Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Proprietar vand casa tip duplex
7
9

Proprietar vand casa tip duplex

Proprietar vând 2 apartamente în duplex (stil mediteranean) la cheie, totul nou. Pret 149.000 euro jumătate. Toate utilitățile functionale: curent, gaz, apa, canalizare, internet, etc. Suprafața utila 88mp Teren 310mp per apartament. Hol, 2 dormitoare, 2 bai, living cu bucatarie (open space), terasa ...

1693 EUR/m2 | 88 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de inchiriat Zona Soarelui , 2 camere , decomandat
5
1

Apartament de închiriat în zona Soarelui, 2 camere decomandate, suprafață 59 mp, etaj 2. Complet mobilat, pregătit pentru mutare. Dotări: centrală proprie, aer condiționat, mașină de spălat Garantie echilvalentul unei luni de chirie.

59 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Garsonieră de vânzare, Complexul Studențesc, Str. Milcov, parter
4
7

Proprietar ofer spre vânzare garsonieră situată în Timișoara, Complexul Studențesc, Strada Milcov, la parter. Imobilul are o suprafață de aproximativ 15 mp și este compus din cameră și baie proprie. Garsoniera se vinde mobilată și utilată, conform fotografiilor. Baia dispune de fereastră pentru aerisire ...

2133 EUR/m2 | 15 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Închiriez garsoniera in zona de N a Timișoarei la 10 minute de Moll
5

Închiriez garsoniera in zona Aradului la doar câteva minute de Moll. Garsoniera este recent renovată inclusiv instalația electrică este izolata termic. Zona este una liniștita și in continuă dezvoltare.

21 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Casa de vanzare 180 utill 495 mp ieftin 190000
10
13

Casa de vanzare 180 utill 495 mp ieftin 190000

Vand casa in zona iosefin complet renovata centrala noua termopani terasa isolata rulouri acoperisi nou .Sint 2 apartamente cu cate 3 camare.Unu ie la parter.3 bai laminat si gresia.Gradina 180 mp de locuit.Posibilitate construira mai 2 camare sub acoperisi.Curte comuna 2 case separate 2 doamne intelectuale ...

1056 EUR/m2 | 180 m2

Bastion, Timisoara, Timis

teren  intravilan de vanzare cu materiale de constrctie in apropiere de Timisoara .
9
1

teren intravilan de vanzare cu materiale de constrctie in apropiere de Timisoara .

Vânzare: Teren cu Fundație și Materiale de Construcție Aproape de Timișoara** **Locație:** 30 km de Timișoara (Cenei ) **Preț:** 50.000 euro **Detalii teren:** - **Suprafață:** Teren îngrădit, dotat cu temelie din beton și plasă - **Fundație:** 1m adâncime, 50cm lățime - **Amprenta casei:** 14m ...

1,060 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand teren 5750mp Calea Torontalului, langa Vox
3
1

Proprietar vand teren 5750mp Calea Torontalului, langa Vox

Proprietar vand teren 5750 mp in Calea Torontalului, pe str. Atanasie Demian, in apropiere Vox. Front stradal 40ml, adancime 163ml. Posibilitate achizitionare teren alaturat 4730mp, total 10.500mp. Drum asfaltat, toate utilitatile.Pret 160 euro mp negociabil. Tel:

Timisoara, Timis

Închiriere apartament cu 1 cameră în Complexul Studențesc TM
3
1

Apartament 1 cameră, Complexul Studențesc TM, pe Intrarea Roma Cameră dormit, Bucătărie, Baie, Hol, Balcon Suprafața: 34 mp De preferat persoană fizică Pentru mai multe detalii, vă rog sunați-mă!

34 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Se vinde casa pe Calea Martirilor 107. Preț 160 000 euro.
2
17

Se vinde casa pe Calea Martirilor 107. Preț 160 000 euro.

Casa are 70 m2 doua camere, baie, bucătărie mobilata parțial, acces utilități gaz, apa, curent. Se accepta si garsoniera sau apartament cu o camera + diferența. pentru detalii apelați X770932270 sau X736671131

2286 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Apartment 2 camere direct de la proprietar
10
4

Apartment 2 camere direct de la proprietar

Proprietar persoana fizica vand apartment cu 2 camere, parter inalt,zona Dorobantilor. Apartmentul este decomandat, are bucatarie, baie,hol,spatiu depozitare si boxa proprie.Apartamentul a fost renovat in totalitate: gresie,faianta,parchet lemn,instalatii electrice,sanitare,termice noi,using interior ...

60 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Inchiriez Ap 2 camera Rebreanu Towers
5

Inchiriez Ap 2 camera Rebreanu Towers

Buna ziua, Proprietar, închiriez apartament cu 2 camere în zona intersectiei Bl. Rebreanu cu Bl. Sudului. Apartamentul se află la etajul 5, intr-un bloc construit in anul 2023, are o suprafață de 54mp și include un dormitor, un living cu bucătărie si hol în regim open-space, o baie cu cadă și un balcon ...

