Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro
9
3

Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,2 bai ,2 balcoane tip loja, inchise,amenajat, mobilat si utilat, cu vedere pe trei parti,etajul 3 din 8 ,cu lift.Apartamentul este situat pe artera principala pe str.S.Barnutiu. Pret 175000 euro Tel.

1750 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Aradului Est, aproape de Iulius Mall
5
4

Apartament 2 camere, Aradului Est, aproape de Iulius Mall

Proprietar ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, zonă Aradului la doar 10 minute de Iulius Town Apartament confortabil și luminos, recent renovat, situat într-o zonă foarte bine conectată. Ideal pentru persoane care își doresc liniște, dar și acces rapid către principalele puncte de interes ...

55 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, vând apartament 2 camere 57m  115.000euro Mehala
5
2

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m 115.000euro Mehala

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m în Complexul Sunbelt ,Mehala 115.000 euro. Apartamentul se află la faza de amenajări interioare ceea ce constituie un avantaj deoarece clientul poate alege modelul de podele sau gresie Blocul are izolație exterioară cu vată bazaltica nu cu polistiren, două ...

2018 EUR/m2 | 57 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 155000
5
4

Casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727516012

1292 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren Lacul Surduc
10
33

Teren Lacul Surduc

Proprietar ofer spre vânzare o parcela de teren construibil ân noul cartier intravilan de pe marginea lacului Surduc comuna Fardea Jud Timiș Acces facil la parcela ,drum asfaltat , pietruit, cu utilități in fata parcelei : apa , curent , canal . Este o zonă foarte liniștită cu o panoramă deosebită. Parcela ...

1,600 m2

Timisoara, Timis

Vand teren 2

Vand teren

Vând teren 2000 mp în Sânmihaiu Roman.

2,000 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 1 camera, renovat ,mobilat 30 mp pret 54.000 euro
9

Proprietar vand apartament 1 camera,zona Printul Turcesc;proaspat renovat. mobilat la cheie, etaj 4 cu acoperis, centrala proprie cu doar 54.000

1800 EUR/m2 | 30 m2

Printul Turcesc, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex cu 5 camere
12

Duplex cu 5 camere

Spre inchiriere duplex cu 5 camere zona Braytim Giroc Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un duplex cu 5 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucataria, -3 dormitoare, -birou dormitor, -3 bai -dressing -camera tehnica -terasa -loc ...

135 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Propietar vand apartament 2 camere
1

Propietar vand apartament 2 camere

vand apartament in sagului pe strada iris, cu 2 camere ,balcon ,buc,hol, baie ,gaz ,termopane apartamentul se afla la etejul 2 cu o suprafata de 50 mp necesita o mica renovare pretul e de 78000 euro tel

1560 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând închiriez 4 locuri de parcare subteran.Localizare- Soarelui-Florin Medeleț 14
6
6

Vând sau închiriez 4 locuri de parcare subteran, zona Soarelui, Str.Florin Medeleț, nr.14. Exista posibilitatea amenajarii unui spațiu de depozitare.Preț 10.000 Euro loc de parcare.

Timisoara, Timis

Proprietar-Vând apart 2 Camere-zona Girocului-0% Comision-
10
6

Proprietar-Vând apart 2 Camere-zona Girocului-0% Comision-

Comision 0% Proprietar vând apartament cu 2 camere semidecomandat et 2 zona foarte bună. Apartamentul este situat pe Str Mareșal A.Averescu Nr 59 sc A ( fosta Lidia) zona Girocului. Este compus din: hol intrare, bucatarie închisă, leaving cu balcon, holul, baie și dormitor.( cnf schiță din poze) Suprafața ...

1946 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Inchiriez cabinet stomatologic zona centrala - Balcescu, Timisoara
7

Închiriez două ture într-un cabinet stomatologic situat într-o clădire istorică din zona Bălcescu. Cabinetul este modern, complet utilat și dispune de: 3 săli de tratament Unituri dentare moderne Sală de sterilizare echipată cu autoclav, sigilator de pungi, distilator de apă, etc. 2 ...

40 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Casa individuala
10
1

Casa individuala

Blascovici , ofer spre inchiriere casa individuala. Este formata din parter si mansarda. Parterul cuprinde 3 apartamente iar mansarda 7 camere individuale . In total sunt 4 bucatarii si 4 bai la parter , iar la mansarda 2 bai si un WC . Casa dispune de curte interioara . Centrala proprie pe gaz .Se ...