1 camera Dambovita 62000
1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012
1722 EUR/m2 | 36 m2
Timisoara, Timis
11 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1722 EUR/m2 | 36 m2
Timisoara, Timis
11 mai
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere etaj 1 în Giroc în spate la hotel IQ Apartamentul este la cheie , balcon loc parcare , încălzire în pardoseală preț 89000 euro tel 0727516012
1854 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
11 mai
Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă) Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare ...
2647 EUR/m2 | 68 m2
Freidorf, Timisoara, Timis
ieri 10:20
Spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Aradului Torontalului Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living -dormitor, -bucatarie -baie -balcon -loc de parcare Pentru alte detalii nu ezitati ...
53 m2
ARADULUI, Timisoara, Timis
11 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Spre inchiriere apartament cu 4 camere ultracentral piata Unirii Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 4 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucatarie, -3 dormitoare, -2 bai -camera tehnica Pentru alte detalii ...
110 m2
Unirii, Timisoara, Timis
azi 13:31
Vănd casă nemțească pe strada Cozia cu intrare comună, 2 camere, suprafață construită 90m, teren 300m, preț150.000euro
1667 EUR/m2 | 90 m2
Timisoara, Timis
azi 13:29
Vând teren 1008m pe care e construită o hală de 450m, zona Odobescu, preț 650,000euro
645 EUR/m2 | 1,008 m2
Odobescu, Timisoara, Timis
azi 13:29
Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...
2583 EUR/m2 | 54 m2
Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis
azi 13:26
Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...
2583 EUR/m2 | 54 m2
Complexul Studentesc, Timisoara, Timis
azi 13:26
Apartamentul este in bloc nou la etajul 2 cu loc de parcare, zonă liniștită fara fluctuație de mașini este mobilat și utilat.
48 m2
Timisoara, Timis
azi 13:23
Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere,zona Dacia,str.Dropiei nr 4,etaj 3,renovat,mobilat si utilat complet,33 m2 utili,balcon!
2106 EUR/m2 | 33 m2
Timisoara, Timis
azi 13:22
Apartament de 3 camere de închiriat Timișoara, zona Circumvalațiunii Locație excelentă vis vis de Gym One 5 și Mega Image Detalii despre locație 15 minute de mers pe jos până la Iulius Mall 10 minute până în Centru și Piața Unirii 15 minute până la Gara de Nord Magazine în apropiere: Kaufland, ...
65 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 13:18
Apartament de 3 camere Timișoara, zona Circumvalațiunii Locație excelentă vis vis de Gym One 5 și Mega Image Detalii despre locație 15 minute de mers pe jos până la Iulius Mall 10 minute până în Centru și Piața Unirii 15 minute până la Gara de Nord Magazine în apropiere: Kaufland, Mega Image, Lidl Caracteristici ...
2164 EUR/m2 | 67 m2
Timisoara, Timis
azi 13:17
Teren disponibil pentru închiriat . 500mp. Locatia Sanmihaiul German.
500 m2
Timisoara, Timis
azi 13:16
Apartament cu 2 camere, tip mansarda, la etajul 3, ideal ca si investitie. Localizare: strada Gavril Muzicescu 214 Proprietatea se vinde intr-un stadiu de alb, astfel permite personalizarea spatiului. Fotografiile sunt cu titlu demonstrativ al potentialului de amenajare Suprafata utila ...
1149 EUR/m2 | 67 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
azi 13:14
Se închiriază cladire administrativă cu două birouri , grup sanitar și curte interioara betonata pentru depozitare de 500 mp.Locația imobilului este in zona Iosefin-Iuliu Maniu Prețul solicitat de proprietar este de 700 euro lună. Tel 0745126783
45 m2
Timisoara, Timis
azi 13:13
De vânzare teren intravilan 219 mp(există o construcție ),terenul are două fronturi stradale fiind pe colț 16 m si 14 m.Toate utilitati sunt branșate si funcționale( apa,gaz, curent, canalizare).Prețul solicitat de proprietar este de 107000 euro.Tel 0745126783.
