Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro
9
4

Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,2 bai ,2 balcoane tip loja, inchise,amenajat, mobilat si utilat, cu vedere pe trei parti,etajul 3 din 8 ,cu lift.Apartamentul este situat pe artera principala pe str.S.Barnutiu. Pret 175000 euro Tel.

1750 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, închiriez
5
2

Proprietar, închiriez

Apartament 2 camere+balcon, 57mp, openspace bucătărie +living, dormitor, baie cu duș. Bucătărie complet echipată și utilată, încălzire în pardoseala, AC, et2 2, loc de parcare, Dumbrăvița, zona Mikszath .Petfriendly. Disponibil 01.06. 450 euro

57 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
12

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Vilă mare-individuală,Dumbrăvița
20
5

Vilă mare-individuală,Dumbrăvița

De vanzare vila individuala,deosebita ,construita in anul 2012,cu 5 camere,3 bai,garaj dublu ,sala hobby cu baie,piscina.Casa este ideala pentru o familie si pregatita complet spre a fi predata cu toate cele necesare. Materiale de construcie, finisaje si obiecte de mobilier de inalta calitate. Atentie ...

1982 EUR/m2 | 280 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Caut sa cumpăr casă individuală sau duplex 6

Caut sa cumpăr casă individuală sau duplex

Mă interesează Mosnita ( in jur de Castel) ,Calea Girocului ( până la Esso) ,Dumbrăvița ( la intrare) .Pretul sa fie in jur de 85000 euro

121 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Proprietar închiriez apartament 3 camere Aradului Vest
5

Proprietar închiriez apartament 3 camere Aradului Vest

Proprietar închiriez apartament 3 camere , decomandat, et 4 din 4, fara lift. Apartamentul are 70 mp, centrala proprie , mobilat. Fără animale de companie , nu se fumează in apartament.

70 m2

Timisoara, Timis

apartament cu 3 camere in timisoara
5
1

apartament cu 3 camere in timisoara

inchiriez apartament cu 3 camere zona ana ipatescu timisoara complet mobilat si utilat cu centrala!

77 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, Circumvalațiunii
10
1

Apartament cu 3 camere, Circumvalațiunii

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat într-o zonă excelentă și foarte căutată. Detalii principale: Suprafață: 67 mp Etaj: Parter (bloc izolat termic la exterior) Compartimentare: Semidecomandat Dotări și Finisaje: Confort termic: Centrală proprie ...

64 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera Lux Simion Barnutiu ideal investiție
8

Apartament 1 camera Lux Simion Barnutiu ideal investiție

De vânzare apartament cu 1 camera decomandat renovat Lux, amenajat tip studio, mobilat si utilat complet, situat in zona Modern - Simion Barnutiu, pozitie foarte buna, la 10 minute de Facultatea de Medicina și 15 minute de Piața Unirii. Apartamentul are suprafața de 39 mp, balcon închis în termopan, ...

1846 EUR/m2 | 39 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Caut casa individuala pe parter 9

Caut casa individuala pe parter

Suprafața utila aproximativ 70mp Suprafața teren aproximativ 150mp Caut casa in Timisoara,sa fie locuibila nu demolabila cu toate utilitățiile . Pret 95.000 euro Sau schimb cu apartament amenajat cu 2 camere decomandat,hol,baie, balcon,bucatarie,cămară alimente, centrala termică Ariston prin condensare ...

1357 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 3 camere decomandat, zona Torontalului( parc Bucovina)
11

Se ofera spre inchiriere apartament 3 camere decomandat, confort 1 compus din : 2 bai, bucatarie, 2 balcoane, sufragerie si doua dormitoare. Este situat la parter, viz-avi de parcul Bucovina. Are centrala proprie pe gaz, aer conditionat, geamuri termopan inclusiv la balcoane. Apartamentul a fost zugravit ...

70 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

3 cam decomandat, Aradului-Piata Verde , 2 bai, centrala proprie
10

PROPRIETAR inchiriez apartament 3 camere,confort 1 , decomandat, model spațios,etaj 6 din 8, 10 minute minute de Mall, Calea Aradului,aproape de Facultatea de Agronomie, 2 bai, balcon, amenajat, mobilat și utilat , centrala proprie, aer conditionat.Ocupabil imediat. Preț 450 euro luna plus garantie ...

