Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Proprietar - apartament 4 camere -  zona CENTRALA - Kaufland Circumvalatiunii
9
1

Proprietar - apartament 4 camere - zona CENTRALA - Kaufland Circumvalatiunii

Proprietar, vand apartament 4 camere complet mobilat si utilat. Situat pe strada Circumvalatiunii, langa Kaufland, Profi, statie de autobuz, 10 minute pe jos de Iulius Mall, Piata 700 sau Parcul Botanic. Bloc deosebit, structura beton pe cadre. Apartamentul este compus din: - living foarte mare cu ...

1972 EUR/m2 | 72 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
11

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez spatiu central pentru birouri 55 mp
6

Inchiriez spatiu central pentru birouri 55 mp

Inchiriez spatiu pentru birouri. Spatiul este compus din 2 incaperi, acestea fiind compartimentate cu o usa de sticla Suprafata: 55 mp Locatie: Str. Zugrav Nedelcu nr 1 (in Piata Maria) Stare: complet renovat Spatiul se afla la etajul 1 Pentru mai multe informatii, nu ezitati sa ne contactati

55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Zona Lipovei
11
20

Apartament 3 camere decomandat Zona Lipovei

Suprafață utilă: 61 mp Bloc construit în 1984 urmează reabilitare termică Vedere pe 3 părți Renovat în urmă cu 3 ani Mobilier din lemn Instalațiile electrice și sanitare sunt independente (nu sunt comune) Dotări: Centrală proprie Aer condiționat Electrocasnice incluse: plită cu inducție, cuptor ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar! Închiriez apartament cu 2 camere  Zona Girocului
7

Proprietar! Închiriez apartament cu 2 camere Zona Girocului

Proprietar închiriez apartament cu 2 camere Zona Girocului aproape de Piata Agroalimentară, Liceul Azur , Școala Gen25 si grădinița. Apartamentul este complet utilat si este structurat in 2 camere, bucatarie ,baie , balcon inchis si are o suprafață de 45 mp. Este conectat la toate utilitățile si încălzirea ...

45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere la casa, Iosefin
10
9

Vând apartament cu 3 camere la casa, Iosefin

Sufragerie cu semineu pe lemne, centrala, demisol amenajat, pod, curte 35 mp, nou renovata, situata la 200 m de statia de tramvai, 800 m fata de piata Iosefin. Contact dupa ora 16:00.

1712 EUR/m2 | 73 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

vand garsoniera
6
10

vand garsoniera

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4 Preț: 33500euro negociabil. Tel.

1595 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

vand garsoniera  Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).
5
2

vand garsoniera Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, aproape de Shopping City. Este renovata recent. Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).Se vinde cu electrocasnice. Plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp. Preț: 33500euro negociabil.

21 m2

Timisoara, Timis

Proprietar inchiriez apartament 2 camere in zona Sagului
6

Proprietar inchiriez apartament 2 camere in zona Sagului

Proprietar ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere, semidecomandat, confort1, cu bucatarie mare, etaj 4 (din 4), acoperis din tigla, langa Piata Doina (Calea Sagului). Apartamentul este proaspat renovat, complet mobilat si utilat, centrala proprie, aer conditionat, balcon inchis cu termopan. Pret ...

54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
11

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Proprietar, vând garsonieră
5

Proprietar, vând garsonieră

PROPRIETAR, vând urgent garsonieră situată în zona Bucovina, 20 m2, mobilată și utilată, exact ca in poze. Este aproape de magazine, parcuri, farmacii, Iulius mall. Etajul 4 din 4. Bloc cu acoperiș, casa scării renovată acum 2 ani. 11 apartamente pe scara. Este compartimentată astfel, hol, baie, camera, ...

2545 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Proprietar- Apartament tip studio, 60 mp
6
41

Proprietar- Apartament tip studio, 60 mp

Proprietar inchiriez apartament tip studio situat la etaj 3 mansarda. Apartamentul eate complet utilat si are cca. 60 mp. clima portabila, masina spalat, frigider etc. apartamentul este nou Situat in zona Girocului Hotel IQ. Direct proprietar.

60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bv. Cetatii de vanzare apartament cu 2 camere la parter 34

Bv. Cetatii de vanzare apartament cu 2 camere la parter

Bv. Cetatii de vanzare apartament cu 2 camere la etaj 1, baie , bucatarie, hol, parchet ,gresie, faianta, amenajat, suprafata utila 50 mp, baie cu geam ,bucatarie, balcon inchis ,centrala pe gaz. Pret: 99000 Euro Negociabil

1980 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Propietar vand casa noua cu teren de 700 de m zona Ronat
10

Propietar vand casa noua cu teren de 700 de m zona Ronat

Proprietar vand casa noua de 105 m construiti si utili 90de m pe un teren de 700 m constructie 2023,zona Ronat str Liliacului.3 camere baie bucatarie hol de acces, totul decomandat,Gazul este pe strada

1978 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Proprietar închiriez garsonieră zona centrală ISHO Facultatea de Medicină
3
2

Închiriez garsonieră în calitate de proprietar în aproprierea complexului ISHO Facultății de Medicină (strada Alexandru Martha). Cheltuieli de întreținere mici. Apartamentul este situat la etajul 3 4. Baia comună. Apartamentul cuprinde următoarele: - mașină de spălat - plită - frigider - canapea - ...

10 m2

Timisoara, Timis

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera
9
34

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera confort 1,38 mp, baie, bucatarie,balcon inchis, hol,mobilat si utilat.,termopane. Pret: 250 Euro !

10 EUR/m2 | 30 m2

Cetate, Timisoara, Timis

apartament cu 3 camere in timisoara
5
1

apartament cu 3 camere in timisoara

inchiriez apartament cu 3 camere zona ana ipatescu timisoara complet mobilat si utilat cu centrala!

77 m2

Timisoara, Timis

Casa de vanzare
2
26

Casa de vanzare

Vand casa cu 2 apartamente ,90 mp fiecare, decomandate. Curte betonata 115 mp ,cu toate utilitatile pe fiecare apartament, poate fi locuita de 2 famili si afacere. Pret 150 000E , telefon , in Freidorf pe str. Muncii 27.Raspund doar la telefon.

1304 EUR/m2 | 115 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Proprietar vând garsonieră
5
7

Proprietar vând garsonieră

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4. Preț: 34000euro negociabil. Tel.

1619 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan zona industriala Fraidorf
1
5

Teren intravilan zona industriala Fraidorf

Teren Intravilan 4982 mp lângă NeferProd Timișoara Zona industriala Fraidorf strada Ioan Slavici FS 24m ,urbanism emis în data de 10.04.2024 PRET:50 EURO MP mai multe detalii la telefon

4,982 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Vând teren
2

Vând teren

Vând teren extravilan 97000 mp intabulat situat pe Calea Urseni .

97,000 m2

Sud, Timisoara, Timis

vind garsoniera 4

vind garsoniera

vind garsoniera in zona umt strada Babadag nr8 ap 31

43 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand ap.3 camere, dec, Calea Sagului, etaj 9, 65 mp
10
6

Anunt apartament 3 camere Timisoara proprietar vand ap. 3 camere decomandat, 65,3 mp Calea Sagului nr.53, balcon logie Se vinde apartament cu 3 camere decomandate situat in Timisoara, zona Calea Sagului, la etajul 9 din 10 intr-un bloc construit in 1977, cu 2 lifturi. Suprafata utila: 65,3 ...

1400 EUR/m2 | 65 m2