Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Inchiriez spatiu pentru birouri 120 mp open space
7

Inchiriez spatiu pentru birouri 120 mp open space

Inchiriez spațiu pentru birouri. Spațiul conține un grup sanitar, o chicineta si un open space. Spațiul are autonomie proprie, climatizare, încălzire si grup sanitar. Suprafata utila: aprox. 120 mp la pretul de 990 euro luna. Locație: Str. Zugrav Nedelcu nr. 1 Disponibilitate: imediat Pentru mai ...

120 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar închiriez apartament cu o camera
9
1

Proprietar închiriez apartament cu o camera

Am de închiriat apartament o camera spațios,42 mp.Este utilat,mobilat,electrocasnice noi,internet,cablu tv, centrală pe gaz,.Este situat in vila la etaj 2,totul separat,contoare separate,in zonă Shopping City-Piata Aurora.Cheltuieli mai mici ca la bloc.Pret 260 plus garanția 260.

42 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu de birouri P-ta Unirii
9

Spatiu de birouri P-ta Unirii

Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere spatiu pentru birouri in zona Ultracentrala , piata unirii Spatiul se inchiriaza fara mobilier Este compus din: -2 incaperi pe 2 nivele -baie Spatiul beneficiaza de incalzire prin centrala proprie in pardoseala si AC Pentru alte detalii ...

82 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Zona Lipovei
11
20

Apartament 3 camere decomandat Zona Lipovei

Suprafață utilă: 61 mp Bloc construit în 1984 urmează reabilitare termică Vedere pe 3 părți Renovat în urmă cu 3 ani Mobilier din lemn Instalațiile electrice și sanitare sunt independente (nu sunt comune) Dotări: Centrală proprie Aer condiționat Electrocasnice incluse: plită cu inducție, cuptor ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

chirie calea sagului  2 camere
5
2

chirie calea sagului 2 camere

Se inchiriaza apartament cu 2 camere, decomandat, in Calea Sagului . Apartamentul se afla la etajul 1 si este compus din dormitor, living, bucatarie , baie, balcon . Aragaz + hota , frigider , masina de spalat , centrala proprie pe gaz , bloc anvelopat termic. Pret 400 euro + 1 luna de garantie. Detalii ...

50 m2

Dâmbovița, Timisoara, Timis

2 camere Dambovita  65000 euro
5
1

2 camere Dambovita 65000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 semidecomandat etaj 2 , posibilitate de centrală preț 65000 euro tel 0727516012

1444 EUR/m2 | 45 m2

Timisoara, Timis

Caut spațiu locativ buletin Timisoara 1

Caut spațiu locativ buletin Timisoara

Caut spațiu locativ pentru buletin în Timișoara, ofer 500 lei.

10 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Schimb cu apartament
12
6

Schimb cu apartament

Vând sau schimb casă la sat in Localitatea Stamora -Germană județul Timiș cu apartament. Casa este compusă din 2 clădiri: prima clădire are 3 dormitoare,2 sufragerii si 1 baie,a 2-a clădire are o camera ,baie,bucătărie,cămară si terasă.Casa nu este finalizata in totalitate. Pentru mai multe detalii va ...

72 EUR/m2 | 900 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat Giroc
5

2 camere decomandat Giroc

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012

1873 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 170000 euro
5

Casa Giroc 170000 euro

ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012

1545 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Complex Doina
9

Complex Doina

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere SD, baie, bucătărie, hol ,balcon, curat, renovat fără îmbunătățiri, et. 4 cu acoperiș nou , Amvelopat exterior și renovată casa scărilor, 4 nivel. Mobilat sau nemobilat , cum se dorește, situat în apropierea de complex Doina ,Calea Sagului.Comision la înțel ...

1475 EUR/m2 | 48 m2

DOINA, Timisoara, Timis

Solventul - Gara de Nord
10
10

Solventul - Gara de Nord

Oportunitate de Afacere !!! Vindem 2 imobile unul in fata la drum renovat, compus din 2 apartamente, avand suprafata utila 230 mp, compus din 6 camere, living, 3 bai, 2 bucatari, garaj acces strada,terasa , curte, Al 2 lea imobil construit 2005, compus din 3 camere 2 bai, 1 bucatarie, gradina , curte ...

