suprafață locuibilă 150mp, pod locuibil, semiamenajat, climă, grădină cu ieșire la râu, teren 750mp, plus separat o grădină cu pomi fructiferi lângă râu (500mp)posibilitate casă de vacanță. Zona este foarte frumoasă, cu multă natură, satul este liniștit.

327 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere semidecomandat langa Shopping City de inchiriat!
10

Persoana fizica, inchirez apartament 2 camere, semidecomandat, 40 m patrati, mobilat, centrala proprie (utilat complet cu electrocasnice noi) etaj 1 din 4, situat in bloc izolat (cheltuieli de intretinere economice) locatie strada Frunzei, la 5 min de mers pe jos fata de Shopping City. Ocupabil imediat. ...

40 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

vand apartament 3 camere decomandat mare
9
2

vand apartament 3 camere decomandat mare

apartamentul este situat in Timisoara zona de Nord , zona Calea Torontal - b-dul Cetatii intr-un bloc de 4 etaje la etajul 2. Are 2 balcoane inchise in termopan , este renovat si mobilat complet in stil italian. Are un bar cu pult in zona living . Una din bai are cada si geam, celalta baie doar dush. ...

1792 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

Vand casa familiară
2
2

Vand casa familiară

Vand casa familiară formata din parter si mansarda, compusa din 6 camere, 2 bucatarii, 2 bai, cameră tehnica cu centrala proprie, garaj cu pivnita, suprafata construita 220 mp, teren 569 mp. Zona Lipovei, Timișoara Pret 300 000 EURO, negociabil Detalii la tel.

1364 EUR/m2 | 220 m2

Timisoara, Timis

 Vila de vânzare direct de la proprietar  398000
10
29

Vila de vânzare direct de la proprietar 398000

Persoana fizică, Tip oferta:casa vila, de vânzare,+ spațiu comercial Se poate pt clinica sau orce activitate , detalii de la..pers fizica telefon Tip operatiune:de vanzare Pret Vanzare:398000 euro Judet:Timis Localitate:Timisoara Cartierul:Brancoveanu colți cu Liviu Rebreanu Numar ...

1945 EUR/m2 | 200 m2