Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand Teren
3
2

Vand Teren

Vând teren intravilan Agricol pe Calea Torontarului , Zona industrială langa RAR , cu drept de racordare și canal gratuit .preț 100 EUR m

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere ultracentral
8
6

Apartament cu 4 camere ultracentral

Spre inchiriere apartament cu 4 camere ultracentral piata Unirii Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 4 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucatarie, -3 dormitoare, -2 bai -camera tehnica Pentru alte detalii ...

110 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Promovat
Închiriez apartament open space în Timisoara in zona Giroc -Uzina de apă.
5
1

Apartamentul este in bloc nou la etajul 2 cu loc de parcare, zonă liniștită fara fluctuație de mașini este mobilat și utilat.

48 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Zona Lipovei
11
20

Apartament 3 camere decomandat Zona Lipovei

Suprafață utilă: 61 mp Bloc construit în 1984 urmează reabilitare termică Vedere pe 3 părți Renovat în urmă cu 3 ani Mobilier din lemn Instalațiile electrice și sanitare sunt independente (nu sunt comune) Dotări: Centrală proprie Aer condiționat Electrocasnice incluse: plită cu inducție, cuptor ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apt 2 camere in calea sagului.
5
8

Vând apt 2 camere in calea sagului.

Vând apartament cu doua camere și baie și bucătărie recent renovat în calea sagului pentru mai multe detalii la tel. Rog seriozitate.

2121 EUR/m2 | 33 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera etaj1 UMT
9
23

Proprietar vand garsoniera etaj1 UMT

Fara agentii imobiliare Proprietar vand garsoniera situata la etajul 1, situata pe str Avram Imbroane langa magazinul Profi,având acces facil catre mijloace de transport in comun, centrul orasului, facultăți etc Bloc izolat termic, etajul 1, incalzire de la colterm, costuri mici de intretinere, geam ...

1611 EUR/m2 | 18 m2

Timisoara, Timis

garsioneri
6
2

garsioneri

propietar vand garsoniere in zona blascovici ,22 m ,renovata complet ,mobilata si utilata pregătit pentru mutare,blocul este izolat,este la etajul 4 din5 ,vă rog nu accept imobilare ,prețul 43000

22 m2

Timisoara, Timis

Direct dezvoltator- 3 camere, 70.7mp utili + 25mp utili terasa, 130.000 euro TVA si parcare inclusa!
10
7

Vand apartament 3 camere in bloc nou cu 6 apartamente, etaj 2, 70.7mp utili + 25.5mp utili terasa acoperita, 2 bai, 2 apartamente pe nivel, pret 130.000 euro, zona Torontalului - Metro 2, tel Date tehnice: - Panouri solare pentru apa calda menajera - Caramida porotherm 25cm WIENERBERGER - Termosistem ...

1831 EUR/m2 | 71 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vand teren pentru locuinte colective in zona Torontalului!
3
5

Vand teren pentru locuinte colective in zona Torontalului!

Vand doua parcele de teren intravilan pentru locuinte colective, regim de inaltime P+2E+Er, 1479mp + 1641mp, asfalt, toate utilitatile, pret 240 euro mp, tel .

1,479 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Direct de la proprietar-Duplex PREMIUM, asfalt, Torontalului - Metro
10
7

Proprietar vand DUPLEX PREMIUM in zona Torontalului - Metro 2 (UAT Timisoara), PUZ nou de locuinte situat la 10 minute de Iulius Mall, asfalt, toate utilitatile dimensionate corect (apa, gaz, canal, curent, internet, iluminat stradal), constructie P+1E, 109 mp utili + 17 mp utili terasa acoperita si ...

2651 EUR/m2 | 109 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

 Vand Cesionez promisiune vanzare-cumparare Apartament 2 camere, Tip D, Cartier Ateneo, Torontalului
4
3

Vand Cesionez promisiune vanzare-cumparare Apartament cu 2 camere, Tip D, Cartier Ateneo, zona Torontalului. Apartament zona Torontalului, Nordul Timișoarei, in bloc constructie noua, proiect aflat in derulare. Cesionez sau vand promisiune vanzare-cumparare apartament Tip D, cu o suprafata utila de ...