819 EUR/m2 | 360 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Teren Mehala Piață
1

Teren Mehala Piață

Oferim spre vanzare, teren în suprafață de 3000 mp, cu front la drum pietruit, F=30 ml.

Timisoara, Timis

Complexul studențesc
4
1

Complexul studențesc

Închiriez garsonieră 18 mp dotată , mobilată în complexul studențesc Timișoara.

18 m2

Timisoara, Timis

Mehala P-ta
32
3

Mehala P-ta

Vă oferim spre vânzare proprietate teren +imobil, suprafața casa 340 mp, teren 4500 mp, Front stradal 29 ml ,camere, birou, 2 camere de serviciu, 2 băi, 2 balcoane, salon, Terasă, subsol, cameră tehnică, pivniță, in curte piscină.Zona Mehala.

256 EUR/m2 | 4,500 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

vand  duplex lipovei britis scholl  aradului
7
2

vand duplex lipovei britis scholl aradului

proprietar vand duplex zona Lipovei Aradului( Armoniei )5 camere in imediata apropiere de Brits scoll , posibil mobilat,3 locuri de parcare , poziționare foarte bună,magazine școli grădiniță în apropiere, relații suplimentare la telefon

2363 EUR/m2 | 135 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Vand spatiu comercial 624mp
3

Vand spatiu comercial 624mp

Vand spatiu comercial situat in zona 1 Timisoara pe doua strazi principale C-tin Brancoveanu- ciprian Porumbescu compus din 6 magazine ,curte ,3 apartamente ,10 grupuri sanitare ,curent trifazic ,gaz,apa,canalizare,centrala termica. Spatiul este bine situat pentru activitati comerciale,etc.cu mansarda ...

2500 EUR/m2 | 624 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand duplex modern, mobilat complet, curte + terasa   Giroc, Calea Urseni
12
4

Proprietar vand duplex modern, mobilat complet, curte + terasa Giroc, Calea Urseni

Proprietar persoana fizica fara comision Telefon: Pret: 164.900 euro - negociabil Duplex modern, complet mobilat si utilat Giroc, zona Calea Urseni, strada Galbenelelor (strada va fi asfaltata anul acesta). Toate utilitatile. Duplex modern, ideal pentru mutare imediata, fara investitii suplimentare, ...

2170 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera  24 mp utili (15 mp in CF), Timisoara Str. Polona 2, pozitie excelenta
10
10

Proprietar vand garsoniera 24 mp utili (15 mp in CF), Timisoara Str. Polona 2, pozitie excelenta

Proprietar, ofer spre vanzare garsoniera situata in Timisoara, pe strada Polona nr. 2, parter, fiind primul bloc de pe strada principala, chiar la intrarea dinspre oras centura, conform locatiei din harta atasata. Garsoniera este situata la parter, oferind acces facil. Imobilul este intabulat in Cartea ...

1500 EUR/m2 | 24 m2

Timisoara, Timis

Proprietar închiriez  apartament 2 camere zona Braytim
9

Proprietar închiriez apartament 2 camere zona Braytim

PROPRIETAR - Inchiriez apartament cu 2 camere pe strada Muzicescu. Apartamentul se prezinta exact ca in poze, complet mobilat si utilat cu uscător de rufe,,masina de spalat , centrala proprie pe gaz + clima 12.000 BTU,Tv.. Blocul si parcarea au sistem de supraveghere video. Suprafata 47mp, este compartimentat ...

47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

inchiriez hala in timisoara
4
1

inchiriez hala in timisoara

hala se afla in zona dambovita pe strada ardealului peste drum de depoul tramvaie !are inaltime 4m este construita in 2024, birou si grup sanitar, are 3 usi electrice , camere video mai dispune si de o curte privata de 500mp

180 m2

Timisoara, Timis

propietar inchiriez casa in timisoara zona dambovita
5
2

propietar inchiriez casa in timisoara zona dambovita

casa compusa din 2 camere, bucatarie , living , baie si o terasa inchisa de 30mp complet mobilat și utilat. curtea este comuna deschisa permanent si are 2 locuri de parcare Dispune de aer condiționat și încălzire prin centrală pe gaz, asigurând confortul necesar. Cele două camere sunt bine amenajate, ...