Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa Giroc 180000 euro
6
6

Casa Giroc 180000 euro

Va propun spre vazare o casa moderna , situată într-o zonă liniștită din Giroc , cu acces facil și poziționare excelentă , având acces de pe două străzi imobilul este compartimentat astfel : 3 dormitoare spațioase 3 băi oferind confort sporit pentru o familie bucătărie living luminos ...

1500 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Dambovita langa Carrefour. Proprietar!
10
10

Proprietar vand apartament 2 camere decomandat cu suprafata totala de 55mp (52mp utili + 3mp balcon), situat la etajul 1 din 4 al unui bloc din zona Dambovita. Vecinatati: -1-2 min de mers pe jos: Carrefour Market, Profi non stop, farmacie non stop, Piata Aurora, Terasa Nora, banci, brutarie, cofetarie, ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Dâmbovița, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament Timișoara - zona Lipovei
10
4

Vând apartament Timișoara - zona Lipovei

PROPIETAR: Se vinde apartament 2 camere, situat în zona Lipovei, Timișoara, în apropiere de Lidl pe strada Martir Alexandru Grama. Apartamentul are o suprafață utilă de 43 mp și este poziționat la etajul 2. Compartimentarea a fost optimizată, rezultând două dormitoare (camera din mijloc fiind transformată ...

2233 EUR/m2 | 43 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar ofer cazare muncitori zona Brancoveanu
10
4

Proprietar ofer cazare muncitori zona Brancoveanu

Proprietar ofer cazare pentru muncitori în cladire zona Brâncoveanu. Locația are 12 paturi, 2 bucatarii,2 băi cu dușuri ,mașină de spălat rufe.Spațiul este complet amenajat si se pretează pentru cazare de muncitori. Prețul este de 30 lei persoana pe zi,incluzând utilitățile. Nu se închiriază in regim ...

100 m2

Cetate, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriez apartament 2camere 520    negociabil
10
4

Inchiriez apartament 2camere 520 negociabil

Închiriez apartament 2 camere 56 mp, etajul 2 în complexul Iris Armoniei -zona Aradului Nord , bariera, parc, parcare privată, terasă mare, încălzire în pardoseală, centrală gaz, 520 euro negociabil (se solicita plata în avans pentru 1 luna)

56 m2

Timisoara, Timis

Apartament la casa pentru muncitorii.
10
1

Apartament la casa pentru muncitorii.

INCHIRIEZ APARTAMENTE 3 camere ,bucatarie,baie.la casă PT. MUNCITORI CU CHELTUIELI INCLUSE !!!! . 5 - 6 - 7 persoane ! -- 20 lei de persoană.

50 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez Garsoniera zona Iosefin
4

Inchiriez Garsoniera zona Iosefin

Foarte aproape de Piata Iosefin, pe malul Begai, langa pasarela Gelu, inchiriez garsoniera 24 m2, la parter. Este compartimentata astfel: - Living - Bucatarie - Baie Vecinatati: - Piata Iosefin - Diverse magazine - Mijloace de transport in comun Dotari: - Calorifer pe gaz - Bucatarie, living, baie ...

24 m2

Timisoara, Timis

garsoniera de la proprietar
3
9

garsoniera de la proprietar

Proprietar , vand garsoniera , 17 mp , mobilata , baie cu dus ,clima , zona Lipovei , et 5 ,nu se accepta credit . Zona linistita , acces imediat piata , magazine , mijloace de transport in comun , potrivita pentru o persoana la studii sau ca investitie . tel

2235 EUR/m2 | 17 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Proprietar vând Proprietate versatilă: locuință, cabinet sau pensiune etc
10
19

Casa individuala in zona Aradului, cu regim de inaltime Parter + Etaj, finalizata in 2006. - suprafata utila de 190 mp. - teren de 450 mp, cu 2 fronturi stradale de 25 17 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din BCA, termoizolata exterior, acoperis de tigla. - Compartimentare: ...

1658 EUR/m2 | 190 m2

Timisoara, Timis

Proprietar. Vand apartament zona Iosefin
10
8

Proprietar. Vand apartament zona Iosefin

VAND apartament mare in cladire istorica (an 1904), pe str. Iancu Vacarescu (vizavi de Piata Iosefin) ideal pentru un birou notarial sau de avocatura. Suprafata utila 135 mp in apartament + 45 mp la subsol (trecuti in CF)+ pod mare+ gradina. E compus din 3 camere mari + o camera mica de serviciu, baie ...

