Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Proprietar,Cu Centrala Proprie, Decomandat,In Zona Odobescu,Modelul Mare,Merita Văzut,Neg
18
1

Proprietar, Odobescu !!! Am Acum De Vânzare în Zona Odobescu, la 1 Km și Ceva de Centrul orașului, Un apartament cu 2 Camere confort 1 decomandat Modelul foarte Spațios ,este situat la etajul 4 din 5, este pe 3 părți cu 2 Balcoane,56 mp utili in Certificatul Energetic Fara Balcoane și 64 mp cu cele ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Zona Lipovei
11
20

Apartament 3 camere decomandat Zona Lipovei

Suprafață utilă: 61 mp Bloc construit în 1984 urmează reabilitare termică Vedere pe 3 părți Renovat în urmă cu 3 ani Mobilier din lemn Instalațiile electrice și sanitare sunt independente (nu sunt comune) Dotări: Centrală proprie Aer condiționat Electrocasnice incluse: plită cu inducție, cuptor ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament  cu două camere in Dumbravita
5

Apartament cu două camere in Dumbravita

Ofer spre inchiriere apartament decomandat cu doua camere , spațios, bucătărie separata, etaj 1, doua locuri de parcare, mobilat si utilat.

53 m2

Petre Tutea, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
10

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar închiriez spațiu comercial Piata Crucii- Bălcescu
10
3

Proprietar închiriez spațiu comercial zona Piata Crucii. Este situat langa biserica ortodoxă din Piața Crucii cu aer condiționat.

24 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou-lux,Calea Urseni
13
11

Bloc nou-lux,Calea Urseni

De vânzare apartament cu două camere mari, etajul 3,bloc nou în zona Calea Urseni, proiect deosebit, 56 mp,plus terasa mare si loc de parcare inclus. Prețul solicitat de proprietar este de 900000 euro. Tel 0745126783

1643 EUR/m2 | 56 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

**De vânzare teren în Timisoara - direct de la Proprietar!** Se oferä spre vânzare teren intravilan
4

**De vânzare teren în Timisoara - direct de la Proprietar!** Se oferä spre vânzare teren intravilan situat în Timisoara, în zona Metro 2, o zonä în plinä dezvoltare, idealä pentru investitie sau constructia unei locuinte. Nivel de în ltime P+M. Suprafat : 632 mp Amplasare: teren de colt, cu douä fronturi ...

632 m2

Metro 2, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament două camere-Piața Unirii.
18
1

Apartament două camere-Piața Unirii.

Se închiriază apartament cu doua camere pe două nivele. Compartimentarea este următoarea; pe primul nivel avem bucatariea si livingul open space si o baie iar la etaj dormitor si baie.Încălzirea se realizează cu centrală termică pe gaz. Apartamentul este complet mobilat si utilat cu electrocasnice. Locația ...

50 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Vila mare ,ideala pentru locuit sau Grădiniță-after school
10
4

Vila mare ,ideala pentru locuit sau Grădiniță-after school

De vânzare casă mare P+E,compartimentată în două apartamente distincte. Casa este primitoare si bine intretinuta, (pretabila pentru doua familii) cu o locatie ideala in zona Fratelia din Timisoara. Aceasta proprietate unica este compusa din subsol, parter si etaj cu o suprafata utila generoas de 155 ...

1251 EUR/m2 | 255 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Garsonieră, zona Sagului-Dâmbovița-Lidl
11
1

Garsonieră, zona Sagului-Dâmbovița-Lidl

De vânzare garsonieră, etajul 4 din5,amenajată,mobilată si utilată cu toate electrocasnicele. Bloc normal de locuințe cu doua apartamente pe nivel.Locația garsonierei este foarte buna, zona Sagului-Dâmbovița, in apropierea mijloaceleor de transport si supermarket Lidll .Prețul solicitat de proprietar ...