Șagului, Timisoara, Timis
azi 13:13
Se închiriază un apartament, modern,cu 2 camere, situat în zona Lipovei , întrun complexul rezidențial de blocuri noi ,finalizat în 2022 . Apartamentul este la etajul 2 din 3 și are o suprafață utilă de 59 mp, compartimentare eficientă. Locuința dispune de: Living spațios * bucătărie open-space, ...
59 m2
Lipovei, Timisoara, Timis
azi 13:13
Oportunitate unică de achiziție a unui teren intravilan, ideal pentru construcția unei case individuale sau a unui duplex, situat într-o zonă dezvoltata din Moșnița Nouă, cu acces rapid către Timișoara. Detalii teren: Suprafață: 744 mp Front stradal: 20 m Acces facil și drum asfaltat până în apropiere Amplasat ...
744 m2
Timisoara, Timis
azi 13:12
De vânzare garsonieră, etajul 4 din5,amenajată,mobilată si utilată cu toate electrocasnicele. Bloc normal de locuințe cu doua apartamente pe nivel.Locația garsonierei este foarte buna, zona Sagului-Dâmbovița, in apropierea mijloaceleor de transport si supermarket Lidll .Prețul solicitat de proprietar ...
18 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 13:12
De vânzare casă mare P+E,compartimentată în două apartamente distincte. Casa este primitoare si bine intretinuta, (pretabila pentru doua familii) cu o locatie ideala in zona Fratelia din Timisoara. Aceasta proprietate unica este compusa din subsol, parter si etaj cu o suprafata utila generoas de 155 ...
1251 EUR/m2 | 255 m2
Fratelia, Timisoara, Timis
azi 13:12
De vânzare casă nouă individuală, P + M, cu o suprafață utilă de 150 mp si un teren de 556 mp.Compartimentarea este următoarea; parter;living,bucătărie, baie, două camere,baie,hol si terasa. etaj ; doua dormitoare mari cu dressing, baie, hol. Casă e nou amenajată ,beneficiază de incalzire proprie pe ...
1769 EUR/m2 | 130 m2
Timisoara, Timis
azi 13:12
45 m2
Timisoara, Timis
azi 13:11
Se închiriază apartament cu doua camere pe două nivele. Compartimentarea este următoarea; pe primul nivel avem bucatariea si livingul open space si o baie iar la etaj dormitor si baie.Încălzirea se realizează cu centrală termică pe gaz. Apartamentul este complet mobilat si utilat cu electrocasnice. Locația ...
50 m2
CENTRU, Timisoara, Timis
azi 13:11
Se închiriază apartament cu 3 camere, confort I, cu balcon, amenajat si renovat nou ,complet mobilat și utilat cu electrocasnice. Apartamentul se află la parter înalt cu vederea in spatele blocului către spațiul verde.Încazirea se realizează cu centrală termică pe gaz. Locația apartamentului este in ...
70 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 13:11
De vânzare casă cu trei camere, teren mare 2900 mp ,front stradal 18 m.Ideal pentru construcții înșiruite .Prețul solicitat de proprietari, 260000 euro.Tel 0745126783.
2600 EUR/m2 | 100 m2
Timisoara, Timis
azi 13:11
De vânzare vilă mare individuală cu trei apartamente distincte cu intrări separate ,cu o suprafață totală de 240 mp.În curte mai există o construcție anexă cu bucurie de vară și garaj.Ternul totul este de 480 mp iar locația este în apropierea sălii Olimpia. Prețul solicitat de proprietar este de 410000 ...
1708 EUR/m2 | 240 m2
CENTRU, Timisoara, Timis
azi 13:10
De vânzare teren intravilan, 10000 mp ,front stradal 33 la DN,la intrare în Remetea,are statutul de Servicii ,prețul solicitat de proprietar este de 38 euro mp Tel 0745126783
Timisoara, Timis
azi 13:10
Garsonieră modernă - Str. Dunărea (Direct Proprietar) Închiriez garsonieră renovată și complet utilată, situată la etajul 3 4. Parcare disponibila Dotări: Mobilier nou, frigider mare, aragaz, pat extensibil,mașină de spălat nouă, TV, baie modernă. Locație: Str. Cosmonauților nr. 4 (acces facil la ...