1050 EUR/m2 | 180 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament cu scara interioara,Dorobanti ,105 mp Ocazie
9
1

Apartament cu scara interioara,Dorobanti ,105 mp Ocazie

Apartament spațios zona Dorobanți , deosebit,105 mp etaj 4 și 5 ,pod deasupra cu țiglă l,iber ,2 balcoane,2 bai Dispune de living open space cu bucătărie,baie ,balcon iar la etaj 2 dormitoare,baie cu cada și balcon .Apartamentul are centrala pe gaz ,vedere panoramica aproape de magazine, scoli,parcare ...

1167 EUR/m2 | 105 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

chirie calea sagului  2 camere
5
2

chirie calea sagului 2 camere

Se inchiriaza apartament cu 2 camere, decomandat, in Calea Sagului . Apartamentul se afla la etajul 1 si este compus din dormitor, living, bucatarie , baie, balcon . Aragaz + hota , frigider , masina de spalat , centrala proprie pe gaz , bloc anvelopat termic. Pret 400 euro + 1 luna de garantie. Detalii ...

50 m2

Dâmbovița, Timisoara, Timis

2 camere Dambovita  65000 euro
5
2

2 camere Dambovita 65000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 semidecomandat etaj 2 , posibilitate de centrală preț 65000 euro tel 0727516012

1444 EUR/m2 | 45 m2

Timisoara, Timis

Caut spațiu locativ buletin Timisoara 1

Caut spațiu locativ buletin Timisoara

Caut spațiu locativ pentru buletin în Timișoara, ofer 500 lei.

10 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Schimb cu apartament
12
6

Schimb cu apartament

Vând sau schimb casă la sat in Localitatea Stamora -Germană județul Timiș cu apartament. Casa este compusă din 2 clădiri: prima clădire are 3 dormitoare,2 sufragerii si 1 baie,a 2-a clădire are o camera ,baie,bucătărie,cămară si terasă.Casa nu este finalizata in totalitate. Pentru mai multe detalii va ...

72 EUR/m2 | 900 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat Giroc
5

2 camere decomandat Giroc

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012

1873 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 170000 euro
5

Casa Giroc 170000 euro

ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012

1545 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Complex Doina
9

Complex Doina

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere SD, baie, bucătărie, hol ,balcon, curat, renovat fără îmbunătățiri, et. 4 cu acoperiș nou , Amvelopat exterior și renovată casa scărilor, 4 nivel. Mobilat sau nemobilat , cum se dorește, situat în apropierea de complex Doina ,Calea Sagului.Comision la înțel ...

1475 EUR/m2 | 48 m2

DOINA, Timisoara, Timis

Solventul - Gara de Nord
10
10

Solventul - Gara de Nord

Oportunitate de Afacere !!! Vindem 2 imobile unul in fata la drum renovat, compus din 2 apartamente, avand suprafata utila 230 mp, compus din 6 camere, living, 3 bai, 2 bucatari, garaj acces strada,terasa , curte, Al 2 lea imobil construit 2005, compus din 3 camere 2 bai, 1 bucatarie, gradina , curte ...

819 EUR/m2 | 360 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Teren Mehala Piață
1
1

Teren Mehala Piață

Oferim spre vanzare, teren în suprafață de 3000 mp, cu front la drum pietruit, F=30 ml.

Timisoara, Timis

Complexul studențesc
4
1

Complexul studențesc

Închiriez garsonieră 18 mp dotată , mobilată în complexul studențesc Timișoara.

18 m2

Timisoara, Timis

Mehala P-ta
32
3

Mehala P-ta

Vă oferim spre vânzare proprietate teren +imobil, suprafața casa 340 mp, teren 4500 mp, Front stradal 29 ml ,camere, birou, 2 camere de serviciu, 2 băi, 2 balcoane, salon, Terasă, subsol, cameră tehnică, pivniță, in curte piscină.Zona Mehala.

256 EUR/m2 | 4,500 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

vand  duplex lipovei britis scholl  aradului