Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
10

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Vilă mare-individuală,Dumbrăvița
20
5

Vilă mare-individuală,Dumbrăvița

De vanzare vila individuala,deosebita ,construita in anul 2012,cu 5 camere,3 bai,garaj dublu ,sala hobby cu baie,piscina.Casa este ideala pentru o familie si pregatita complet spre a fi predata cu toate cele necesare. Materiale de construcie, finisaje si obiecte de mobilier de inalta calitate. Atentie ...

1982 EUR/m2 | 280 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera Dambovita 45500 euro
4
1

Garsoniera Dambovita 45500 euro

ofer spre vânzare garsonieră Cf 2 etaj 2 zona Dâmbovița , mobilată și utilată preț 45500 euro tel 0727516012

1978 EUR/m2 | 23 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriez apartament 1 camera zona Aradului
5
3

Inchiriez apartament 1 camera zona Aradului

Inchiriez apartament 1 camera in Timisoara in zona Aradului. Are 32 mp, hol, bucatarie, baie cu vana, camera cu parchet pe jos. Masina de spalat, aragaz si frigider. Este la parter.

32 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament in Piata Victoriei loc de parcare proprietar
1
1

Apartament in Piata Victoriei loc de parcare proprietar

Vand apartament in Piata Victoriei 5, la statuia Regina Maria cu o camera Cu loc de parcare in curte. Pretul este 107.800 de euro. Sunt proprietar. Apartamentul este amplasat la etajul 3. Posibilitate de montare centrala proprie pe gaz. Beneficiaza de un loc de parcare in curtea imobilului. Este racordat ...

2914 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 1 sau 2 camere in Complexul Studentesc

Apartament cu 1 sau 2 camere in Complexul Studentesc

Direct de la proprietar apartment cu 1 sau 2 camere, mobilat sau nemobilat in zona Complexul Studentesc. Suprafata intre 25 si 35mp. Geamuri termopan. Intre 250 si 350 pe luna.

25 m2

Timisoara, Timis

Apartment 3 camere decomandat , Bucovina
5

Apartment 3 camere decomandat , Bucovina

Proprietar vând apartament in zona Bucovina decomandat trei camere bucătărie mare ,doua bai , doua balcoane , centrala gaz , acoperis tigla. et 4 suprafață totala 84m

1601 EUR/m2 | 74 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Proprietar Vand Ap 2 cam 66mp
7

Proprietar Vand Ap 2 cam 66mp

Ocazie !!!! (se accepta avans si rate lunare sau schimb cu ap 2 cam mai mic zona de interes sagului)!!! Proprietar Bloc 2021 vând apartament cu 2 camere, decomandat, situat la parter, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție.(langa benzinaria ESO intrare in Giroc) Suprafață: 66 mp Living ...

1773 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand casa individuala cu teren intravilan 476 mp  Braytim , Ciarda Rosie, Calea Urseni
10
17

Proprietar vand casa individuala cu teren intravilan 476 mp Braytim , Ciarda Rosie, Calea Urseni

Vand casa unifamiliala P+1E, , Sc 144mp cu teren 476 mp situat in Braytim ,Ciarda Rosie, Calea Urseni, in spate la Uzina de apa, str Stefan Luchian , zona numai de case, front stradal 16m. La parter hol, baie, birou(dormitor), living ...

2215 EUR/m2 | 144 m2

Timisoara, Timis

Spatiu pentru birou
6
1

Spatiu pentru birou

Oportunitate inchiriere birouri locatie excelenta, aproape de malul Begai! Inchiriem ultimele 2 birouri disponibile intr-o cladire moderna de birouri, ideala pentru firme, activitati administrative sau servicii. Disponibile: Birou 25 mp 200 luna Birou 33 mp 250 luna Facilitati: Centrala ...

25 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera 12mp in zona Dambovita (aproape de Alfa Center)
3

Garsoniera 12mp in zona Dambovita (aproape de Alfa Center)

Persoana fizica vand garsoniera aproximativ 12 mp, la etajul 1 din 4 in zona Dambovita(aproape de Alfa Center - Universul Mobilei), intr-o locatie linistita, usor accesibila, aproape de mijloacele de transport in comun. Garsoniera se prezinta exact cum este in poze, situata intr-un hol separat cu 5 ...

1833 EUR/m2 | 12 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Casa Vila de vânzare
10
8

Casa Vila de vânzare

Se oferă spre vânzare vila de tip P+E+M in zona Elisabetin Girocului, zona liniștita la câteva minute de mers cu mașina de centrul orașului ,având in proxima apropiere mijloace de transport in comun, diverse centre comerciale, farmacii, centre universitare, scoli, grădinițe, restaurante, parcuri si ...

