Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand apartament cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001
13
4

Vand apartament decomandat cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001

1688 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera Dambovita 45500 euro
4
1

Garsoniera Dambovita 45500 euro

ofer spre vânzare garsonieră Cf 2 etaj 2 zona Dâmbovița , mobilată și utilată preț 45500 euro tel 0727516012

1978 EUR/m2 | 23 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Teren mare cu casa,ideal dezvoltare imobiliara,Freidorf
7
4

Teren mare cu casa,ideal dezvoltare imobiliara,Freidorf

De vânzare casă cu trei camere, teren mare 2900 mp ,front stradal 18 m.Ideal pentru construcții înșiruite .Prețul solicitat de proprietari, 260000 euro.Tel 0745126783.

2,600 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
11

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar! Închiriez apartament cu 2 camere  Zona Girocului
7

Proprietar! Închiriez apartament cu 2 camere Zona Girocului

Proprietar închiriez apartament cu 2 camere Zona Girocului aproape de Piata Agroalimentară, Liceul Azur , Școala Gen25 si grădinița. Apartamentul este complet utilat si este structurat in 2 camere, bucatarie ,baie , balcon inchis si are o suprafață de 45 mp. Este conectat la toate utilitățile si încălzirea ...

45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

vând apartament cu trei camere lângă Spitalul Județean
12
4

vând apartament cu trei camere lângă Spitalul Județean

Proprietar vând apartament cu trei camere semidecomandat, complet mobilat și utilat, lângă Spitalul Județean , la două minute de stațiile de tramvai și troleibuz, in apropiere școli și grădinițe,bănci,, Market,farmacii, parcuri etc. Detalii la tel.

1867 EUR/m2 | 60 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Promovat
Închiriez apartament open space în Timisoara in zona Giroc -Uzina de apă.
5
1

Apartamentul este in bloc nou la etajul 2 cu loc de parcare, zonă liniștită fara fluctuație de mașini este mobilat și utilat.

48 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, inchiriez garsoniera langa Sp. Judetean
10
4

Proprietar, inchiriez garsoniera langa Sp. Judetean

Proprietatea este situata intre spitalul judetean, casa tineretului si complexul studentesc. Garsoniera se afla la etajul 3 al unui bloc nou dotat cu lift, videointerfon, acces controlat, supraveghere video, iluminat architectural exterior. Suprafata garsonierei este de 22 mp, este pretabila pentru ...

22 m2

Spitalul%252525252525252bJudetean, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3,garaj sub bloc,Bld.Cetatii
14
2

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

PET FRIENDLY Apartament Tipografilor Medicina Take Ionescu Vivalia ISHO Unirii Victoriei Iulius
7
7

Apartamentul este Pet Friendly si este situat in cartierul Tipografilor din Timisoara, in imediata proximitate a tuturor punctelor de interes mentionate in titlul anuntului, Dispunand compartimentarea a trei camere, regasita astfel in fotografiile spre prezentare atasate. Centrala termica & Climatizare ...

60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita
20

Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand jumatate de duplex in Giarmata Vii
10

Vand jumatate de duplex in Giarmata Vii

De Vânzare: Jumătate Duplex la Cheie Giarmata Vii | Finisaje de Calitate & Eficiență Energetică Vă propunem spre vânzare o jumătate de duplex modern, cu regim de înălțime Parter + Etaj, situat într-o zonă excelentă și liniștită din Giarmata Vii. Proprietatea este complet finalizată, se predă la cheie ...

1652 EUR/m2 | 115 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
3

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
12

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament Complex Studentesc Politehnica UVT Medicina Judetean Stadion Olimpia Vivalia Fabric
4
2

Apartamentul este situat pe Bulevardul Eroilor de la Tisa in Timisoara si dispune compartimentarea a 2 camere : Centrala termica Climatizare Ascensor Bucatarie utilata complet Amplasare facila fata de punctele de interes ale orasului Timisoara Loc de parcare privat Complexul rezidential ...

45 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand duplex situat in Dumbravita
16
1

Vand duplex situat in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand vila in zona Ciarda Rosie , aproape de Calea Buziasului
18
7

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda%252bRosie, Timisoara, Timis

Vând casă , P + E , Buziașului - Ciarda Roșie
20

Vând casă , P + E , Buziașului - Ciarda Roșie

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, apa, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, etajul 1
14

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, etajul 1