18 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Teren industrial , DN 978 - Dudestii Noi
1
1

Teren industrial , DN 978 - Dudestii Noi

Vand 10 ha teren industrial, FS- 261 m, frontul strada este la DN 987 care face legătura dintre Timișoara și Dudestii Noi. Pret : 8 euro mp

Timisoara, Timis

Vand parcela de teren , S.A.D , Mosnita Veche ,langa centura ( aproape de campusul Fac.de Medicina
1

Vand teren S.A.D ,S-1355 mp,teren intravilan ,arabil. Este situat langa cenutura, pe teritoriul administrativ al comunei Mosnita dar, este foarte aproape de Ghiroda ( campusul Facultatii de Medicina). Pret : 50 euro mp.

Timisoara, Timis

Vand parcela de teren S.A.D , Mosnita Veche, lanaga centura , vis-a-vis de campusul Fac.de Medicina
1

Vand teren S.A.D ,S- 810 mp,teren intravilan ,arabil. Este situat langa cenutura, pe teritoriul administrativ al comunei Mosnita dar, este foarte aproape de Ghiroda ( campusul Facultatii de Medicina). Pret : 50 euro mp.

Timisoara, Timis

Vand duplex in Sag - Manastire
20
1

Vand duplex in Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

917 EUR/m2 | 180 m2

Timisoara, Timis

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes
20
2

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

1949 EUR/m2 | 277 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere
10
1

Vand apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casă de Vânzare în Freidorf   Zonă Liniștită (Lângă Baltă)
12
9

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă) Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

ofer spre inchiriere
10
1

ofer spre inchiriere

apartament spațios cu 3 camere decomandat,etaj 7 cu lift, renovat nou tot,electrocasnice în garanție, clima ,centrala, wifi, zona este de interes aproape de centrul orașului, balcon cu priveliște spre apus.,liniște nu se aude zgomotul orașului. parcare in spatele blocului, farmacii, bancă, creșă, market ...

70 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Vând casă individuală Timișoara-Ronaț
10
16

Vând casă individuală Timișoara-Ronaț

Vând casă individuală cu un regim de înălțime P+M, situată în Timișoara zona Ronaț. Casa dispune de bucătărie ,living ,birou ,trei dormitoare curte și grădină, având o suprafață construită de 138 m . În curte este și o anexă cu magazie terasă exterioară și cameră tehnică. Imobilul se află în stare bună,are ...

16 EUR/m2 | 138 m2

Timisoara, Timis

Proprietar ofer cazare muncitori zona Brancoveanu
10
4

Proprietar ofer cazare muncitori zona Brancoveanu

Proprietar ofer cazare pentru muncitori în cladire zona Brâncoveanu. Locația are 12 paturi, 2 bucatarii,2 băi cu dușuri ,mașină de spălat rufe.Spațiul este complet amenajat si se pretează pentru cazare de muncitori. Prețul este de 30 lei persoana pe zi,incluzând utilitățile. Nu se închiriază in regim ...

100 m2

Cetate, Timisoara, Timis

Ofer spre inchiriere apartament cu 3 camere,parter,zona Circumvalatiunii
9

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1 semidecomandat, parter înalt S-64 mp, gaz centrala termica pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, balcon, blocul este izolat termic exterior, mobilat, utilat, aproape de Iulius Mall, piața Dacia. Zona : Bulevardul Circumvalatiunii Preț : 400 ...

64 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3,garaj sub bloc,Bld.Cetatii
14
2

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Proprietar   Apartament 70 mp, Compartimentare Flexibilă (2 sau 3 Camere)   Zona Torontal
10
4

Proprietar Apartament 70 mp, Compartimentare Flexibilă (2 sau 3 Camere) Zona Torontal

Vând apartament spațios și luminos situat în zona Torontal, pe strada Augustin Coman, direct de la proprietar. Locuința are o suprafață utilă de 70 mp și o compartimentare inteligentă care oferă viitorului proprietar o flexibilitate rară. Compartimentare actuală: Hol de acces generos. Baie spațioasă ...

1986 EUR/m2 | 70 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Închiriez apartament 2 camere decomandate în zona Bălcescu
5

Închiriez apartament 2 camere decomandate în zona Bălcescu

Proprietar închiriez apartament ( decomandat ) cu 2 camere spațioase în apropierea facultății de Mecanică, Electrotehnică, Costrucții(3 minute pe jos). Sunt doar câteva minute de mers pe jos până la Universitate, Facultatea de Mecanică , Electrotehnică și Construcții. Apartamentul este într-o zona ...

40 m2