80 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

unicat,CENTRAL,3cam+garaj+boxa TM decomandat 80mp+30mp teren in folosinta in CF 150k euro
10
9

unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: 3 camere Numar bai: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, parter Circumvalațiunii
15

Apartament cu 3 camere, parter Circumvalațiunii

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1 semidecomandat, parter înalt S-64 mp, gaz centrala termica pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, balcon, blocul este izolat termic exterior, mobilat, utilat, aproape de Iulius Mall, piața Dacia. Zona : Bulevardul Circumvalatiunii Preț : 400 ...

64 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Propietar inchiriez cu contract anaf o garsoniera la un băiat care sfințește locul
5
15

Propietar inchiriez cu contract anaf aceasta garsoniera doar ca acuma au nenorocit-o chiriașii și nu mai am nerv sa o readuc la cum arata în pozele acestea când le-am dat-o este la et 4 cu acoperis în calea sagului lângă restaurant Nora are 15 mp utili o dau cu doar 600 de lei chirie lunara și 1000 de ...

2133 EUR/m2 | 15 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, parter , Circumvalațiunii
8

64 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam decomandat Dorobantilor-Simion Barnutiu centrala proprie
10
2

PROPRIETAR inchiriez apartament 3 camere, confort 1, modern ,model mare ,zona Dorobantilor , Simion Barnutiu ,aproape de Spitalul Victor Babes, 75 mp utili + balcon mare de aprox 12 mp, - centrala pe gaz - 2 bai - camara - balcon mare deschis aprox 12 mp - renovat complet - complet mobilat si utilat ...

75 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

unicat, proprietar,TM CENTRAL,3cam+garaj+boxa decomandat,80+30mp teren in folosinta in CF,150.000 e
10
15

unicat, proprietar, Timisoara CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp+30mp teren in folosinta IN CF 150.000 euro Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament 2 c
9

Inchiriez apartament 2 c

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere Apartamentul este renovat curat si arata foarte bine ,este amplasat la etajul 1,blocul este anvelopat.Perioada minima este de 1an.Este amplasat in apropierea Spitalului JUDEȚAN

60 m2

Spitalul%2bJudetean, Timisoara, Timis

Teren pentru Duplex sau Casa Individuală, intravilan în Timișoara 5

Teren pentru Duplex sau Casa Individuală, intravilan în Timișoara

Teren intravilan în Timișoara, Certificat Urbanism emis in 2026 pentru Duplex- locuinte cuplate sau casa individuală, strada Ioan Slavici, toate utilitățile, 1259 mp. FS: 11,5 m, Preț: 125.000 euro. Tel:

1,259 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar inchiriez apartament Piata Libertatii
9
1

Proprietar inchiriez apartament Piata Libertatii

Proprietar, închiriez apartament, piata Libertatii et 2, 132 mp, regim de inaltime 4m. 3 camere, doua bai, 1 bucatarie, balcon cu vedere in piata Libertatii. Apartamentul este mobilat si utilat complet avand centrala proprie, clima, tv, bucatarii si bai utilate. Pentru mai multe informatii va rog sa ...

132 m2

Timisoara, Timis

Proprietar închiriez teren

Proprietar închiriez teren

Proprietar închiriez teren în Carpinis Timisoara lângă izlaz ideat pt hale parc auto sau orice altă afacere Suprafața de 5000 m2

5,000 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament modern 3 camere în Kiriac
6

Vând apartament modern 3 camere în Kiriac

Proprietar, vând apartament 3 camere ( 64 m + 2 balcoane mari, unul inchis - 4 m, altul deschis- 5 m). Compartimentatare: 3 camere, 2 bai, 2 holuri. Apartamentul este zugrăvit în alb în urmă cu o lună și se vinde mobilat utililat sau liber, în funcție de preferințe se negociază prețul. Dotări: centrală ...