1875 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Caut spațiu locativ buletin Timisoara 1

Caut spațiu locativ buletin Timisoara

Caut spațiu locativ pentru buletin în Timișoara, ofer 500 lei.

10 m2

Timisoara, Timis

Închiriez apartament cu 2 camere renovat complet aproape de Spitalul Județean
9
1

Apartamentul este situat la etajul 2 și este complet mobilat și utilat (toate electrocasnicele sunt noi) ...

55 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere decomandat in Calea Lipovei 78.000 euro
16
1

Vand apartament cu 2 camere decomandat in zona Lipovei pe strada Silistra Suprafața totala 49.7 mp Imobilul are proiectul de gaz aprobat fiind schimbate totodată caloriferele și tot ceea ce ține de racorduri (sunt din cupru) Apartamentul este compus din: hol baie bucătărie dormitor sufragerie logie ...

1592 EUR/m2 | 49 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vand apartment cu o camera in Timisoara
10
1

Vand apartment cu o camera in Timisoara

Vand apartament cu o camera in Timisoara pe strada Meziad la etajul 3 Imobilul are o suprafata de 27 mp

2315 EUR/m2 | 27 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere la parter cu centrala langa Iulius Mall
13
2

. + ( ) ...

1740 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalațiunii, Timisoara, Timis

Închiriez apartament modern cu 2 camere în Timișoara
13

Închiriez apartament modern cu 2 camere în Timișoara

- Imobilul este situat la etajul 3 (blocul are lift) si are o suprafață generoasă de ...

80 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Închiriez apartament cu 2 camere în bloc nou cu loc de parcare
7

Închiriez apartament cu doua camere decomandat într-un ansamblu rezidential nou in Timișoara pe strada Mureș Imobilul este situat la etajul 2 și este compus din: - Hol de acces. - Living open space cu bucataria - Dormitor matrimonial. - Baie - Terasa Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei ...

50 m2

Braytim - Timișoara Sud, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere decomandat în complexul rezidential Banu Construct
15
3

Vând apartament cu 3 camere decomandat, 67 mp utili, bloc 2008, situat în zona Aradului, în Complexul Banu Construct, pe strada Gheorghe Ivanescu. Imobilul este situat la parter înalt și este compartimentat astfel: living open space cu bucătărie 2 dormitoare baie dressing hol Imobilul are centrală ...

1851 EUR/m2 | 67 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Vând garsonieră în Timișoara
8
2

Vând garsonieră în Timișoara

31000 Garsonieră de vânzare în Timișoara pe strada Atomului. Imobilul este situat la etajul 4 si are o suprafață utilă de 20.53 mp Confortul termic este asigurat de Colterm si de instalația de climatizare Imobilul se vinde nemobilat Preț: 31000 euro Pentru detalii și vizionări ...

1550 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 1 camera in Calea Aradului
11
2

Vand apartament cu 1 camera in Calea Aradului

Vă propunem spre vânzare apartament decomandat cu o camera în Timișoara în Calea Aradului aproape de Iulius Mall Imobilul este situat la parter și are centrala proprie pe gaz Suprafața : 36 mp Imobilul este compus din : - dormitor - baie - bucatarie - balcon Preț: 72000 euro Pentru detalii și ...

2000 EUR/m2 | 36 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament cu 1 camera aproape de Iulius Mall
6
2

Inchiriez apartament cu 1 camera aproape de Iulius Mall

Imobilul este situat la etajul 1 și este complet mobilat și utilat Preț 280 lună Pentru ...

35 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001
13
4

Vand apartament decomandat cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001

1688 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - Penthouse de vânzare în Timișoara pe Calea Torontalului
16
2

Direct de la proprietar - PENTHOUSE de vânzare în Timișoara - ATENEO RESIDENCE Dacă îți dorești să cumperi o locuință exclusivistă definită prin lux, spațiu generos și facilități superioare această proprietate îți oferă o experiență de nivel înalt caracterizată prin confort și intimitate. Imobilul este ...

2762 EUR/m2 | 101 m2