2659 EUR/m2 | 267 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casă Duplex Modernă într-o Zonă Centrală
10
27

Casă Duplex Modernă într-o Zonă Centrală

Casă Duplex Modernă într-o Zonă Liniștită - Aproape de Piața Unirii Îți dorești o locuință confortabilă într-o zonă centrală și liniștită? Această casă duplex este perfectă pentru tine! Situată în zona Modern Simion Bărnuțiu, la doar 10 minute de Piața Unirii, foarte aproape de mijloacele de transport ...

1286 EUR/m2 | 175 m2

Modern, Timisoara, Timis

Închiriez apartament cu 3 camere, Calea Aradului
8
1

Închiriez apartament cu 3 camere, Calea Aradului

Apartament decomandat, situat la etajul 1, complet mobilat și utilat. Centrala proprie. Situat la 800m de Iulius Town și 2 km de centrul orașului.

74 m2

Aradului%252bVest, Timisoara, Timis

Închiriez garsoniera in zona de N a Timișoarei la 10 minute de Moll
5

Închiriez garsoniera in zona Aradului la doar câteva minute de Moll. Garsoniera este recent renovată inclusiv instalația electrică este izolata termic. Zona este una liniștita și in continuă dezvoltare.

21 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Casa de vanzare 180 utill 495 mp ieftin 190000
10
13

Casa de vanzare 180 utill 495 mp ieftin 190000

Vand casa in zona iosefin complet renovata centrala noua termopani terasa isolata rulouri acoperisi nou .Sint 2 apartamente cu cate 3 camare.Unu ie la parter.3 bai laminat si gresia.Gradina 180 mp de locuit.Posibilitate construira mai 2 camare sub acoperisi.Curte comuna 2 case separate 2 doamne intelectuale ...

1056 EUR/m2 | 180 m2

Bastion, Timisoara, Timis

teren  intravilan de vanzare cu materiale de constrctie in apropiere de Timisoara .
9
1

teren intravilan de vanzare cu materiale de constrctie in apropiere de Timisoara .

Vânzare: Teren cu Fundație și Materiale de Construcție Aproape de Timișoara** **Locație:** 30 km de Timișoara (Cenei ) **Preț:** 50.000 euro **Detalii teren:** - **Suprafață:** Teren îngrădit, dotat cu temelie din beton și plasă - **Fundație:** 1m adâncime, 50cm lățime - **Amprenta casei:** 14m ...

1,060 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand teren 5750mp Calea Torontalului, langa Vox
3
1

Proprietar vand teren 5750mp Calea Torontalului, langa Vox

Proprietar vand teren 5750 mp in Calea Torontalului, pe str. Atanasie Demian, in apropiere Vox. Front stradal 40ml, adancime 163ml. Posibilitate achizitionare teren alaturat 4730mp, total 10.500mp. Drum asfaltat, toate utilitatile.Pret 160 euro mp negociabil. Tel:

Timisoara, Timis

Închiriere apartament cu 1 cameră în Complexul Studențesc TM
3

Apartament 1 cameră, Complexul Studențesc TM, pe Intrarea Roma Cameră dormit, Bucătărie, Baie, Hol, Balcon Suprafața: 34 mp De preferat persoană fizică Pentru mai multe detalii, vă rog sunați-mă!

34 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Se vinde casa pe Calea Martirilor 107. Preț 160 000 euro.
2
17

Se vinde casa pe Calea Martirilor 107. Preț 160 000 euro.

Casa are 70 m2 doua camere, baie, bucătărie mobilata parțial, acces utilități gaz, apa, curent. Se accepta si garsoniera sau apartament cu o camera + diferența. pentru detalii apelați X770932270 sau X736671131

2286 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Proprietate privata pe colț, la bulevard,  spațiu comercial, ideal investiție
5
2

Proprietate privata pe colț, la bulevard, spațiu comercial, ideal investiție

Se oferă spre vânzare proprietate situată într-o zonă foarte bine poziționată pe Bulevardul Cetății, ideală atât pentru locuință, cât și pentru investiție, birouri, cabinete sau dezvoltare imobiliară. Caracteristici: teren total 535 mp Casă cărămidă, locuibilă, 4 camere, bucătărie, cămară, baie, anexă ...

1962 EUR/m2 | 237 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Inchiriere apartament2 camere
9
3

Inchiriere apartament2 camere

Inchiriez apartament (penthouse) cu 2 camere in Timisoara .Terasa mare(70m) . Proprietar.

70 m2

Aradului Vest, Timisoara, Timis

vind ap.1cam decomandat
5

vind ap.1cam decomandat

Proprietar vinde ap.cu o cam în zona Calea Buziașului mobilat cu încălzire centrală pe gaz hotă aer condiționat metri utili34 totul pt. ce ai nevoie aragaz frigider congelator mașină de spălat+uscător balcon inchis direct din cameră fără agenții imobiliare comision 0 preț negociabil 63000euro tel.

1853 EUR/m2 | 34 m2