30 m2
Timisoara, Timis
azi 13:07
Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro
1840 EUR/m2 | 50 m2
Sagului, Timisoara, Timis
azi 13:05
2,600 m2
Freidorf, Timisoara, Timis
azi 13:05
Se închiriază apartament cu două camere in vila ,amenajat si mobilat modern nou,etajul II, zona Dâmbovița-Lidl. Prețul solicitat de proprietar este de 350 euro lună. Tel 0745126783.
45 m2
Timisoara, Timis
azi 13:04
De vânzare 1 2 Duplex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 150000 euro.Tel 0745126783.
1530 EUR/m2 | 100 m2
Timisoara, Timis
azi 13:04
De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 153000 euro.Tel 0745126783
1530 EUR/m2 | 100 m2
Timisoara, Timis
azi 13:04
Se oferă spre închiriere apartament finisat premium, cu 3 camere, o baie, loc de parcare | zona Calea Urseni, într-un imobil nou finalizat în 2023. Apartamentul a fost amenajat de proprietari cu atenție la fiecare detaliu, într-un stil modern și rafinat, punând accent pe calitatea materialelor și pe ...
67 m2
Timisoara, Timis
azi 13:03
De vânzare jumătate de duplex, zona Freidorf lângă Lidl cu o suprafață utila de 135 mp si un teren de 620 mp. Compartimentarea este următoarea; 4 dormitoare, living,bucatarie, două bai,cameră tehnică,terasă mare acoperită. Încălzirea cu centrală termică pe gaz și este in pardoseală cu termostat in ...
2593 EUR/m2 | 135 m2
Freidorf, Timisoara, Timis
azi 13:03
De vânzare teren intravilan 50000 mp ,cu un front stradal de 200 m la Drumul Național DN 59 ,localizat pe partea stanga inainte de centura si pasaj. Prețul solicitat de proprietari este de 30 euro/ mp.Tel 0745126783.
Timisoara, Timis
azi 13:03
Nou, prima închiriere. Apartament de închiriat situat la etajul 2, cu o suprafață de 65 mp. Complet renovat, schimbat instalație electrică, termică, mobilă nouă, complet mobilat și utilat cu televizor, mașină spălat vase, mașină spălat rufe, mașină uscat rufe , climă. etc. Deține și o boxă bună ...
65 m2
Timisoara, Timis
azi 13:03
De vânzare casă nouă individuală, structurata pe parter si compartimentata in doua apartamente distincte dar cu legătură între ele, casă este ideală pentru două familii. Compartimentarea este următoarea, la apartamentul mare: Living mare cu bucătărie open space, hol de acces, trei dormitoare, doua bai, ...
2462 EUR/m2 | 130 m2
Ghiroda, Timisoara, Timis
azi 13:02
Vand apartament 3 camere, 2 bai, DECOMANDAT, 74 mp utili + TERASA, in BLOC NOU, izolat termic exterior, situat langa Benzinaria ESO, in zona Girocului, avand acces facil la mijloace de transport si magazine. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, ...
1865 EUR/m2 | 74 m2
Girocului, Timisoara, Timis
azi 13:02
PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 104.000 Eur., negociabil. ...
2000 EUR/m2 | 52 m2
Sagului, Timisoara, Timis
azi 13:02
Se oferă spre vânzare vila de tip P+E+M in zona Elisabetin Girocului, cu o suprafață utilă de 333 mp si un teren de 470 mp .Vila este compartimentată astfel, living ,cinci camere,trei bai,trei balcoane, terasă mare,cameră tehnică, garaj dublu.Locația este foarte buna, liniștita, având din proxima ...