52 m2

Timisoara, Timis

Proprietate privata pe colț, la bulevard,  spațiu comercial, ideal investiție
5
2

Proprietate privata pe colț, la bulevard, spațiu comercial, ideal investiție

Se oferă spre vânzare proprietate situată într-o zonă foarte bine poziționată pe Bulevardul Cetății, ideală atât pentru locuință, cât și pentru investiție, birouri, cabinete sau dezvoltare imobiliară. Caracteristici: teren total 535 mp Casă cărămidă, locuibilă, 4 camere, bucătărie, cămară, baie, anexă ...

1962 EUR/m2 | 237 m2

Mehala, Timisoara, Timis

inchiriez casa individuala zona Balcescu pentru cabinete   birouri
5
2

inchiriez casa individuala zona Balcescu pentru cabinete birouri

Proprietar inchiriez casa individuala pentru birou spatiu comercial zona Balcescu pe coltul strazilor Odobescu si Rusu Sireanu Curte privata imprejmuita cu leylandii maturi Acces auto Subsol pentru depozitare amenajat Casa a trecut printr-o renovare completa in urma cu doi ani ( instalatie incalzire ...

70 m2

Timisoara, Timis

Inchiriere apartament2 camere
9
3

Inchiriere apartament2 camere

Inchiriez apartament (penthouse) cu 2 camere in Timisoara .Terasa mare(70m) . Proprietar.

70 m2

Aradului Vest, Timisoara, Timis

vind ap.1cam decomandat
5

vind ap.1cam decomandat

Proprietar vinde ap.cu o cam în zona Calea Buziașului mobilat cu încălzire centrală pe gaz hotă aer condiționat metri utili34 totul pt. ce ai nevoie aragaz frigider congelator mașină de spălat+uscător balcon inchis direct din cameră fără agenții imobiliare comision 0 preț negociabil 63000euro tel.

1853 EUR/m2 | 34 m2

Ciarda Roșie, Timisoara, Timis

Chirie Aradului
5
2

Chirie Aradului

Proprietar închiriez garsoniera Aradului vizavi de Facultatea de agronomie, etaj2, bloc renovat si anvelopat termic ,incalzirea se realizează cu centrala termica pe gaz,(cheltuieli mici)26 mp,baie cu dus,masina de spălat rufe,plita pe inductie,canapea extensibilă,270 euro,mai multe informatii pe messenger ...

24 m2

Timisoara, Timis

Casa Freidorf 76 mp
3
7

Casa Freidorf 76 mp

Se vinde casa din caramida in Timisoara, str. Baba Novac, nr. 28, suprafata utila 76 mp, an constructie 1971, pe un teren in proprietate de 150 mp. Casa se compune din 3 camere, baie, bucatarie, camara si o mica pivnita. Pret 120.000 euro negociabil.

1579 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

De vanzare teren 312 mp AC P+2 City Mall piata Flavia
10
6

De vanzare teren 312 mp AC P+2 City Mall piata Flavia

Teren Str. Lacului nr. 3, langa Shopping City Mall, Piata Flavia. Deschidere 10 ml. Suprafata 312 mp. Autorizatie de constructive din 2025 pentru P+2 cu Sd 339 mp. Acces auto, toate utilitatile. Ideal pentru dezvoltare imobiliara, spatiu commercial, cladire multifunctionala. Toate actele sunt la zi. ...

Timisoara, Timis

De vanzare apartament 3 camere girocului vladeasa
3
6

De vanzare apartament 3 camere girocului vladeasa

Proprietar vand apartament 3 camere girocului strada vladeasa living mare 2 dormitoare 2bai bucatarie apartamentul este decomandat mobilit la parter are si Teresa

1350 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Intrarea Sabinei ,ap cu 2 csmere,utilat si mobilat,etaj 4
4

Intrarea Sabinei ,ap cu 2 csmere,utilat si mobilat,etaj 4

apartament cu 2 camere.. semidecomandat încălzirea de la colterm calorifere schimbate baie cu duș și ventilator mobilat și utilat modern etaj 4 școală grădiniță piața mijloace de transport în comun în zonă suprafața utilă 32 mp preț 280 +280 garanție+100 E comision

32 m2

Timisoara, Timis

Apartament de inchiriat
10

Apartament de inchiriat

Închiriem apartament decomandat cu 3 camere în zona Lunei, aproape de Complexul studențesc, Piața Traian. Apartamentul are centrală proprie și cheltuieli mici la încălzire pe timp de iarnă. Acesta vine mobilat și utilat. Prețul este de 450 lună + o lună garanție.