Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Proprietar inchiriez apartament doua camere zona dacia
10
1

Proprietar inchiriez apartament doua camere zona dacia

Proprietar,inchiriez apartament 2 camere zona Dacia,etaj 3,complet mobilat si utilat. Aproape de statii de tramvai, troleibuz, Iulius Mall. Percep si garantie chiria pe o luna. Pret 300E.Tel.

45 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
casa Giroc 155000
5
8

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 62000
4
4

1 camera Dambovita 62000

1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012

1722 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de inchiriat Zona Soarelui , 2 camere , decomandat
5
1

Apartament de închiriat în zona Soarelui, 2 camere decomandate, suprafață 59 mp, etaj 2. Complet mobilat, pregătit pentru mutare. Dotări: centrală proprie, aer condiționat, mașină de spălat Garantie echilvalentul unei luni de chirie.

59 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere direct de la proprietar
9

Apartament 3 camere direct de la proprietar

Se vinde apartament cu 3 camere, compus din: - bucatarie open space cu sufragerie - 2 dormitoare - baie, debara, hol. Suprafata utila 63,66 mp, plus 5 mp balconul cu iesire din dormitor, plus curte proprie de 17 mp cu iesire din sufragerie si parcare proprie ( ambele trecute in CF). Apartamentul ...

2435 EUR/m2 | 64 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vanzare
10
2

Apartament de vanzare

Apartament la mansarda situat in calea girocului Timișoara ,întrare de la etaj 4 ( fosta uscătorie) singur apartament pe terasa blocului. Încălzire cu centrala termica electrică, Construită din bca , Izolată termic cu polistiren. În apropiere de piață agroalimentara, Profi, Lidl, Peny, Kaufland. În ...

1059 EUR/m2 | 68 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de închiriat   Zona centrală Popa Șapcă, Timișoara
5
2

Apartament 2 camere de închiriat Zona centrală Popa Șapcă, Timișoara

Proprietar ofer spre închiriere apartament spațios și luminos, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Timișoara Popa Șapcă, la etajul 2 al unui imobil bine întreținut. Nu se percepe comision. Locuința are o suprafață de 65 mp și este compartimentată eficient în 2 camere, oferind un spațiu ...

65 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Închirieri apartament 2 camere Lipovei
8
2

Închirieri apartament 2 camere Lipovei

Proprietar- Închiriez apartament cu 2 camere 50mp la parter cu loc de parcare în fața bucătăriei, decomandat, complet mobilat și utilat, centrală termică, în Lipovei la parter. Apartamentul dispune de 2 boxe locuibile cu intrare din apartament de 30mp . Preț 350 ușor negociabil. Detalii în privat.

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Proprietar Inchiriez apartament cu 2 camere

Proprietar Inchiriez apartament cu 2 camere

Proprietar inchiriez apartament decomandat,Etaj 3 din 10, Lift Apartament mobilat și utilat, incalzire centrala proprie, zona Dacia, apartament situat la 50 m de mijloace de transport in comun, scoli in apropiere 19,26,18 si Iulius Mall.

50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2camere SAD
4

Apartament 2camere SAD

Oportunitate excelentă apartament 2 camere cu potențial comercial, zona Piața Doina Vând sau închiriez apartament cu 2 camere, situat în zona Piața Doina, într-o locație cu vad comercial foarte bun. Proprietatea nu este amplasată chiar în incinta pieței, dar beneficiază de proximitate imediată și trafic ...

2209 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Închiriez apartament
6

Închiriez apartament

Închiriez apartament 2 camere lângă Zone Cafe 2 calea urseni.Apartamentul este decomandat are centrala proprie, încălzire in pardoseala, loc parcare.

45 m2

Calea+Urseni, Timisoara, Timis

Vând casă. 8

Vând casă.

Casa parter plus etaj. Toate utilitățile.

1355 EUR/m2 | 203 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Cal.Aradului
10
1

Apartament 2 camere Cal.Aradului

Vă propun pentru vânzare un apartament 2 camere in Timișoara str Răsăritului. Apartamentul se află la etajul 4 din 5 și este pregătit pentru renovare. Dispune de centrala termică pe gaz și clima. Facilități în apropiere: Iulius Town, piața Verde, magazine, bănci, mijloace de transport. Prețul este 75000 ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 dormitoare
5

Apartament 2 dormitoare

Proprietar, închiriez apartament cu 2 dormitoare decomandate, în zona Aradului, în apropiere de Iulius Town și Vox. Un dormitor este mai mare, iar celălalt mai mic, dar cu balcon închis în termopan. Are spații de depozitare generoase. Amenajat modern, cu o baie, bucătăria amenajată în balcon și cu ...

54 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Casa zona Crisan
5
4

Casa zona Crisan

Vând casa zona Crisan, Timișoara, toate utilitățile trase. Încălzirea se face cu centrala proprie pe gaz și calorifere. Apa rețea, canalizare și curent. Casa este locuita. 4 camere, bucătărie, baie, cămară garaj acoperit, 2 locuri de parcare în fata casei, gradina amenajata și anexe. Teren 350 mp, ...

2000 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 78000 euro
10
3

2 camere Giroc 78000 euro

Ofer spre vânzare apartament cu 2 cameră , la parter bloc nou în Giroc , suprafață 48 mp , bucătărie separată , balcon , loc parcare preț 78000 euro

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

1 camera Torontalului CEC
5
1

1 camera Torontalului CEC

Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră zona Torontalului lângă CEC , etaj 2 , suprafață 35 mp Are balcon Se vinde la prețul de 68000 euro neg Tel 0727516012

1943 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

1 camera Complex Studentesc
5
1

1 camera Complex Studentesc

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat , Zona Complex Studențesc , mobilat și utilat la parter preț 70000 euro neg tel 0727516012

1944 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

1 camera Torontalului 66000 euro
5

1 camera Torontalului 66000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră etaj 2 , balcon , posibilitate de centrală preț 66000 euro

1833 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez , caut colega apartament - Zona Soarelui ,Scoala 30  Parc
4

Inchiriez , caut colega apartament - Zona Soarelui ,Scoala 30 Parc

Propietar doresc sa inchiriez camera complet decomandata in apartament .Caut o colega pentru un apartament cu 4 camere decomandate complet , 3 grupuri sanitare , centrala termica pe gaz , geamuri termopan , frigider , aragaz , masina spalat spalat automata , camara si debara depozitare .Camera are 16 ...

16 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Teren Uliuc
3

Teren Uliuc

De vânzare teren în comuna Uliuc jud Timiș, la întrare în sat, înainte de calea ferata pe partea stânga, 1900 mp. Preț 20 EUR neg

Timisoara, Timis

Casă în Cartier Ghiroda Nouă
9
9

Casă în Cartier Ghiroda Nouă

Vând casă individuală cu curte și grădină,total teren 376 mp, suprafață construită 100 mp utili. Are ca utilități apă,gaz,canalizare, electricitate. Acces auto ptr autoturism mic.

1650 EUR/m2 | 100 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Închiriez apartament 2 camere
10

Închiriez apartament 2 camere

Apartament 2 camere de închiriat - zonă centrală (Olimpia) Situat în zona Olimpia - Stadionul Dan Păltinișanu, la 15-20 minute de mers pe jos de centru. Locație centrală, acces rapid peste tot. Detalii la telefon Dotări: WiFi 2 televizoare smart Centrala, clima Frigider Călcător vertical Mașină ...

52 m2

Timisoara, Timis

Vind Casa cu Teren direct de la proprietar
1
3

Vind Casa cu Teren direct de la proprietar

Vind casa cu teren de 1600m2

Timisoara, Timis