2132 EUR/m2 | 333 m2
Elisabetin, Timisoara, Timis
azi 13:02
De vânzare teren intravilan str București 1505 mp front stradal 34,toate utilitatile, asfalt, str București ( zona Aradului-Cora).Terenul e format din două parcele de 753 mp si 752 mp fiecare având un front stradal de 17 mp.Prețul solicitat de proprietar este de 200 Euro mp.Tel 0745126783.
Timisoara, Timis
azi 13:02
De vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime pe Parter, situat in Sag, zona Manastire, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 90 mp si teren 250 mp,împrejmuit cu gard de placi de beton . Alei din jur împrejur și spațiul de parcare din beton amprentat. Structura casei :beton, material ...
1278 EUR/m2 | 90 m2
Timisoara, Timis
azi 13:02
Nu doresc promovare de la agentii imobiliare! Atentie la agentia imobiliara Investopedia ( cu care eu si alti proprietari nu avem nimic de-a face) care cere 300 de lei pentru a va prezenta baza lor de date formata din anunturi ca si al meu care se gasesc liber pe internet. Inchiriere studio garsoniera ...
25 m2
Timisoara, Timis
azi 13:01
De vânzare teren industrial in suprafata de 28000 mp,cu 2 fronturi stradale din care unul este de 100 m la Drumul Național DN 59, Timisoara-Sag, localizat pe partea stânga înainte de intrarea în Sag. Prețul solicitat de proprietari este de 30 euro/ mp.Tel 0745126783.
Timisoara, Timis
azi 13:01
De vânzare apartament cu două camere mari, etajul 3,bloc nou în zona Calea Urseni, proiect deosebit, 59 mp,plus terasă mare si loc de parcare. Prețul solicitat de proprietar este de92000 euro. Tel 0745126783
1559 EUR/m2 | 59 m2
Timisoara, Timis
azi 13:01
Apartamentul este situat la ultimul etaj, singur pe nivel, intr-un bloc cu 5 etaje, cu lift, din Calea Aradului. Apartamentul are 100mp, este foarte spatios si luminos, compus din living, 2 dormitoare, bucatarie, 2 bai si 3 terase separate care insumeaza 50 mp. Apartamentul este renovat de curand, ...
1950 EUR/m2 | 100 m2
Timisoara, Timis
azi 13:01
De vânzare apartament cu trei camere, confort I, etajul II, semidecomandat. Apartamentul a fost amenajat nou-modern si se vinde semimobilat. Locația apartamentului este chiar in apropierea Spitalului Județean. Prețul solicitat de proprietar este de 120000 euro. Tel 0745126783.
1818 EUR/m2 | 66 m2
Timisoara, Timis
azi 13:00
Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...
3176 EUR/m2 | 170 m2
Elisabetin, Timisoara, Timis
azi 13:00
Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...
1915 EUR/m2 | 82 m2
Cetatii, Timisoara, Timis
azi 13:00
Se închiriază apartament cu doua camere, confort I, parter înalt, complet mobilat și utilat cu electrocasnice, încălzire proprie cu centrală termică pe gaz. Prețul solicitat de proprietar este de 450 euro luna,locația apartamentului este chiar in Centrul orașului Piața Mărăști. Tel 0745126783.
55 m2
CENTRU, Timisoara, Timis
azi 13:00
De vânzare casa cu etaj ,cu un design modern și finisaje de calitate superioară.Această locuință îți oferă un spațiu perfect pentru o viață confortabilă. Etapele de construcție au fost atent supervizate pentru a asigura durabilitatea și funcționalitatea fiecărui detaliu. Aflată într-o zonă foarte buna ...
1286 EUR/m2 | 105 m2
Timisoara, Timis
azi 12:57
Se inchiriaza imobil , cu intrari separate, ideal pentru sedii firme, birouri, after school, pentru inchirieri in regim hotelier etc.Dupa necesitate poate fi inchiriat fie parterul, fie etajul. Parterul are o suprafata de 220 mp si e compartimentat astfel: 2 sali mari, bucatarii, grupuri sanitare si ...
180 m2
Girocului, Timisoara, Timis
azi 12:57